PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن درایورها

friend2
08-11-2007, 09:40
سلام
دوستان من از روی کنجکاوی کار اشتباهی کردم و الان ویندوزم با این مشکل مواجه شده که با کلیک روی هرکدام از پارتیشنهای هارد به جای باز شدن . برنامه جستجوی فایل اجرا میشود من در مسیر زیر تغییر ایجاد کردم لطفا راهنماییم کنید
my computer- tools- folder option-file types- driver- advanced- find-setdefault

usfelme
08-11-2007, 17:33
عزیز هیچ مشکلی نیست.فقط این دستور رو در run اجرا کن:
regsvr32 /i shell32.dll

friend2
08-11-2007, 23:01
سلام
دوست عزیز از راهنماییتان ممنونم این دستور را هم اجرا کردم ولی باز هم درست نشد

usfelme
09-11-2007, 02:40
دوست عزیز اگه فقط همین کاری رو که میگی کردی باید با همین دستور درست بشه.ببین این دستوری رو که من نوشتم عینا تو run کپی کن بعد وقتی ok کنی باید پیغام succeeded رو بده.من همین الان همین کار رو یکبار واسه خودم تست کردم.

friend2
09-11-2007, 19:15
سلام
دوست عزیز تنها همین کاری را که نوشته بودم انجام دادم و دستور شما را هم که اجرا میکنم پیغام succeeded را میدهد ولی باز هم درایوها را باز نمیکند بلکه برنامه جستجو اجرا میشود.راستی این آدرسی که داده ای
"دانلود مستقیم فایلهای رپیدشیر" برای چه کاری استفاده میشود ؟ درضمن هیچکدام از آدرسها باز نمیشود.باتشکر

mahdi7610
09-11-2007, 22:23
سلام
دوست عزیز از راهنماییتان ممنونم این دستور را هم اجرا کردم ولی باز هم درست نشد
ســــــــــــــــــــــــ ـــــلام

اینکار را هم بکنید

وارد تنظیمات ریجستری ویندوز بشید، و عبارت های زیر رو به ترتیب پیدا کنید:

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
و
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell
در پنل سمت راست، مقادیر پیش فرض عبارات بالا رو پیدا کنید. اونها رو از طریق گزینه Edit ویرایش Modify کنید.

عبارت none رو بجای مقادیر قرار دهید یعنی در قسمت Value data و سپس دکمه Ok رو کلیک کنید.

حالا از قسمت ریجستری ویندوز خارج بشید

friend2
10-11-2007, 14:38
سلام
دوست عزیز "mahdi7610" از راهنماییتان بسیار سپاسگذارم . مشکلم با انجام مراحلی که گفتید حل شد