PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روی هر اکانتی از ویندوز که کلیک میکنم وارد ویندوز نمیشه ؟

mahdi1535
13-11-2007, 14:44
با عرض سلام یه مشکلی برای یکی از سیستمهام پیش اومده من من روی یه سیستمها چند تا اکانت ساختم چون چند تا کاربر داره وقتی که روی هر کدومش کلیک میکنم که وارد ویندوز شوم پایین اسم اکانت مینویسه لود ویندوز ولی بعش مینویسه Save Setting و وارد ویندوز نمیشه با Administrator هم همینطوره . البته سیستمم ویروسی هست حالا میخوام بدونم چطور میتونم این مشکل را برطرف کنم . آیا راهی داره که بدون اینکه وارد ویندوز بشیم ( چون ویندوز اصلا بالا نماد ) وقتی ویندوز میخواد بالا میاد اسم هیچ اکانتی نیاد و مستقیم وارد ویندوز بشه .

Behroooz
13-11-2007, 14:50
شما بايد از ويژگي autologin استفاده كني . برنامه powertoys for xp دواي درد شماست .

mahdi1535
13-11-2007, 15:03
با تشکر از توجه شما
اما ويژگي autologinدیگه چی هست ؟ و برنامه powertoys for xp کارش چیه و از کجا میتونم گیر بیارم
در ضمن ویندوز بالا نمیاد

Amir_link
13-11-2007, 15:57
شما مي تونيد با زدن كليد F8 قبل از لود ويندوز و انتخاب حالت Safe mode وارد ويندوز شويد و با يك آنتي ويروس آپديت شده سيستم رو اسكن كنيد

K A R I M I
13-11-2007, 16:24
ایشون می گویند که اصلا نمی تونم لاگ آن کنم !!!!

شما مي تونيد با زدن كليد F8 قبل از لود ويندوز و انتخاب حالت Safe mode وارد ويندوز شويد و با يك آنتي ويروس آپديت شده سيستم رو اسكن كنيد

باید این راه رو بروید ...
توصیه من اینه که ویندوزتون رو عوض کنید و خیالتون رو رحت کنید ( بی دردسر )

R.Alikhani
13-11-2007, 16:31
ایشون می گویند که اصلا نمی تونم لاگ آن کنم !!!!

باید این راه رو بروید ...
توصیه من اینه که ویندوزتون رو عوض کنید و خیالتون رو رحت کنید ( بی دردسر )

ایشون می گن که وارد ویندوز نمی توانند بشوند، اما نمی گن که در حالت Safe Mode هم این کار رو امتحان کردن. پیشنهاد من هم همینه. سیستم رو در حالت Safe Mode بالا بیارید و نتیجه رو اعلام کنید.

mahdi1535
13-11-2007, 16:52
نه خیر تو Safe Mode هم نمیشه

Rock Magic
13-11-2007, 17:40
منم این مشکل رو داشتم .هیچ وقتم درست نشد تا اینکه ویندوز عوض کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winxp
14-11-2007, 03:16
سلام عزیزم

شما میتونی این مشکل رو حل کنی

یعنی ما قبلا داشتیم همچین مشکلی
فقط میتونم بگم با hiren boot باید به cmd دسترسی پیدا کنی و سپس regedit رو ویرایش کنی

شرمنده نمیتونم کامل توضیج بدم

موفق باشین

mahdi1535
14-11-2007, 07:23
سلام عزیزم

فقط میتونم بگم با hiren boot باید به cmd دسترسی پیدا کنی و سپس regedit رو ویرایش کنی

موفق باشین

میشه لطف کند که چطوری میشه با hiren boot به cmd دسترسی پیدا کنم و regedit رو ویرایش کنم . لطف کنید توضیح کامل بدید که چطوری میشه این مشکل را حل کرد . این کار حیثتیه یه جوری رو کم کنی

K A R I M I
14-11-2007, 21:41
سلام عزیزم

موفق باشین
قدم اول : دانلود برنامش ! ( لینک مستقیم با حجمی معادل 75 مگ )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قدم دوم : دسترسی به cmd توسط برنامه که حتما از عهدش بر میایید ...

