PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كد اسكريپت

lord_ashkan_z
08-11-2007, 14:53
ســلـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــام

من یک سوال دارم ودوست دارم حداقل یک جواب از یکی از مدیرها دریلفت کنم چون من یک بار هم ندیدم که یکی از مدیر ها به کسی جواب بدن،فقط یک بار یکشون برام نوشته بود که این انجمن پولی است ...!! :18:!!

خوب من درخواست عاجزانه دارم که کدهای اسکریپت برای من ارسال فرموده تا در front page مورد استفاده قرار دهم. ازجمله چیزهایی که من می خواهم این است که اسکریپتی برای من ارسال کنید که با آن یک موتور جستجوگر و ایجاد مکانی برای عضویت و همچنین اینکه مطلبی را نوشته و ارسال کنند که با تایید مدیر سایت در آن نشان داده شود.

لطفا مکان و چگونگی وارد کردن این کدها را نیز ارسال فرمایید.
لازم به ذکر است که من قصد ندارم به رقابت با این سایت بپردازم بلکه من می خواهم یک سایت برای ارائه مقاله های علمی بسازم و حتما از این سایت و شخصی که جواب من را بدهد در آن ذکر می کنم.

در ضمن اگر این امکانات در front page موجود نمی باشد یک برنامه مدیریت سایت که این امکانات را داشته باشد به من معرفی کنید ، لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا

DaRiOuShJh
08-11-2007, 15:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neopersia
08-11-2007, 19:01
خوب شما بهتره یه مقدار در مورد طراحی وب مطالعه کنی تا ببینی دقیقاً به چی نیاز داری بعدش اگه سوالی برات پیش اومد میتونی بپرسی ما هم خوشحال میشیم جواب بدیم
اینایی که شما میخوای استاتیک نیست و باید در قسمت سیستمهای مدیریت محتوا یا بخش طراحی صفحات داینامیک مطرح بشه اونم به صورت جزئی تر نه اینقدر کلی
از منم میشنوی دور فرانت پیجو خط بکش

lord_ashkan_z
10-11-2007, 17:38
خوب من گفتم که یک برنامه مدیریت سایت به من معرفی کنید.

به هر حال ممنون.

ولی من منظور darioushjh را نفهمیدم ؟! ...

eAmin
10-11-2007, 18:32
سلام.

اگه یک تازه کاری که دیگه بدتر.

آخه می دونی چیه نمی شه که همه ی این چیزهایی که گفتی فقط با اسکریپت نوشت و کدهاش رو Copy & Paste کنی.

چون این کار اصلا شدنی نیست و با اسکریپت نمی شه این کارها رو کرد.

شما که می خواهید این چیزها رو درست کنید حداقل باید با ASP.NET و یا با PHP آشنا باشی و به غیر از این دوتا بدونید پایگاه داده چی هست.

پایگاه داده اصلی ترین وظیفه رو داره و اون نفراتی می خوان واستون یک کلمه و یا یک متن رو بفرستن روی سایت توی یک پایگاه داده ذخیره می شه و بعد سایت شما از روی اون پایگاه داده کلمات رو می خونه و نشون می ده.

برای درست کردن صفحه ی عضویت شما باز هم به پایگاه داده نیاز دارید تا آی دی و پسورد و مشخصات طرف درون یک پایگاه داده ذخیره بشه تا سایت شما بتونه مشخصات فرد رو از همون پایگاه داده بخونه.

در کل شما باید هم اسکریپت و هم یکی از اون دوتایی که گفتم ( ASP.NET و یا PHP ) رو در کنار هم به کار ببرید و با یکی از این دو تایی که گفتم با پایگاه داده ارتباط برقرار کنی.

اگه ASP.NET می خوای یاد بگیری باید با Microsoft SQL Server پایگاه داده رو بسازی و اگر با PHP می خوای کار کنی با MySQL باید پایگاه داده رو بسازی البته با Microsoft Office Acces هم می تونید پایگاه داده درست کنید.بستگی به خودتون داره.

برای اطلاعات بیشتر به این دو انجمن زیر مراجعه کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم به نتیجه برسی...:11: