PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقدار ماگزيمم سرعت دانلود رو ميشه تعيين کرد؟؟

SajjadKAZ2003
11-11-2007, 23:53
سلام
در تنظيمات DAP يا برنامه هاي ديگه اي که مربوط به مديريت دانلود هستند جايي هست که بشه ميزان ماگزيمم سرعت دانلود رو مشخص کرد؟
يعني مثلا مشخص کنيم که فايلها با سرعت 2kbps دانلود بشن و ديگه سرعت دانلود بيشتر از 2 نشه
اگه برنامه مديريت دانلودي سراغ داريد که بشه همچين کاري رو تو تنظيماتش انجام داد لطفا اسم يا لينک دانلودش رو اينجا بزاريد
ممنون ميشم

usfelme
12-11-2007, 01:42
بله با dap میشه.الان نصب ندارم.فکر کنم تو option تو قسمت general اون پایین یه جایی نوشته limit... که توش میتونی حداکثر سرعت رو مشخص کنی.ببخشید اگه اشتباه بود دیگه حافظه نمیکشه در کل بگردی تو ستینگاش صد درصد پیدا میکنی

SajjadKAZ2003
13-11-2007, 03:00
من از dap ورژن 7.3 استفاده مي کنم، در قسمت Connection یه گزینه پیدا کردم البته هنوز تستش نکردم

در getright ورژن 6.2 هم همچین گزينه ای رو پيدا کردم

هنوز تست نکردم، تست می کنم نتیجه رو می گم

مرسی از کمکتون

shadowfax
13-11-2007, 03:28
با برنامه NetTransport هم ميتوني خيلي راحت اينكارو انجام بدي... برنامه خيلي خوبيم هست....

SajjadKAZ2003
14-11-2007, 03:37
NetTransport رو دانلود کردم، کلا سرعت دانلودش خیلی ضعیف بود ! به زور به 1 کیلو بایت در ثانیه می رسید !
در هر صورت نفهمیدم گزینه مربوط به محدود کردن سرعت دانلودش کجاس!

در مورد dap و getright هم گزینه مربوط به محدود کردن مقدار سرعت دانلود رو کم کردم ولی تاثیری نداشت ! مثلا سرعت رو 1 کیلو بایت در ثانیه تنظیم می کنم ولی عملا سرعت دانلود بیشتر از 1 کیلو بایت در ثانیه میشه ! چرا؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shadowfax
15-11-2007, 01:57
ببين سجاد جان شما وقتي تو NetTransport سرعت دانلود مورد نظر رو انتخاب مي كني! بايد تيك گزينه (( پايبندي به حدود سرعت )) رو هم بزني تا فعال بشه! از نوار ابزارهاي بالاي برنامه! يادم نيست كدومش دقيقا!

SajjadKAZ2003
18-11-2007, 02:31
ممنون از راهنمایی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]