قدم سوم : دستکاری رجیستری ! حالا این سوال پیش میاد که کجاش رو باید دستکاری کنیم ؟ فکر کنم که اصل مطلب هم همین جا باشه چون در قدم های قبلی مشکلی نداشتیم و هر کسی میتونه که این کارها رو انجام بده !
WinXP عزیز اگر ممکنه راهنمایی کنید که باید کجای رجیستری رو دستکاری کنیم ؟

mahdi7610
15-11-2007, 01:56
راستش من بعید می دونم بشه از طریق cmd به رجیستری دسترسی پیدا کرد .

WinXP جان اگه لطف کنی خیلی ممنون می شیم . هم کار دوستمون راه می افته هم چیزی که من خیلی دنبالش بودم را یاد می گیرم .

اینجور که دوستمتون می گن سیستم تا انتخاب یوزرها بالا می یاد پس می تونه به safe mode دسترسی داشته باشه . اینطوری هست یا نه ؟

لطف می کنی به این سوال من هم جواب بدی ؟

رم سیستم شما چقدر هستش ؟

چند تا یوزر داری ؟

winxp
15-11-2007, 03:23
سلام مهدی و کریمی جان

ببینین

شما وقتی cd هایرن رو گذاشتین میتونین با اتخاب dos ntfs به cmd دسترسی چیدا کنین و به درایو c برین و فرمان reg رو انجام بدین

حالا کجای reg رو دستکاری کنین معلومه و اینو نمیتونم بگم , هر چند خودتون بهتر میدونید مربوط به start up میشه

یه کار دیگه این که از همون cd توسط نرم افزار change pass xp برین همه پسووردهارو کرک کنین و داخل ویندوز بشین یا یه اکانت جدید درست کنین

اگه یه سیستم همین طوری براتون بیارن که بگن این وقتی رو user کلیک میکنی ویندوز بالا نمیاد

در مرحله اول خودتون تست میکنین

من اولین کاری که میکنم اینه که با admin وارد میشم ببینم تا کجا میره
اگه هیچ ایکونی نیومد و صفحه Welcome خالی بود , من end task میگیرم ببینم explorer اجرا شده یا نه
حالا اونو end task و new task میکنم ببینم ایکونها نمیان
در عین حال پروسه هامو زیر نظر دارم و اگه چیز مشکوکی دیدم پاکش میکنم
اگه هیچ صفحه ای نیومد end task میگیرم و از new task میزنم msconfig
اونجا میرم فایل بوت . ini رو ویرایش میکنم و یه پارامتر اخرش اضافه میکنم که کله خطاهای load ویندوز رو در یه فایل متنی برام Save کنه
و ...

ببینین

اینا راه به خصوصی نداره ولی میشه حلش کرد مخصوصا اگه ویروس باشه

به قول خودتون خلاقیت مهمه

من اینا رو فقط تئوری میدونم و هنوز تو اون شرایط قرار نگرفتم
ولی الان که فرض میکنم میبینم میتونم این مشکل رو حل کنم

کلا تا حالا نشده سیستمی رو به من بدن بگن درستش کن و من نتونم
حتی اگه بلد هم نبودم باز یه راه هایی میرفتم که بعدش از خودم خوشم میومده
قصد تعریف کردن ندارم
میخوام بگم کار نشد نداره

از این بیشتر نمیتونم راهی بگم چون هر کسی متدی داره و فکر نمیکنم درست باشه همه دونستنیها رو بگی
به قول یه نفر ماهی گیری یاد بده ولی براش ماهی نگیر

همگی موفق باشین

Mhd 007
15-11-2007, 11:30
نمیدونم این راه شدنی یا نه ولی میگم شاید بشه
از طریق Repair ویندوز نمیشه این مشکل رو حل کرد . هنگام نصب ویندوز به جای انتخاب نصب جدید ویندوز گزینه Repair انتخاب کنه و ویندوز رو تعمیر کن