PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايجاد و نصب users,tables,database در sql از طريق دلفي

sadia
12-11-2007, 11:55
سلام. من 1 db دارم ميخوام مثلا" اين برنامه رو بفرستم شيراز خودشون نصب كنن.
اولا كدهاي كاربردي براي اين كار رو ميخوام(ايجاد و نصب users,tables,database در sql از طريق دلفي)
ثانيا من تو يه تاپيك خوندم اگه بانك sql هست رو كلاينتا بايد حتما sql نصب باشه در حاليكه ما يه برنامه خريديم كه اينطور نيست و كلاينتا لزوما" sql ندارن. البته در مورد برنامه هاي خودم اين قضيه صدق ميكنه .

NoneForce
12-11-2007, 12:03
اولا كدهاي كاربردي براي اين كار رو ميخوام(ايجاد و نصب users,tables,database در sql از طريق دلفي)
ثانيا من تو يه تاپيك خوندم اگه بانك sql هست رو كلاينتا بايد حتما sql نصب باشه در حاليكه ما يه برنامه خريديم كه اينطور نيست و كلاينتا لزوما" sql ندارن. البته در مورد برنامه هاي خودم اين قضيه صدق ميكنه .

سلام
بايد يه ستاب بسازيد يا توي برنامه چك كنيد كه بانك روي سرور وجود داره يا نه اگر نبود بسازيدش :

روش اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

delphianddotnet
12-11-2007, 14:05

نیازی نیست که در کلاینتها sql نصب بشه و کافی ادرس سروری که بانک در او نصبه بدی
و ساخت جداول و بانک از طریق دلفی میتونی از help خود sql کمک بگیری و بعد بیاریش تو دلفی پیاده کنی

sadia
12-11-2007, 14:20
ممنون از توضيحات كامل شما. امتحان ميكنم .