PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط دسترسی به یک برنامه در ویندوز

friend2
10-11-2007, 14:47
ســـــــــلام دوستــــــان
من میخواهم کامپیوترم را دراختیار یکنفر قراردهم که فقط با یک برنامه نرم افزاری که نصب کرده ام آن شخص بتواند کار کند و درواقع تمام قسمتها و |آیکنها و برنامههای ویندوز برایش غیرقابل دسترسی باشند . باید چکار کنم؟

mamad_tk_pk
10-11-2007, 17:06
بايد ويندوز 2003 سرور بنصبي . بعد از نرم افزاره ترمينال سرور استفاده كني
همون طوري مي شه كه مي خواي
البته يه باگ داره كه هر وقت ياد گرفتي بالايي رو باگش رو بهت ميگم كه چه طوري يوزر مي تونه كنسلش كنه !

usfelme
10-11-2007, 17:21
عزیز میتونی از برنامه ی tweak now power pack استفاده کنی و هر برنامه ای رو که خواستی با هاش محدود کنی .حتی برای خود برنامه هم پسورد میذاری.میتونی رجیستری و cmd و task manager رو هم ببندی.این آخرین ورژنش هست منتها بدون کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

friend2
10-11-2007, 21:49
دوستان از راهناییهایتان ممنونم ولی من این مد نظرم است که تنها چیزی که کاربر بتواند به آن دسترسی داشته باشد خاموش و روشن کردن و اجرای همان یک برنامه باشد.یعنی حتی اگر روی my computer هم کلیک کند یا هر برنامه دیگری؛اصلا باز نشود.آیا چنین چیزی ممکن است ؟مثلا تصور کنید روی دسک تاپ آیکن آن برنامه تنها باشد و همه قسمتهای دیگر درون start بجز قسمتshut down غیر فعال باشد.لطفا در صورتیکه چنین چیزی ممکن است راهناییم کنید.

mamad_tk_pk
11-11-2007, 00:06
عزيزه دله برادر
وقتي از ترمينال سرور استفاده كنيد بدين صورته :
وقتي يوزر لاگ اين مي نمايد برنامه اي كه تعريف كرده ايد به صورته كاملا اتوماتيك و بدونه دخالته دست باز ميشود كه وقتي هم كه يوزر برنامه رو ببنده برنامه بسته ميشه
ولي اين برنامه اي كه دوستمون گفت هم برنامه ي خوبيه كه فكر ميكنم رويه ايكس پي هم ران ميشد
ولي يه برنامه ي ديگه اي هست كه اسمش يادم نمي ياد ولي تو سي دي هاي كينگ هست كه تو اسمش كلمه ي ترمينال رو هم داره . اون برنامه ي قوي اي هست