PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد ads google

كوروش معصومي
04-10-2005, 00:24
دوستان سلام. مدتيه كه فكر ساختن يه وب سايت در مورد آنلاين خواندن كتاب به زبان انگليسي هستم. الان 1 ماهي ميشه كه حدود 300 تا كتاب از تو نت جمع كردم. راستش مي خوام با اين كار از ads google واسه كسب درآمد استفاده كنم.
اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد كه نقض قانون كپي رايت شامل اين كار ميشه؟ آخه گوگل اگه كپي رايت رعايت نشه حسابت رو مي بنده. واسه اين كار نقشه كشيدم كه كتاب ها رو به صورت فلش درست كنم و هر كتاب رو تو 10 صفحه بزارم. به نظر شما اگه گذاشتن كتاب از سايت هاي ديگران تو سايت خودم نقض قانون كپي رايت محسوب ميشه اين كار (گذاشتن كتاب ها به صورت فلش) مي تونه تاثيري تو سكرت موندن كارم بشه (يعني گوگل نفهمه كه من نقض كپي رايت كردم) ؟

اگه ميشه راهنماييم كنيد.
ممنونم

hatef_4541
04-10-2005, 01:39
والا این مورد رو اطلاعی ندارم ! من خودم 2تا اکانت Ads داشتم از گوگل ! اما همین هفته پیش یه بی پدر مادر عقده ای کلیک کرد روش با یک Ip آخرش بستن هر جفت رو ! یکی 1600 $ چکش اومده ! اون یکی تازه راه افتاده بود 95 $ بود که پرید :( خدا از اون نگذره :((

كوروش معصومي
04-10-2005, 02:41
يعني با يه ip چندين بار كليك مي كرد؟ خيلي حيف شد واقعا متأسفم. راستي دوست عزيز كي برات اكانت درست كرده بود؟ تا جايي كه مي دونم گوگل به ايران اكانت نميده و من مي خوام از يكي از دوستام تو اوكراين كه اكانت داره استفاده كنم.

hatef_4541
05-10-2005, 02:20
من رفیقم که فاملیش آلمان بود گرفت ! ثبت نام میتونی از اینجا بکنی آدرس واسه چک رو باید خارج بدی ! ایران تحریم هست !