PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید USB Bluetooth adapter

jooya
14-11-2007, 15:20
سلام دوستان نمی دونم شاید اصلا این احتیاج به تاپیک هم نداشت ولی می خواستم بدونم اینا USB Bluetooth adapter چجورین ، و مدلهای مختلفش چه فرق با هم دارن . بیشتر برای اینترنت ایرانسل می خوام بگیرمش .

کلا رنج قیمتاش توی چه مایه هایه ، البته من زنجانم و بازار قیمت نکردم ولی توی این سایت دیدم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید طرف زده 1700 تومن ، که فکر می کنم خیلی خوب باشه .

ممنون میشیم راهنماییم کنید

راستی اگه بخوام یه هدست بلوتوث هم بگیرم باید مدل خاصی باشه یا هر چی باشه باهاش ست میشیه ف گوشیم هم 6630 هستش .

با تشکر

M.Z.Y
14-11-2007, 23:48
سلام

دوست من همانطور كه خودت مي دوني براي ارتباط با كامپيوتر از اين وسيله استفاده مي شود ولي من نمي دونم شما چطور مي خواهيد از اين استفاده كنيد منظورتون از اينترنت ايرانسل چيه اگه شما مي خواي از موبايلت به عنوان مودم استفاده كني از كابل usbاستفاده كن كه سرعت بيشتري هم داره.

amin123
15-11-2007, 01:55
براي پورت Bluetooth به نظر من Microsim بگير و هدست براي گوشي هم Bh900

jooya
16-11-2007, 00:51
سلام

دوست من همانطور كه خودت مي دوني براي ارتباط با كامپيوتر از اين وسيله استفاده مي شود ولي من نمي دونم شما چطور مي خواهيد از اين استفاده كنيد منظورتون از اينترنت ايرانسل چيه اگه شما مي خواي از موبايلت به عنوان مودم استفاده كني از كابل usbاستفاده كن كه سرعت بيشتري هم داره.

ایول نمی دونستم میشه ، ممنون دیگه واسه بولتوث دیوایس هزینه نمی کنم .

با تشکر

براي پورت Bluetooth به نظر من Microsim بگير و هدست براي گوشي هم Bh900

خیلی ممنون از راهنمایی شما هم دوست عزیز چون من در اصل برای اینترنت میخواستم با این روش بالا مشکلم حل یشه و دیگه احتیاجی به بقیه نیست . خیلی ممنون

jooya
17-11-2007, 18:26
سلام

عزیز شرمنده میتونی لینک اون تاپیک رو که چجوی میشه با pc به اینترنت وصیل شد رو واسه نوکیا بهم بدی ؟

دیده بودم ولی هر چی می گردم پیدا نمی کنم

ممنون

amin123
18-11-2007, 16:15
البته عكس اين موضوع هم است. شما با آداپتور Bluetooth ميتوني گوشيت را به اينترنت از طريق Pc وصل كني........