PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی سه بعدی دوبی دوب (dobidob).کرم کشی

hossein_dig
09-11-2007, 11:53
بازی سه بعدی دوبی دوب .کرم کشی

ساخت (خودم hosein_dig ( hossein_dig برنامه نویس و گرافیست max_man

لینک دریافت در سه تکه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم كل 10.4 مگابايت

Password

dobidob
*(دقت كنين كلمه رمز بدون فاصله)

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mazi_z_PSP
09-11-2007, 17:41
چرا عکس گزاشتی اندازه قدت؟ خوب يکم کوچيک تر بزار تا صفحه راحت لود بشه. قوانين هم چيزه خوبيه ها.!!

Sam Fisher 11
09-11-2007, 18:02
یکم بازیدمش بازی خوبیه ...

نسخه 360 اش کی میاد ؟ :دی

@R3Z
09-11-2007, 20:58
اين كه همون بازيي كه خودت ساختيش نه؟
sam fisher جان تو نميدونستي يا به روي خودت نياوردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein_dig
09-11-2007, 21:27
:46:تعداد عکسا رو کم می کنم

hossein_dig
09-11-2007, 21:30
تعداد عکسا به 4 عدد کاهش یافت .

Sam Fisher 11
09-11-2007, 21:47
اين كه همون بازيي كه خودت ساختيش نه؟
sam fisher جان تو نميدونستي يا به روي خودت نياوردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورت تابستونه؟ اون موقع می خواستم بدانمش ولی امکانش نبید !

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 23:01
ببخشید من ترینر بازی DobiDob رو میخوام !
از شوخی گذشته کارش عالیه . من که خیلی با این بازی حال کردم ! بعضی وقت ها که بیکار میشم ، میشینم اینو بازی میکنم !

hossein_dig
09-11-2007, 23:25
برای این بازی کد تقلب هم پیش بینی شده که به زودی اعلام میکنم

hossein_dig
13-04-2008, 15:59
لینک ها در تاپیک اضافه شد

hossein_dig
13-04-2008, 16:24
تاريخ شروع ساخت اين بازي از ارديبهشت 86 شروع شد.ما حدود 4-5 ماه روي اين بازي کار کرديم.
که داستانش از دوستم خوبم بود.
اين بازي با استفاده از گيم استوديو براي موتور بازي و استفاده از تري دي مکس و نرم افزارهاي
الحاقيش براي مدلها استفاده شده.

در مورد موزيکش هم بايد بگم دوست خوبم با بيشتر از 100 ساعت کار آهنگ بازي رو ساخت و
افکتهاي صوتي اين بازي از بين 150 افکت با دقت زياد انتخاب شده.
مدلهاي اين بازي با وسو اس زياد ساخته شد و از بين چند کاراکتري که براي کرم طرحي شده بود اين شخصيت انتخاب شد.
محيط اين بازي شامل ?? مدل ونزديک ??? تصوير ريزو درشت هست
يراي طراحي محيط اين بازي هم ساعت هاس زيادي کار شده که بارها با تغييرهاي زياد به اين محيط تغيير کرده .
البته بخاطر محدوديت سرعت اينترنت سعي شده که حجم بازي کم شود ما حتي براي کم کردن حجم بازي از کيلو بايت ها هم نگذشتيم .
درضمن ما ميتوانستيم از تکه هاي انيميشن سه بعدي در اين بازي استفاده کنيم اما باز هم حجم بازي بالا ميرفت.

اساس کار برنامه نويسي اين بازي بر اساس انتخاب اعداد بصورت تصادفي از يک تا نه است که هر کدام مربوط به يک سوراخ کرم بوده.

از اونجاي که نرم افزار استفاده شده براي ايجاد اعداد تصادفي مشکلاتي مانند تکرار اعداد انتخابي داشت مجبور بودم يکبار اعداد رو

پيش بيني و از تکرار اين اعداد جلو گيري کنم که براي اين کار زمان شروع بازي حدود ده هزار عدد رو پيش بيني و از تکرار جلو گيري شده

تازه با اين همه بازهم تعداد معدودي اعداد تکرار ميشه.

