PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Beyond Good & Evil

mazi_z_PSP
09-11-2007, 21:11
سلام دوستان گل و گلابی!!!
خوبيد ایشالا.؟
بعد از اینکه تاپيک بازی ريديک رو زدم و خوشحال شدم از اینکه تونستم بازی باز های بيشتری رو با این بازی ناشناخته اما فوق العاده آشنا کنم تصميم گرفتم تا يک بار ديگه با يک بازی ديگه شما رو آشنا کنم. چيزی که اصلا شبيه بازی قبلی نيست اما خيلی قشنگه.
این بازی هم حدود 3 سال پيش ساخته شده. گرافيکش کارتونی هست و محيط کاملا 3 بعدی. من که خيلی باحاش حال کردم . به شما هم پيشنهاد ميکنم این بازی رو امتحان کنيد.
در مورد دختری هست که در يک شهر بسيار زيبا که به وسيله آب محاصره شده است. بعد از مدتی فضايی ها به این سرزمين بسيار زيبا و قشنگ حمله ميکنن و .........
بازی خيلی قشنگه و از داستان بسيار عميق و زيبا بهره ميبره. در طول بازی آهنگ های بسيار زيبايی شنيده ميشه که خيلی تاثير گذار خواهند بود.
يکی از نقاط قوت این بازی مثل ريديک گيم پلی فوق العاده اونه که باور نکردنيه. در طول بازی شما دائما با گيم پلی متفانتی مواجه ميشيد. مطمئن باشيد تا آخر بازی اصلا از اون خسته نخواهيد شد.
بعدا مشخصات بيشتری از این بازی فوق العاده و زيبا ميزارم. در همين تاپيک هم درباره این بازی و مشکلاتی که در طول بازی برای شما پيش اومده بحث خواهيم کرد. راستی بازی در 3 CDعرضه شده.
اميدوارم خوشتون بياد. حتی شما دوست عزيز!!:40::46:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

============
Beyond Good&Evil

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 21:57
Mazi عزیز لطف میکنی بگی چند سیدی هست که شاید دانلود کردیم .
یه چند تا عکس هم از وسط های بازی بزار ببینم چطوریه .

mazi_z_PSP
09-11-2007, 22:01
تو همون پست اول گفتم 3 تا Cdهست. که عزيز.
در مورد عکس هم اگر زحمتی نيست تو گوگل سرچ کن. آخه من دايلاپم کمی سخته.
و به من اعتماد کن. بازيه قشنگيه.

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 22:32
تو همون پست اول گفتم 3 تا Cdهست. که عزيز.
در مورد عکس هم اگر زحمتی نيست تو گوگل سرچ کن. آخه من دايلاپم کمی سخته.
و به من اعتماد کن. بازيه قشنگيه.

دوست من آخه سلیقه ها فرق داره .
مثلا من چون عاشق بازی های اکشن و اول شخص هستم از Riddik خوشم اومد !
حالا یه سرچی میکنم و عکس ها رو واستون میزارم .
( خودمم دایل آپی هستم ! )

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 22:46
اینم یه 2 تا عکس که پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cyrus_ln
10-11-2007, 12:19
بازیه خیلی قشنگیه یکی دو سال پیش که بازی رو گرفتم تا نصفه هاش رفتم و یه جا رسیدم که گیر کردم و بیخیال شدم ولی حالا که تاپیک این بازی زده شد میرم نصبش میکنم و دوباره بازی می کنم.
آهنگهای بازی بسیار زیباست و از رنگ سبز در بازی خیلی استفاده شده.
در کل بازی قشنگیه پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید.

vahidhgh
10-11-2007, 12:32
بازی خوبی هست دو سال پیش بهترین بازی ماه انتخاب شده و من تو غول آخرش گیر کردم

Sam Fisher 11
10-11-2007, 20:21
میشه بگی چندتا بازی بزرگ تاریخ وجود داره ؟
اسم تاپیک ویرایش میشه !

mazi_z_PSP
10-11-2007, 21:03
ممنون از دوستان ميدونستم که خوشتون مياد. من تا آخر رفتم و با زحمت غول آخرش رو هم شکست دادم . وای پسر آخرش خيلی باحال تمام ميشه. يک آهنگی ميزنه که فقط بايد بشينی گريه کنی!!.
من خودم دوباره ريختمش. شما هم بريزين هرجا گير کردين در خدمتم.

میشه بگی چندتا بازی بزرگ تاریخ وجود داره ؟
اسم تاپیک ویرایش میشه !

بابا تورو خدا ازيت نکنيد ديگه.
با اجازه دوستان اسم تاپيک رو به حالت اول برگردونيد. من خودم بيشتر دوست دارم اونجوری باشه. خوب در حقيقت که نيست اما برای خندش. خواهش ميکنم

mazi_z_PSP
10-11-2007, 21:08
اینم چند عکس ديگه
[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL] [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL] [][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

mazi_z_PSP
10-11-2007, 21:13
بيشترين نقطه جذابيت بازی داستان اون هست . در واقع اول همه چی پشت پرده رفته و بعد از پشت پرده مياد بيرون!!!(چه توضيحی)
غافلگير کنّدس و شمارو به خودش ميکشه.(جذب ميکنه) که این داستان بسيار خوب به علاوه گرافيک جالب و آهنگ های جالب و رنگ بندی جالب تر باعث ميشه شما از این بازی خوشتون بياد.

modernamir
10-12-2007, 10:58
هرکی به من میگه بهترین بازیه که تابحال بازی کردی چی بود، می‌گم: Beyond good and evil. واقعاً بازی کاملیه به خصوص برای زمانی که ساخته شد. گرافیک عالی، رنگهای شاد و جذاب. انواع مراحل (معمایی، تعقیب، گریز، اکشن، مسابقه، جنگ با سفینه فضایی، جنگ با هاورکرافت و ...). الان اگه دقت کنید، بعد از این بازی، اکثر بازیهای معروف دیگر نیز شروع به تقلید از این سبک کردند و امکان انجام کارهای مختلف در بازیها را فراهم کردند.

titanium_zarin
27-08-2008, 14:54
سلام.من این بازی روتازه نصب کردم.
الان اون قایق رو راه انداختم و یه هیولا رو هم کشتم ولی نمیدونم بعدش بهید چه کار کنم؟؟؟؟کسی هست که بدونه؟؟؟