PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محافظت از فلش مموری

omidshsh
10-11-2007, 18:39
سلام من یه نرم افزار می خوام که با کمک اون هر فایلی که می خواد توی فلش کپی بشه قبلش یه اجازه بگیره
یعنی مثلا هر کی هر فایلی خواست نتونه بریزه رو فلش یه پاسورد هم بخواد

این رو واسه این می خوام که ویروس ها خود به خود توی فلشم کپی نشن
ممنون

Alastoor
10-11-2007, 22:36
سلام

:: محافظت از تمامي راههاي انتقال ديتاي سخت افزاري به ويژه پورت USB با DeviceLock :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

didy
12-11-2007, 00:01
سلام

:: محافظت از تمامي راههاي انتقال ديتاي سخت افزاري به ويژه پورت USB با DeviceLock :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alastoor جان با عرض پوزش برداشت من از سوال دوستمان امید جان اینست که نرم افزاری میخواهند که بتوان روی فلش مموری پسورد گذاشت (سوالی که من دوماه قبل پرسیدم و هنوز نتیجه عملی نگرفتم لینک زیر ) ولی در بازار فلش مموری مارک خاصی هست که خودش این نرم افزار را دارد ولی متاسفانه روی بقیه فلش مموری ها کار نمیکند اگر فکر میکنید میتوان انرا قابل استفاده در سایر فلش ها کرد انرا بگذارم .
امید جان اگر من اشتباه میکنم بفرمایید.

omidshsh
12-11-2007, 10:18
این نرم افزاری که معرفی کردین واسه این بود که ویروس از فلش یا سی دی نتونه روی هارد کپی میشه
من یه نرم افزار می خوام که ویروس از روی هارد نتونه خودش رو روی فلش کپی کنه
و هر فایلی که می خواد کپی بشه یه پاسوردی بخواد
البته فلش من پاسورد داره ولی این پاسورد فقط به این درد می خوره که کسی به جز خودم نتونه از فلش استفاده کنه و ممکنه در حال استفاده از فلش یه ویروس خودش رو کپی کنه
به هر حال من اینو دانلود میکنم
ولی فکر نکنم اونی باشه که می خوام