يکي ديگر از کار هاي که انجام شد و وقت زيادي برد باز شده دو سوراخ ديگر براي جايزه ها بود که براي اونها هم بايد اعداد پيش بيني ميشد تازه

تمام اين ها بايد با بازشدن درها هماهنگ ميشد .براي چکش هم من سعي کردم ضربه زدن چکش همراه با يک لرزش همراه باشه که خودم راضي بودم

حالا تا نظر شما چي باشه.

درمورد سوراخ ها بايد بگم دوست گرافيستم کار من سخت کر چون من نه سوراخي که ساخته بودم منظم بود اما بعد از طراحي صخرهاي که دوستم کرد

من مجبور شدم تمام مختصات هاي از پيش تعريف شده رو عوض کنم

نکته مهمي که بايد بگم تنها مدل هاي متحرکي که طراح شده بود مدل کرم و قلب بود که کرم سرش رو تکون ميداد و قلب هم حالتي شبيه تپيدن داشت

بقييه چيزها تماما با کد نويسي متحرک شده بودند.

براي موسيفي اين بازي که دوستم زحمتش رو کشيد ما چهار آهنگ آماده کرده بوديم اما به علت بالا رفتن حجم فقط دوتا از اونا رو

اضافه کرديم البته دقيقيه نود ما فهميديم که موزيک هاي ما تو بازي منو پخش ميشه که واقعا منو کلافه کرد ولي براي تغيير سيستم وقت نبود اگه آهنگا

رو استريو بشنوين واقعا لذت ميبربن.

براي افکت هاي صوتي ما سي افکت رو از بين کلي افکت انتخاب کرديم که هم براي محيط بازي هم براي منو ها، البته من به پيشنهاد دوستم سه افکت

براي برخورد چکش به سر کرم انتجاب کرديم که به صورت تصادفي پخش ميشدن. البته اين نکته رو هم بگم که ايجاد فيد موزيکها يه مقادر براي

ورود به بازي و ورود به منو يه مقدار من اذيت کرد ولي چيز با حالي از آب در آومد .

اگه به قسمت ذخيره و باز خواني برين ميبين غير فعال چون ما بعد از اتمام بازي و ساخت اين قسمت ديدم که واقعا اين بازي اون قدر هم سخت نيست ،

با اين حال قسمت ذخيره و باز خواني سريع که با اف سه و اف شش بود هنوز فعال که هر بار براي ذخيره و بازخواني يک زمان از اون ميشه استفاده کرد.

براي زيبا کردن محيط ما نقشه هاي زيادي داشتيم و ساختيم يک محيط خيلي خيلي زيبا که البته بعد از خروجي گرفتن فهميديم که بطور وحشتناکي

حجم بالا رفته بود حتي من زير صخره آب کار گذاشته بودم که باعث شده سرعت فرم ها پايين بياد پس بيخيال شديم .

نسخه اصل اي بازي حدود پنجاه مگ ميشد که براي نسحه اينترنت اون رو تا ده مگ پايين آورديم البته نسخه اصليش رو حوصلم نگرف تموم کنم

چون بعد از تزديک شش ماه و حدود هزار بار ران کردن بازي به محيطتش حساسيت پيدا کرده بودم .

Lovelyman
14-05-2008, 14:15
قسمت سوم دان نمیشه!

YAHYA-PRO
21-07-2008, 19:05
در کل بازی خیلی خوب بود برای اولین کار عالی بود
ولی چرا فونتش اینقدر بد بود ؟

hossein_dig
22-07-2008, 20:06
چون وقت نبود فونت بسازم از فونت آریال استفاده کردم در ضمن از نظرت هم ممنون:10::11:

Andaron
29-07-2008, 23:32
قسمت سوم دانلود نمیشه عزیز

yasser1680
29-07-2008, 23:43
کارت خوب هست.

راستی یه تریلر یا گیم پلی میزاری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Andaron
30-07-2008, 00:06
دوستان کسی نیست لینک پارت سوم رو بزاره

hossein_dig
30-07-2008, 00:23
ببخشید اشتباه لوپی شده بود