PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل...کمک کنید

white star
11-11-2007, 01:35
با سلام...

چند وقتیه کامپیوتر من پیغام Low Disk space رو میده هر قدر هم Disk clean up میکنم بازم فایده نداره(در حال حاظر همین پیغامو میده) بر نامه های اضافی رو هم پاک کردم ولی فقط چند KB به free space اضافه شد:41:و همین مشکلاتی رو وقت setup به وجود آورده, میخواستم از اساتید بپرسم راهی هست که حافظه درایو C رو زیاد کنم یا یه طوری این مشکلو حل کنم:37:

با تشکر

wordist
11-11-2007, 08:57
با سلام...

چند وقتیه کامپیوتر من پیغام Low Disk space رو میده هر قدر هم Disk clean up میکنم بازم فایده نداره(در حال حاظر همین پیغامو میده) بر نامه های اضافی رو هم پاک کردم ولی فقط چند KB به free space اضافه شد:41:و همین مشکلاتی رو وقت setup به وجود آورده, میخواستم از اساتید بپرسم راهی هست که حافظه درایو C رو زیاد کنم یا یه طوری این مشکلو حل کنم:37:

با تشکر
سلام

مي‌توني از partition magic استفاده كني

hoax3r
11-11-2007, 09:22
بلا سلام

خوب شما اگر می خوای اون پیام ظاهر نشه وارد این شاخه رجیستری بشو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد صفحه سمت راست یه مقدار از نوع DWORD به نام NoLowDiskSpaceChecks ایجاد و مقدارش رو 1 کنید

ولی اگر می خواهید با پاک کردن فایلها یا برنامه ها فضای درایو رو افزایش بدین
بهتره از برنامه هایی مثل Dsk Space Explorer که داخل TuneUp هست یا برنامه های مشابه استفاده کنید
تا بفهمین که کدام فایلها حجم زیادی رو اشغال کردن و اگر احتیاجی بهشون نداشتین پاکشون کنید

و در آخر اگر این موارد بدردتون نخورد همونطور که دوستمون گفت از partition magic برای افزایش دادن درایوتون استفاده کنید

شاد باشید

white star
12-11-2007, 19:22
با تشکر
ولی این partition magic رو کجا میتونم پیدا کنم,رو کامپیوتر هست؟

Sam@n
12-11-2007, 20:52
با تشکر
ولی این partition magic رو کجا میتونم پیدا کنم,رو کامپیوتر هست؟

دس خوش . این یه نرم افزار هست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DrXoX
13-11-2007, 01:44
سلام

شما بهتره همون طوري كه دوستان هم اشاره كردند با استفاده از برنامه partition magic مقداري از فضاي داريو ديگري رو كم و به درايو سي اضافه كنيد ، كار كردن با اين برنامه هم بسيار ساده هستش

موفق باشيد