PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال؟

mazda_dalvandi
09-11-2007, 23:40
با
سلام

من متوجه شدم که ویندوز یکسری از نامها رو برای ایجاد دایرکتوری قبول نمیکنه و نمیشه اونهارو ایجاد کرد یا حتی از جایی اونارو کپی یا کات کرد . من میخواستم بونم کسی راه حل داره (برای ایجاد یا کپی یا کات) . راز قفل خیلی از برنامه ها در این داستان نهفته است .اگر کسی مطلبی یا فکری یا تجربه ای داره راهنمایی کنه

nix
10-11-2007, 00:31
یک مثال میزدی که بدونیم منظورت چیه !

sooshiyanet
10-11-2007, 02:48
منظور این دوستمون کاراکتر هایی مثل : {} و : و / و ؟ و غیره هستن

==

بله دوست من این نوع قفل ها رو به آسونی میشه شکست (( در کمتر از چند دقیقه ))

با برنامه هایی مثل : (( ایزو باستر یا الترا ایزو یا خیلی برنامه های دیگه میشه به راحتی این قفل ها رو شکست ))

==

دیگه هیچ کس از این قفل ها به تنهایی استفاده نمیکنه , معمولا با قفل های دیگه ترکیب میکنن

mazda_dalvandi
10-11-2007, 20:14
با سلام به دوست عزیزم

وبا تشکر از توجهتون میخواستم بگم که بله این قفلها رو میشه شکست اما تا autorun برنامه را اجرا نکنی نمیتونی برنامه را داشته باشی و در ضمن نمیتونی از بین برنامه ها انتخاب کنی . مثل dvd های سری جدید king مربوط به شرکت parand

mazda_dalvandi
10-11-2007, 20:16
با سلام به دوست عزیزم

حتما اسم دایرکتوریهای غیر مجاز رو پیدا میکنم و میگم

از توجهت متشکرم

mazda_dalvandi
10-11-2007, 20:17
[quote=sooshiyanet;1797523]منظور این دوستمون کاراکتر هایی مثل : {} و : و / و ؟ و غیره هستن

نه دوست عزیز این کاراکترهای غیر مجاز است نه اسمهای غیر مجاز .

sooshiyanet
10-11-2007, 22:58
بله اونها کاراکتر های غیر مجاز بودن , دقیقا مثل همون اسامی غیر مجاز هستن

برخی از این اسامی اینها هستن :

nul یا aux یا prn

بیشتر از اینا نمیدونم به کارت بیاد یا نه , اما معروف ترین هاش اینها هستن , اگه بازم یادم اومد یا جایی دیدم , خبر میدم

mazda_dalvandi
11-11-2007, 00:01
بله اونها کاراکتر های غیر مجاز بودن , دقیقا مثل همون اسامی غیر مجاز هستن

برخی از این اسامی اینها هستن :

nul یا aux یا prn

بیشتر از اینا نمیدونم به کارت بیاد یا نه , اما معروف ترین هاش اینها هستن , اگه بازم یادم اومد یا جایی دیدم , خبر میدم

مرسی دوست عزیز . درست است من میخوام ببینم راهی برای کپی کردن محتوای این دایرکتوریها وجود داره یا نه؟

sooshiyanet
11-11-2007, 00:42
بله میشه با برنامه ای مثل التراایزو داخلش رو استخراج کنی با ایزو باستر هم میشه و خیلی هم قوی تره

کلا هیچ فایلی با اسم غیر مجاز نیست که نشه داخلش رو استخراج کرد , خیالت راحت باشه

winxp
11-11-2007, 01:04
سلام عزیزان

بله iso buster به نظر من برا این کارا بهتره

موفق باشین

UNTIL IT SLEEP
17-11-2007, 11:13
man khareje keshvaram o mikham farsi benevisam emkanatesho nadaram aya rahi baram darin