PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ممکنه فقط برای Restart یا Shut Down کردن کامپیوتر پسورد گذاشت؟

mir@
11-11-2007, 11:32
سلام

سوال همون بود که عرض شد.

سپاس گزار

:11:

mobiledead
11-11-2007, 16:45
از اونجایی که به نظر کار بیهوده‌ای میاد فکر نکنم کسی واسه این برنامه‌ای زده باشه
آخه چه فایده؟
اگه کسی بخواد ریست کنه خب دیگه شات‌دان نمی‌کنه که:31:
میره کلید ریست رو میزنه
یا با پاور خاموش میکنه
یا اصلا برقش رو میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam@n
11-11-2007, 17:31
موبایل درست میگه ! میخوای چیکار پسورد رو shutdown بزاری؟

K A R I M I
11-11-2007, 19:54
دوست عزیز مطمئن باش که این کار میشه ...
چون من این مطلب رو یه جایی خونده بودم ( خیلی وقت پیشا ! )که برای این دو کار بتونیم پسورد بزاریم ( نمی دونم از طریق دستکاری تو رجیستری و ویندوز بود یا اینکه یک برنامه این کار رو انجام می داد ؟ )
فعلا دارم دنبالش می گردم اگر پیدا کردم حتما خبرت می کنم ...

Sam@n
11-11-2007, 20:35
سلام جناب كريمي جان::من هر جوري فكر ميكنم نميتونم بفهمم اين كار به چه دردي ميخوره.... ميشه شما توضيح بدي؟

mir@
11-11-2007, 21:46
دوست عزیز مطمئن باش که این کار میشه ...
چون من این مطلب رو یه جایی خونده بودم ( خیلی وقت پیشا ! )که برای این دو کار بتونیم پسورد بزاریم ( نمی دونم از طریق دستکاری تو رجیستری و ویندوز بود یا اینکه یک برنامه این کار رو انجام می داد ؟ )
فعلا دارم دنبالش می گردم اگر پیدا کردم حتما خبرت می کنم ...

بسيار سپاس گزارم جناب كريمي

سامان عزيز، در محيط هاي عمومي مثل ادارات، آزمايشگاه هاي دانشگاه ها و ... مي تونه كاربرد داشته باشه

گير نده ديگه :46:

Behroooz
11-11-2007, 21:58
البته كه امكان پذيره . با برنامه pc security كلمه turn off رو روش پسورد ميزاريم . چون هنگام خاموش كردن

اون پنجره خاموش كردن كه مياد حاوي اين كلمه هستش .

موفق باشي .

Sam@n
11-11-2007, 22:09
آقا امیر سلام :

محض کنجکاوی پرسیدم راست میگی خیلی کاربرد داره ولی خدایی نمیخواستم گیر الکی بدم ها ....

mahdi7610
11-11-2007, 23:04
سلام جناب كريمي جان::من هر جوري فكر ميكنم نميتونم بفهمم اين كار به چه دردي ميخوره.... ميشه شما توضيح بدي؟
سامان جان می تونی از داخل کیس سیمهای مربوط به پاور را برداری تا کسی نتونه از کلید پاور برای خاموش کردن استفاده بکنه . برای روشن کردن سیستم هم می تونی از کیبورد استفاده کنی

به درد می خوره یه خورده فکر کن .

mahdi7610
11-11-2007, 23:33
سلام دوستان

اقا من یه راه حل می گم البته من دراوردی هستش .

شما می تونید روی برنامه exe مربوط به Restart یا Shut Down با استفاده از برنامه هایی که روی فایلهای exe پسوورد می زارن که کم هم نیستند استفاده کنید فایل exe مربوط به اینها توی سیستم 32 هستش . برای Restart یا Shut Down کردن باید فایل exe را اجرا کنید و اگه پسوورد داشته باشه باید به اون پسوورد بدید تا اجرا بشه .

بعد از طریق رجیستری از منوی استارت turn off را حذف کنید .

بعد از داخل کیس هم کابلهای کلید پاور را قطع کنید .بعد ستاپ را تنظیم کنید که از کیبورد با رمز روشن بشه .

فکر کنم این کار عملی باشه .

Sam@n
11-11-2007, 23:40
آقا مهدی زد تو برجکمون دیگه ... ولی ایول راه خوبی پیشنهاد کردی گرچه من درآوردی هست ولی باحاله میشه روش حساب کرد تازه خیلی هم کلاس داره...

online-amir
12-11-2007, 00:03
سلام دوستان

اقا من یه راه حل می گم البته من دراوردی هستش .

