PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه های پیدا کردن پسورد Bios

s1978b
08-11-2007, 22:31
سلام دوستان
میشه یه دوستی لطف کنه و به ترتیب طبقه بندی شده راههایی رو بگه که بشه پسورد Bios رو رد کرد یا خنثی کرد ؟
بیشتر هم تکیه تون روی نرم افزاری باشه چون تو سخت افزار می لنگم اگر چه بعضی اوقات فقط راه حل سخت افزاریش باقی می مونه.

موفق باشید
سعید

enjmehrdad
08-11-2007, 22:44
سخت افزار :
باتری Cmos داخل کیس رو در بیار واسه 1 دقیقه بزار پسوردش بپره ...
هیچ لنگیدنی هم نداره چون یه باتری بیشتر تو کیس نیست تموم!

ADRIEN
08-11-2007, 23:19
سلام دوست خوبم يه سرچ ميزدي چون خيلي مطلب داريم
من هم تو بخش مقالات هك و امنيت راههاي عبور از پسورد بايوس رو گفتم بگردي ميبيني

Hamidkhann
08-11-2007, 23:23
اشتباه شد
...........................

shahabmusic
09-11-2007, 09:04
هر مادربردی یه پسورد اصلی داره که تو گوگل سرچ کنی اسم مادر برد رو پیدا میکنی یا کیسو باز کن دورو ور باتری Cmos یه جامپر هست اونو یا بر دار یا جابه جاش کن. این دو راهی هست که خود کارخونه گزاشته همه هم میدونن ولی راههای دیگه لی هم هست که من زیاد چیزی نمیدونم.

javadshahvand
09-11-2007, 11:26
سلام دوستان
میشه یه دوستی لطف کنه و به ترتیب طبقه بندی شده راههایی رو بگه که بشه پسورد Bios رو رد کرد یا خنثی کرد ؟
بیشتر هم تکیه تون روی نرم افزاری باشه چون تو سخت افزار می لنگم اگر چه بعضی اوقات فقط راه حل سخت افزاریش باقی می مونه.

موفق باشید
سعید

روش اول- استفاده از شاه كليد: رمزهاى عبور زير را بر روى كامپيوتر مورد نظر آزمايش كنيد. بسيارى از بردهاى اصلى موجود در بازار با يكى از رمزهاى زير باز خواهند شد.
AWARD SW, AWARD_SW, Award SW, AWARD PW, _award, awkward, J64, j256, j262, j332, j322, 01322222, 589589, 589721, 595595, 598598, HLT, SER, SKY_FOX, aLLy, aLLY, Condo, CONCAT, TTPTHA, aPAf, HLT, KDD, ZBAAACA, ZAAADA, ZJAAADC, djonet, AMI, A.M.I., AMI SW, AMI_SW, BIOS, PASSWORD, HEWITT RAND, Oder, LKWPETER, lkwpeter, BIOSTAR, biostar, BIOSSTAR, biosstar, ALFAROME, Syxz, Wodj

• روش دوم _ Clear CMOS: معمولاً اكثر بردهاى اصلى داراى Jumper است كه با كمك آن مى توانيد اطلاعات موجود در CMOS از جمله رمز عبور را پاك كنيد (جهت اطلاع از محل قرارگيرى اين Jumper و تنظيم آن به دفترچه راهنماى برد اصلى مراجعه كنيد).

• روش سوم- خارج كردن باترى: يكى از روش هاى نسبتاً قطعى براى حذف رمز عبور درآوردن باترى برد اصلى و جازدن مجدد آن است. با درآوردن باترى به طور موقت اطلاعات موجود در CMOS از جمله رمز عبور حذف خواهد شد.

ebicross
10-11-2007, 00:35
اینجا من چند تا Backdoor میزارم شاید به دردت بخوره:

For Award BIOS' try these backdoor passwords:
AWARD_SW
j262
HLT
SER
SKY_FOX
BIOSTAR
ALFAROME
Lkwpeter
j256
AWARD?SW
LKWPETER
syxz
ALLy
589589
589721
awkward
CONCAT
d8on
CONDO
j64
szyx
For AMI BIOS' try these backdoor passwords:
AMI
BIOS
PASSWORD
HEWITT RAND
AMI?SW
AMI_SW
LKWPETER
A.M.I.
CONDO

For PHOENIX BIOS' try this backdoor password:
phoenix

Mostafaevil77
19-07-2012, 20:12
با سلام , من مادربورد ایسوس مدل Asus P5P43TD Pro رو دارم و نیاز به رمز بیوس این ماربورد دارم . اونای دیگه هم که به عنوان شاه کلید به من دادید تست کردم ولی هیشکدوم کار نکرد در ضمن رمز مادربورد من حداکثر 6 تا کاراکتر بیشتر جواب نمیده یعنی رمز بیوس مادربورد باید 6 حرفی یا کمتر باشه . لطفا کمک کنید:20:

jafarian
19-07-2012, 22:03
با سلام , من مادربورد ایسوس مدل Asus P5P43TD Pro رو دارم و نیاز به رمز بیوس این ماربورد دارم . اونای دیگه هم که به عنوان شاه کلید به من دادید تست کردم ولی هیشکدوم کار نکرد در ضمن رمز مادربورد من حداکثر 6 تا کاراکتر بیشتر جواب نمیده یعنی رمز بیوس مادربورد باید 6 حرفی یا کمتر باشه . لطفا کمک کنید:20:

شما نیاز به برنامه hiren boot dvd یا که سیدی همین ورژن دارین که با برنامه های موجود در این سیدی قادر به پاک کردن پسورد بایوس هستین بطور مثال bios craker راه دیگه هم اینه که باطری مادربورد بردارین به مدت 5 دقیقه بعدش سیستم از برق بکشین بعد بایوس سرجای خودش قراربدیم یا که از clr cmos گذاشتن جامپر روی مادربورد استفاده کنید:20:

Mostafaevil77
20-07-2012, 20:09
من متاسفانه دسترسی به اصل مادربورد ندارم و نمیتونم رمز بیوس رو پاک کنم , فقط باید از یک رمز پیشفرض استفاده کنم , آخه نباید صاحب کامپیوتر چیزی بفهمه