PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Orc

the_god_of_3dsmax
09-11-2007, 13:06
سلام
خوب این بار می خوام برای یه بارم که شده رو یه کار واقعا وقت بزارم و اصلا ماسمالی نکنم و یه نمونه کار واقعا تمیز درست کنم ...من می تونم ( به خودم امید دادم :31:)
اینم طرحش .... نظرتون چیه اصلا ارزش وقت گزاشتن داره ؟ اگر هم چیزی به نظرتون می رسه که بهش اضافه کنم بهتر می شه لطفا راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

interior_design
09-11-2007, 13:15
پسر اینو جون میده با زیبراش درست کنی.

خیلی توپ میشه.

میره Cg ( جوگیر شدم)

ادامه بده منتظریم.

Aminzikzak
09-11-2007, 14:37
پسر تو شب خواب بد نمیبینی؟
این چیزا چیه میخوای درست کنی ؟
چرا نمیشینی یکی از این آبجیای خوشکل بزنی چشم و گوشت یه کم باز شه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم
خوبه بشین روش وقت بذار مثلا روزی دو ساعت
کم کم برو جلو نمیخواد همشو یه جا بسازی ...

ببینم چه میکنی

RezaTayebiJ
09-11-2007, 15:04
هممممممم.... نمی خوام آیه ی یآس بخونم ! اما حیف روی چیزی که هنوز مدل شیتش اینقدر ناقصه وقت بذاری. ای کاش اول بشینی مدل شیتش رو کامل تر کنی.

the_god_of_3dsmax
09-11-2007, 15:24
پسر اینو جون میده با زیبراش درست کنی.

خیلی توپ میشه.

میره Cg ( جوگیر شدم)

ادامه بده منتظریم.

:31::31: آره می خوام با زبراش درستش کنم
شرمنده می کنی ما کجا cg کجا
ممنون از نظرت

پسر تو شب خواب بد نمیبینی؟
این چیزا چیه میخوای درست کنی ؟
چرا نمیشینی یکی از این آبجیای خوشکل بزنی چشم و گوشت یه کم باز شه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم
خوبه بشین روش وقت بذار مثلا روزی دو ساعت
کم کم برو جلو نمیخواد همشو یه جا بسازی ...

ببینم چه میکنی

:31::31:بابا اگه بشینم از اون حاج خانوم های :31: خوشگل درست کنم پس فردا که ازم نمونه کار بخوان نمی تونم رو کنم :27:
ممنون از نظرت

هممممممم.... نمی خوام آیه ی یآس بخونم ! اما حیف روی چیزی که هنوز مدل شیتش اینقدر ناقصه وقت بذاری. ای کاش اول بشینی مدل شیتش رو کامل تر کنی.

آره درست می گی ...اما اگه بشینم با جزئیات بکشمش اولا که ممکنه همین جوری یه چیزی بکشم بعد که می خوام برم تو کا 3d می بینم عجب غلطی کردیم و مجبور شم شونغارت ساعت بیشتر کار کنم
بعدم این که راستشو بخوای من دوست دارم تو طراحی 3 بعدی یه جوروایی مثل طراحی با دست هر کاری دوست دارم بکنم و طراحی کنم ... به نظر من کارهایی که مثلا با یه blue print ساخته می شه خیلی زجر آوره :41:

the_god_of_3dsmax
09-11-2007, 15:25
این اشتباه شد ...................... اه چرا اینجا دکمه حذف نداره؟؟؟

TT-Graphic
09-11-2007, 17:42
آره درست می گی ...اما اگه بشینم با جزئیات بکشمش اولا که ممکنه همین جوری یه چیزی بکشم بعد که می خوام برم تو کا 3d می بینم عجب غلطی کردیم و مجبور شم شونغارت ساعت بیشتر کار کنم
بعدم این که راستشو بخوای من دوست دارم تو طراحی 3 بعدی یه جوروایی مثل طراحی با دست هر کاری دوست دارم بکنم و طراحی کنم ... به نظر من کارهایی که مثلا با یه blue print ساخته می شه خیلی زجر آوره

به نظر من خوبه .

منم که از روی مدل کار میکنم ، فقط نگاه میکنم و ایده میگیرم و هر چی جلوتر میرم کامل و کامل ترش میکنم . البته اینم خیلی خوبه که آدم قبلش تصمیمشو کامل بگیره و بعد عینن بکشه ولی ممکنه نتونه کاملا اونجری درش بیاره و شدیدن دپرس شه .

ولی اگه میخای کامل ترش کنی کلیاتشو کاملتر کن نه جزییات . در حین کار اونقدر فکر به سرت میزنه !!

the_god_of_3dsmax
09-11-2007, 19:16
و این هم نتیجه یک روز جمعه البته امروز 2 تا فیلم هم نگاه کردم :31:
هنوز خیلی باید روش کار کنم..... متریال صورتش کامل نیست جزئیات نداره فقط رنگ base ...هنوز ریش نداره ..... گوش نداره ( گوشش مال یه کار دیگست )....گوشش متریال نداره .....بدن نداره
ولی بی خیال فعلا لطفا نظرتون رو در باره همین بگین تا بعد .....:10:
راستی تو چند رنگ رندر گرفتم کدوم بهتره؟؟؟؟

....نزدیک بود وایر فریم یادم بره امین بیاد کلمو بکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

the_god_of_3dsmax
09-11-2007, 19:34
راستی آقا سایتمم آپدیت کردم
لطفا یه سری بزنین نظرتون رو بگین

hadi665
10-11-2007, 00:03
خوب با اینکه مطمئنم اگه بهش نگاه کنم امشبو خوابای بد میبینم ولی ، مرامه دیگه چیکار کنم ...
آقا طرحش که جالبه ، مدلتم اگه پشمالو کنی (مثل طرحت ) بهتر میشه
روش کار کن

TT-Graphic
10-11-2007, 09:46
قشنگ شده آقا . مخصوصن نیمرخش !! شایر تقصیر بینیش باشه که از 3رخ یکیش از دیده میشه !!

راستی بینی چپ به راستیه وسله سوراخش ؟!! خوبه به سمته داخل اکسترود کنی نه بقل !!

خسته نباشی رفیق !! ظاهرن داره ترسناک میشه !!

the_god_of_3dsmax
10-11-2007, 12:03
قشنگ شده آقا . مخصوصن نیمرخش !! شایر تقصیر بینیش باشه که از 3رخ یکیش از دیده میشه !!

راستی بینی چپ به راستیه وسله سوراخش ؟!! خوبه به سمته داخل اکسترود کنی نه بقل !!

خسته نباشی رفیق !! ظاهرن داره ترسناک میشه !!

ممنون از نظرت
دماغهاشم چون کل بینی انحنا داره اگه از نیم رخ نگاه کنی از یه سوراخ اون یکی هم معلومه .... این زبراش اصلا اکستورود مکسترود نداره :31:
tanxxxxxx