شما می تونید روی برنامه exe مربوط به Restart یا Shut Down با استفاده از برنامه هایی که روی فایلهای exe پسوورد می زارن که کم هم نیستند استفاده کنید فایل exe مربوط به اینها توی سیستم 32 هستش . برای Restart یا Shut Down کردن باید فایل exe را اجرا کنید و اگه پسوورد داشته باشه باید به اون پسوورد بدید تا اجرا بشه .

بعد از طریق رجیستری از منوی استارت turn off را حذف کنید .

بعد از داخل کیس هم کابلهای کلید پاور را قطع کنید .بعد ستاپ را تنظیم کنید که از کیبورد با رمز روشن بشه .

فکر کنم این کار عملی باشه .

جالب بود. ولی فکر کنم با برنامه بهتر باشه این کار رو کرد. روش ما به ریسکش نمی ارزه...مثلن اگر کامپیوتر اداره باشه و باید بابتش خسارت بدی...! اینم حرفیه... .

mighat.s
13-11-2007, 17:11
راهت اصلا حال نميده
به جاي اينکه راه آسون رو بنويسي
برداشتي راه سخترو که به ريسکش(جريمه دادن) نمي ارزه ، نوشتي
ولي در کل ايول....بد نبود

mahdi7610
13-11-2007, 22:36
راهت اصلا حال نميده
به جاي اينکه راه آسون رو بنويسي
برداشتي راه سخترو که به ريسکش(جريمه دادن) نمي ارزه ، نوشتي
ولي در کل ايول....بد نبود
دوست عزیز ریسک کجا بود اتفاقا راه خیلی خوبی هم هستش .

شما فقط کافیه یک برنامه که روی فایلهای exe پسوورد می زاره پیدا کنید و روی فایل exe مربوط به Shut Down که توی سیستم 32 هستش پسورد بزارید . اینکه دیگه کاری نداره .

بعد از طریق رجیستری turn off را بردارید . اینم که کاری نداره .

بعد از داخل کیس هم برق کلید پاور را بردارید . اینم که فکر نکنم کاری داشته باشه .

ستاپ را طوری دستکاری کنید که با رمز و از روی کیبورد روشن بشه . اینم که کاری نداره .

خوب مشگل کجاست می شه بگید .

نه شما مشکلتون یه چیز دیگه است اینقدر به این برنامه ها دل خوش کردین که تن پرور شدید . بابا یکم خلاقیت از خودتون خرج کنید بد نیستا .

mighat.s
14-11-2007, 15:17
چرا ناراحت شدي دوست عزيز
مگه قراره هرکي خلاقيت به خرج ميده بايد همه ازش خوششون بياد
هيچم تن پرور نيستم
درسته اينا که گفتي کار نداره و لي...(.بعد از داخل کیس هم برق کلید پاور را بردارید ) اين باسه اداري ها يذه مشکل ايجاد ميکنه
در آخرم از شما دوست گرامي معذرت ميخوام

mahdi7610
14-11-2007, 19:58
چرا ناراحت شدي دوست عزيز
مگه قراره هرکي خلاقيت به خرج ميده بايد همه ازش خوششون بياد
هيچم تن پرور نيستم
درسته اينا که گفتي کار نداره و لي...(.بعد از داخل کیس هم برق کلید پاور را بردارید ) اين باسه اداري ها يذه مشکل ايجاد ميکنه
در آخرم از شما دوست گرامي معذرت ميخوام
سلام mighat.s جان من اصلا ناراحت نشدم . نمی دونم چرا اینطور برداشت کردی
در ضمن من اصلا ادم خلاقی نیستم .
قرار هم نیست ادم از همه چیز خوشش بیاد
در ضمن می شه بگی چرا واسه اداره ها مشکل داره ( سو تفاهم نشه می خوام یه چیزی یاد بگیرم )
منظور من از قطع کردن برق کلید پاور ، چند رشته سیسمی هست که از مین بورد به کلید پاور جلوی کسیس خورده هستش که با قطع کردن اون هیچ مشکلی ایجاد نمی شه .

در اخر معذرت می خوام :46:

Mhd 007
14-11-2007, 20:44
آقا مهدی پیشنهاد خیلی خوبی داد میشه این کار رو هم کرد
راه حل من برای این کار از کار انداختن Shut Down و Restart تا پسورد گذاشتن اون هم از طریق رجیستری
( ا لحاظ نرم افزاری ) که البته بهتر راه سخت افزاریش رو استفاده کنیم تا نرم افزاریش