PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ابزار ساخت سایت چیست ؟ تازه کارم

نایین
10-11-2007, 12:09
به نام خالق سبحان
من یک تازه وارد به دنیای سایت هستم یک خبره کمکم کند واقعا ممنون
1) بهترین نرم افزار ساخت سایت چیست ؟ فلش،دریم ویور ، یا ... یا ادغام چند ابزار ( نام ببرید )
2) بهترین زبان برنامه نویسی وب چیست ؟ asp.net,php یا ... (علت ؟)
3) بهترین نرم افزار یا راهکار برای هک نشدن سایت ؟
» اگر نوع سایتی که می خوام بسازم در جواب تاثیر داره ، خوب یک فروشگاه اینترنتی است «
اگر مایل به کمک بیشتر من هستید ایمیل را هم بدهید

lord_ashkan_z
10-11-2007, 17:53
هر چند من خودم تازه کارم ولی می دونم که ضعف هایی در هر کدام از آن ها هست. که این ضعف ها باعث می شود که آن راحت تر هک شود. آن طور که من خوندم ضعف های php نسبتا بیشتر است ولی چون نحوه کار با آن آسان است هنوز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
البته ممکن است این که php دارای ضعف است اشتباه باشد ولی شما خود می توانید با استفاده از اسکنرها ( منظور برنامه هایی است که ضعف این برنامه های مدیریت سایت را پیدا می کند) نسبت به درستی یا نادرستی آن ها تحقیق کنی.

my friend
10-11-2007, 18:05
هر جنذ من خودم تازه کارم ولی می دونم که ضعف هایی در هر کدام از آن ها هست. که این ضعف ها باعث می شود که آن راحت تر هک شود. آن طور که من خوندم ضعف های php نسبتا بیشتر است ولی چون نهویه کار با آن آسان است هنوز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
البته ممکن است این که php دارای ضعف است اشتباه باشد ولی شما خود می توانید با استفاده از اسکنرها ( منظور برنامه هایی است که ضعف این برنامه های مدیریت سایت را پیدا می کند) نسبت به درستی یا نادرستی آن ها تحقیق کنی.
دوست عزیز،
PHP یه زبان برنامه نویسی هست ، یعنی یه سری تابع در اختیارتون گذاشته شده ، شما میتونید با اونها هر کاری بکنید و همینطور توابع جدیدی برای راحتی بسازید. (و کلاس ها و ...)
امنیت هم به زبان برنامه نویسی مربوط نمیشه ، بلکه به برنامه ربط داره.
اگه برنامه نویسی بلد باشید باید بدونید که داده های خام رو نباید از کاربر بگیرید ، فایل ها رو بدون بررسی نزارید روی سرور آپلود بشه و غیره. داده ها باید اول بررسی بشن ، بعد استفاده بشن.

مثلا شما نجار هستید. یه چوب میاد دستتون تا برش بدید ، موقع برش دادن چوب میشکنه ، شما نباید بگید که دستگاهی که باهاش چوب رو برش زدید مزخرفه ، بلکه باید بگید چطور باید چوب رو برش میزدم که نمیشکست!

eAmin
10-11-2007, 18:53
دوست عزیز،
PHP یه زبان برنامه نویسی هست ، یعنی یه سری تابع در اختیارتون گذاشته شده ، شما میتونید با اونها هر کاری بکنید و همینطور توابع جدیدی برای راحتی بسازید. (و کلاس ها و ...)
امنیت هم به زبان برنامه نویسی مربوط نمیشه ، بلکه به برنامه ربط داره.
اگه برنامه نویسی بلد باشید باید بدونید که داده های خام رو نباید از کاربر بگیرید ، فایل ها رو بدون بررسی نزارید روی سرور آپلود بشه و غیره. داده ها باید اول بررسی بشن ، بعد استفاده بشن.

مثلا شما نجار هستید. یه چوب میاد دستتون تا برش بدید ، موقع برش دادن چوب میشکنه ، شما نباید بگید که دستگاهی که باهاش چوب رو برش زدید مزخرفه ، بلکه باید بگید چطور باید چوب رو برش میزدم که نمیشکست!

سلام.

مثال قشنگی بود ممنون.