PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سريال برایnorton anti virus 2006

taraneh00
04-10-2005, 01:55
سلام دوستان من دنباله سريال برایnorton anti virus 2006هستم ممنون

papiyoon
06-10-2005, 21:48
کسی نبود سریال بده ؟

IVAN
07-10-2005, 06:14
سلام
اينوببينيد كه كار ميكنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

j0l6
07-10-2005, 07:01
سلام
یه سوال دارم امیدوارم نگین اینجا جاش نیست و جواب بدین
این نورتون تا زمانی که به صورت تریل باشه قابلیت اپدیت شدن داره؟؟
و اینکه به صورت فول هست یا ناقص؟

sAsAn.K
07-10-2005, 08:07
sina88 تا 15 روز میتونی آپدیتش کنی و به طور کلی از تمام قابلیت هاش استفاده کنی
حالا اگه کسی working serial داد!

j0l6
07-10-2005, 16:26
خوب شما از نرم افزار هایی که مدت تریل رو دو باره فعال میکنن استفاده کن من الان سه چهار برنامه دارم که بدون کرک هستن و با این برانه مدت تریل رو تمدید میکنم مثلا همین کیرو فایر وال که من دو سه هفته هستش دارم استفاده میکنم ولی هنوز یه روز هم از مدت تریلش کم نشده یغنی همین که یکی دو روز از مدت تریل گزشت دوباره برشمیگردونم به روزی که برنامه رو نصب کردم
به طوری که اینگار هنوز ازش استفاده نکردم و تازه روز الیهست که نصبش کردم
حالا من اینو رو نورتون هم امتحان میکنم اگه کار کرد که دیگه نیازی به کرک نیستچون همیشه میتونی برش گردونی به روز اول نصب برنامه

j0l6
07-10-2005, 16:27
خوب شما از نرم افزار هایی که مدت تریل رو دو باره فعال میکنن استفاده کن من الان سه چهار برنامه دارم که بدون کرک هستن و با این برانه مدت تریل رو تمدید میکنم مثلا همین کیرو فایر وال که من دو سه هفته هستش دارم استفاده میکنم ولی هنوز یه روز هم از مدت تریلش کم نشده یغنی همین که یکی دو روز از مدت تریل گزشت دوباره برشمیگردونم به روزی که برنامه رو نصب کردم
به طوری که اینگار هنوز ازش استفاده نکردم و روز الیهست که نصبش کردم
حالا من اینو رو نورتون هم امتحان میکنم اگه کار کرد که دیگه نیازی به کرک نیستچون همیشه میتونی برش گردونی به روز اول نصب برنامه

Mehdi_Best
08-10-2005, 18:48
سينا جان سلام
فكر نمي كنم روي نورتون جواب بده. چون براي آپديت شدن به سايتش وصل مي شه و احتمالا تشخيص مي ده كه توسط چنين برنامه هايي مدتش رو برگردونديد به روز اول. البته احتمال مي دم. ولي ممكنه كار بكنه.