PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال Sms رایگان در فیس‌بوک

shazdeh23
10-11-2007, 00:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
امیدوارم این مطلبی که میگم تکراری نباشه.
فیس بوک یکی از معرفترین شبکه های اجتماعی است که در میان ایرانیان و سایر مردم جهان در جایگاه ویژه ای قرار داره و این محبوبیت به دلیل امکانات فراوانیه که در اون قرار داده شده و این امکانات توسط شرکت ها و کمپانی های مختلف به تدریج تکمیل میشوند. ما اینجا قصد نداریم که در مورد فیس بوک بنویسیم چون دوستان فعال در زمینه IT کم ننوشتند. در اینجا قصد داریم که یک افزونه دوست داشتنی رو به شما معرفی کنیم که به شما امکان میده در فیس بوک خود برای دوستانتان پیام کوتاه بفرستید بدون اینکه پول بپردازید یا تحریم بشید! برای نصب این افزونه به این آدرس بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و پس از اینکه این افزونه رو نصب کردین در قسمت پروفایلتون لوگوی 3jam رو میبینین روی Start a group text msg chat کلیک و سپس روی edit my mobile number کلیک کنید. در اینجا شماره ی تلفن همراه خود را وارد کنید، به عنوان مثال: *******98912+ .
حالا منتظر میمونین تا از طرف 3jam برای شما یه کد فعال سازی برسه، این ممکنه 2 تا 3 دقیقه طول بکشه. پس از اینکه کد تاییدیه رو وارد کردین میتونین به شماره دوستانتان در فیس بوک به تعداد نامحدود پیام کوتاه (البته به زبان انگلیسی) بفرستید. این پیام کوتاه در دفعات بعدی در کمتر از 15 ثانیه به دوست شما خواهد رسید.

akbar_syberia
10-11-2007, 08:39
اين سايت كه -------- شده !!

shazdeh23
10-11-2007, 08:54
اين سايت كه -------- شده !!

واسه من که ----- نیست :18:
یا حق

akbar_syberia
10-11-2007, 09:01
ولي براي من هست ! از چي ميتونه باشه ! ----- شكني چيزي بديد !

pooyan.kh
10-11-2007, 09:09
واسه منم ----- نیست ... رفتیم واسه ثبت نام

pooyan.kh
10-11-2007, 09:14
میشه بگین این افزونه ای که فرمودین دقیقا کجاست که نصبش کنیم؟من که چیزی پیدا نکردم

Lady parisa
10-11-2007, 10:03
سلام
من چهارشنبه عضو اين سايت شدم ولي همش دور خودم چرخيدم.گويا به كسي مي توني اس ام اس بدي كه اونم عضو اون سايت باشه .يا خودت شمارشو بدي به سايت .خلاصه كه من متوجه نشدم چي شد؟

Lady parisa
10-11-2007, 10:06
اگه از دوستان كسي تونست اس ام اس بفرسته لطفا به من هم خبر بده! ممنونم

m_hramezani
10-11-2007, 10:40
برای من هم فیلترینگ شده:41: