PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد هکر

M112M
08-11-2007, 23:54
وقتی وارد اینترنت میشوم همزمان یکنفر دیگر که بنظر میاد چینی است در یاهو سرچ میکند و آدرسهایی وارد
هیستوری ما میشود که ما نرفتیم. لطفا راهنمایی کنید این هکراست یا ویروس ؟ چه کار باید کرد؟

nix
09-11-2007, 00:10
همزمان یکنفر دیگر که بنظر میاد چینی است در یاهو سرچ میکند

میشه کمی توضیح بدی؟ اینجاشو نفهمیدم.
در ضمن بگو دقیقا چه ادرسی را search میکنه...حتما هدفی داره!

ADRIEN
09-11-2007, 00:15
دوست من دقيقا بگو

M112M
10-11-2007, 23:11
با سلام ، مشکل از اینجا شروع شد وقتی در گوگل سرچ میکردم و وارد سایتهای مختلف میشدم آدرس در قسمت آدرس همان گوگل باقی میماند و عوض نمیشد. بعدا متوجه شدم که سایتهایی در هیستوری هستند که من اصلا نرفتم برای مثال Yahoo.cn.com - Post.baido.com- Qqrexian.cn.comکه وقتی وارد سایتهای سرچ شده در یاهو میشدم به زبان چینی بود، بعدا همزمان که در اینترنت کار میکردم هیستوری را باز نگه داشتم و میدیدم همزمان آدرس اینگونه سایتهابه هیستوری اضافه میشه!
امروز هم که آدرس Home تغییر کرده بود! گاهی اوقات که به اینترنت وصل نیستم باکس کوچکی سریعا باز وبسته میشه که داخلش کانتکت نوشته شده! یکنفر گفته بهتره ویندوز جدید نصب کنم و قبلی را پاک کنم. آیا در اینصورت مشکل بطور اساسی حل میشه! در ضمن هیچ نوع نرم افزار ضد ویروس یا ضد جاسوسی ندارم.

لطفا راهنمایی کنید! امیدوارم اینبار توضیحات کافی باشه!

با تشکر از دوستانی که جواب میدهند!

Sam@n
11-11-2007, 00:04
بابا ایول از صبح تا غروب سرچ میکنی،میچرخی یه نرم افزار حفاظتی نصب نکردی؟ این که hompage تغیر کنه روش تبلیغاتی خیلی از سایت هاست که با یکسری کد hompage شخس رو به نفع خودشون تغیر میدن. یه عکس از اون باکس بزاری بهتر میشه/

winxp
11-11-2007, 01:12
سلام عزیز

منم چند مدت ویندوزم خو به خود online و offline میشد و home page هم تغییر میکرد

اما history رو تست نکردم ببینم چیه

انتی نداشتم و مجبور شدم ویندوز عوض کنم

پیشنهاد میکنم یه انتی یا trojan remover نصب کن ببین اشکال از کجاست

موفق باشی

nix
11-11-2007, 15:09
روی سیستم spyware نصب شده و وقتی شما به اینترنت وصل میشید شما را میبره به سایت هایی که خودش می خواد...بیشتر برای تبلیغات استفاده میشه این spyware.
پیشنهاد می کنم از Ad-Aware استفاده کنید.

Sam@n
11-11-2007, 17:34
سلام . پیر خوب رفتی این برنامه هایی که دوستان گفتند نصب کنی یا پشت گوش انداختی؟

M112M
11-11-2007, 21:54
سلام دوستان ممنونم !

سلام . پیر خوب رفتی این برنامه هایی که دوستان گفتند نصب کنی یا پشت گوش انداختی؟

اگه اینقدر زرنگ بودم که این بلا سرم نمیومد قربان!

Sam@n
11-11-2007, 22:27
سلام قربان شمایی ! نه گفتم نیستی بگی مشکلت حل شد یا نه ٰ‌ گفتم یه خبر ازت بگیرم . نگفتی چی شد ؟

DrXoX
13-11-2007, 01:45
سلام

شما بهتره يه ويندوز جديد نصب كنيد تا بكلي مشكلاتي كه اين Spyware‌ بر روي كامپيوتر شما ايجاد كرده حل بشه ولي مي تونيد از آنتي اسپاي هم استفاده كني

و پيشنهاد من اينه كه حتما روي سيستم يك آنتي ويروس آپديت شده و همين طور يك AntiSpyware حتما نصب

كن

موفق باشيد

M112M
14-11-2007, 11:00
نمیدونم این اسپایور محترم که کمی تا قسمتی بیخیالش بودم ناگهان همه سیستمو در دست گرفت و حتی اجازه shut down نمیداد روی turn off شبیه فایروال گذاشته بود که میگفت قبل از شات داون باید یک برنامه را نصب کنید و مجبور شدم برم ویندوز 98 که داشتم و بیام بیرون از اون روز هم اصلا وارد نشدم دنبال یکنفرم که سیستمو بهش بدم هرکاری صلاح میدونه بکنه :41:

M112M
14-11-2007, 11:04
سلام

شما بهتره يه ويندوز جديد نصب كنيد تا بكلي مشكلاتي كه اين Spyware‌ بر روي كامپيوتر شما ايجاد كرده حل بشه ولي مي تونيد از آنتي اسپاي هم استفاده كني

و پيشنهاد من اينه كه حتما روي سيستم يك آنتي ويروس آپديت شده و همين طور يك AntiSpyware حتما نصب

كن

موفق باشيد

ممنونم از شما !

M112M
18-11-2007, 22:48
دوستان سلام .من بالاخره مجبور شدم نه تنها ویندوز جدید نصب کنم بلکه کامپیوترم رو از اول پارتیشن بندی کردم تا از شر اون مزاحم راحت بشم امیدوارم دیگه سراغم نیاد .از همه شما هم به خاطر راهنمایی هاتون ممنونم:20: