PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک دادن به بیرون فلش با Swish چطوری ؟

Maysam-BFU
09-11-2007, 09:18
سلام دوستان !

يک سوال در مورد SwishMax داشتم !

به فرض فلشي که من طراحي کردم بر روي Deskop قرار داده و در Desktop من يک تصوير هم وجود داره ( picture1.jpg ) من مي خوام در داخل Swish لينکي به نوشته بدم تا وقتي کسي بر روي آن کليک کرد آن تصوير باز شود !! ( تصویر خارج از فلش باز شود ، داخل فلش باز نشود )

مطمئنا بايد داخل Script کدي داده بشه . بطور مثال آدرس تصوير هم اين باشه Deskop/picture1.jpg .
آيا کسي مي تونه راهنمايي کنه !!

اگر اين کارايي که مي خوام بکنم داخل FLASH راحت تره از طريق FLASH به من توضيح دهيد.

امیدوارم درست منظورم رو رسونده باشم!
تشکر.

milaadesign
09-11-2007, 12:52
on (press) {
getURL("Deskop/picture1.jpg","_blank");i
{

Maysam-BFU
09-11-2007, 14:07
میلاد جان این کد هم خوبه !

ولی یک کدی می خوام که داخل مرورگر تصویر رو باز نکنه . حتی اگر ممکنه بشه فایل Exe هم لینک بدی !

مثل اتوران ( البته بعضی اتوران ها )

flashman
09-11-2007, 15:14
سلام دوسته من

من قبلا این آموزشو یه بار کامل گفتم . الان به طور خلاصه می گم .

خودتون می دونید که من ONLY FLASH ..

If Swish=Delete then flash=setup

end if

موفق باشی :31:

milaadesign
09-11-2007, 22:03
سلام دوسته من

من قبلا این آموزشو یه بار کامل گفتم . الان به طور خلاصه می گم .

خودتون می دونید که من ONLY FLASH ..

If Swish=Delete then flash=setup

end if

موفق باشی :31:

چشم.. ما دیگه هر کی در مورد سویش هم سوال کرد جواب نمیدیم! میزاریم اول طرف سویش رو پاک کنه بعد فلش نصب کنه که شما جوابشو بدی... فکر می کردیم اینجا هر کی مهارتی رو که داره در صورت لزوم در اختیار دیگران قرار میده.. نه اینکه مهارت دیگران رو به تمسخر بگیره و مهارت خودشو تحمیل کنه...

M A T I N
10-11-2007, 20:14
چشم.. ما دیگه هر کی در مورد سویش هم سوال کرد جواب نمیدیم! میزاریم اول طرف سویش رو پاک کنه بعد فلش نصب کنه که شما جوابشو بدی... فکر می کردیم اینجا هر کی مهارتی رو که داره در صورت لزوم در اختیار دیگران قرار میده.. نه اینکه مهارت دیگران رو به تمسخر بگیره و مهارت خودشو تحمیل کنه...

FlashMan جان شوخی میکنن ....
اینجا "سوییش کارها" و "فلشر ها" با هم از این شوخی ها زیاد میکنن ...

....موفق باشی....

flashman
10-11-2007, 23:12
سلام دوسته من

این Swish کارها چه قدر بیجنبن :31: . کم آوردی ؟؟؟ و:13:. شوخی کردم SORRY

milaadesign
10-11-2007, 23:32
مسخره کردن که کم آوردن نداره...
فقط با شما نیستم flashman جان.. خطاب به همه دوستان میگم...
اگه خیلی به نظرتون رقابت بین فلش و سویش هست درستش اینه که بگی من با فلش این کارا رو میکنم که شما نمی تونی با سویش کنی! نه اینکه هی برگردین بگین سویش بده! سویش بده! سویش بده!
برای من مهم نیست نظر شما چیه چون نه من سویش رو نوشتم و نه شما فلش رو!
من خودم از قابلیت های فلش خبر دارم و هیچ وقت نمیگم فلش بده.. ولی کسایی که مخالف سویش هستن حداقل یه کم با سویش کار کنن.. یه کم کار باهاش رو یاد بگیرن بعد بگین سویش بده!
ناوارد بودن شما دلیل بر ضعف سویش نیست!
ولی درست نیست هر وقت جواب کسی رو میدم پست بعدی الطاف شما به سویش باشه!
خودم خیلی لذت می برم که کل کل باشه ولی نه کل کل غیر منطقی!
همین باعث شده که خیلی ها بگن سطح این فروم از فرومهای دیگه پایین تره!

flashman
10-11-2007, 23:43
سلام دوسته من

همین باعث شده که خیلی ها بگن سطح این فروم از فرومهای دیگه پایین تره!

کسی این حرفو می زنه که حداقل یه سوال اینجا پرسیده باشه ولی جواب نگرفته باشه . من خودم بعضی موقه ها شده که برای جواب دادن به یه سوال در همین انجمن 50 صفحه از یه کتاب رو خوندم تا یه جواب درستو حسابی بدم . .. ساید خیلی کسا بودند که نمی خوام اسمشونو بیارم اینجا یعنی در انجمن فلش بودن الان دارن در انجمن های دیگه Post میدن . .. .. سطح فروم وقتی پایینه که یه سوال در این انجمن فقط و فقط برای 24 ساعت جواب داده نشه . .. که تا من در این انجمن هستم این طوریه یعنی هر سوال در 24 ساعت جواب داده میشه اگه هم بلد نباشم می گم ترسی هم ندارم . ( مگه از این سایت منو بیرون کنن )

موفق باشی .

blackfox
11-11-2007, 02:53
دوستان یه مدت نبودم ، انجمن شده کل کل بازار ، لطف کنید و آبروی انجمن فلش رو نبرید ، کمی متین ( اشتباه نشود ) باشید

Maysam-BFU
12-11-2007, 13:47
از این که این تاپیک رو بوجود آوردم شرمنده ام !

فکر نمی کردم بین چند نفر اختلاف ایجاد بشه.

به جواببم که نرسیدم !

flashman
13-11-2007, 00:17
سلام دوسته من

از این که این تاپیک رو بوجود آوردم شرمنده ام !

فکر نمی کردم بین چند نفر اختلاف ایجاد بشه.

به جواببم که نرسیدم !

دشمنتون شرمنده .

اختلافی که پیش نیومده . منم که Swish کار نکردم جوابتونو بدم . این دعواها نمکه زندگیه . :31:

موفق باشی