PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اموزش Key File

Airwolf
07-11-2007, 21:25
با سلام خدمت همه دوستان...یکی میاد لطف کنه و اموزش ساختن Key File رو واسه برنامه هایی که برای رجیستر شدن به Key File نیاز دارن (مثل WinRAR) رو بذاره؟
با تشکر :11:

hakhamanesh
07-11-2007, 23:58
برخي برنامه ها بايد با KeyFile رجيستر بشن مثل همون LingvoSoft Dictionary 2008 كه درخواست كركش در يكي از تاپيك ها بود اما اگر برنامه و كرك من رو دانلود كرده باشيد ميبينيد كه ميتونيد برنامه رو بدون KeyFile هم كرك كنيد.آموزش كرك اون برنامه رو ساختم اما چون آموزش به صورت فيلم هست حجمش رفته بالا صبر كنيد ببينم ميشه حجمش رو كم كرد اون آموزش رو ببينيد كاملا متوجه ميشيد.

Airwolf
09-11-2007, 01:49
با تشکر از هخامنش عزیز...ولی من اموزش ساختن خود Key File رو می خواستم
بابت اون اموزش Lingvosoft هم اگه زودتر بزارینش ممنون می شم

hakhamanesh
09-11-2007, 12:07
يك سري از كي فايل ها تنها يك فايلregkeyهستند كه براي ساخت انها بايد از روش serial fishing استفاده شده و مسير قرار گيري آنها در رجيستري ويندوز پيدا شود و در انتها بايد يك reg file به عنوان فايل كرك ساخت.
اما برخي از كي فايلها به صورت هش شده هستند كه ساخت انها مشكل تر است . فكر ميكنم آموزش ساخت اين نوع فايلها را بتونيد با جستجو در اينترنت پيدا كنيد

LordPE
10-11-2007, 08:29
Airwolf عزیز اینو توی Under SEH هم ازم می پرسیدی جوابت رو میدادم ببین فقط حواست رو جمع :
اول برنامه رو Serial Fishing میکنی بعدش میری توی Notepad و آدرس فایل رجیستری که باید نام و یا مثلاً سریال توش قرار بگیره رو مینویسی و اینا رو هم که سریال فیشینگ کردی رو در مقایل هر کدوم می نویسی بعدش این فایل رو با پسوند key. ذخیره میکنی تموم شد رفت
موفق باشی
بابای

Airwolf
10-11-2007, 10:09
با تشکر از LordPE و هخامنش عزیز...اون سریال فیشینگ رو که مشکلی باهاش ندارم
من فقط همون ساختن Key File رو می خوام...مثل mIV 0.5

Airwolf
14-11-2007, 19:31
کسی نمی خواد جواب منو بده؟

v65j
21-11-2007, 09:23
فکر کنم باید بحث جمع و جور بشه !
Airwolf جان یه برنامه بده ببینیم چی می خوای آخه بیشتر اوقات اینجور پروتکشن های قفل رو با برنامه های دیگه ایجاد می کنن منظورم اینه مثلاً با آرمادیلو میان این قفل رو رو فایل می زارن یا ..... اگه اینجوری باشه که خودت میدونی (G0) ولی اگه برنامه نویس برنامه بیکار بوده باشه و از کامپوننت و چیز دیگه برای این کار استفاده نکرده باشه و کاملاً خودش کد این قسمت رو نوشته باشه فکر کنم بشه با سریال فیشنگ حلش کرد .
خوب با یکم فکر کردن روی کد ها و استرنگ های برنامه اسم فایل لایسنس و مسیرش رو پیدا می کنی !
یدونه ایجاد می کنی -- به اینم توجه کن که اول و آخره این فایل لایسنس چیه مثلاً بعضی اوقات اولش Bigen و آخرش End هستش !!!!-- و سریال فیشینگ رو آغاز می کنی تعداد کاراکتری که باید موجود باشه هم با همین روش میتونی بدست بیاری خود برنامه کمکت خواهد کرد .
ولی بیشتر اوقات یه لایسنس تریال هست برای برنامه که اون واقاً می تونه کمک بزرگی برای کرکر باشه
مثلاً برنامه میاد و خط دوم فایل لایسنس رو میخونه و دکد میکنه و تشخیص میده این برنامه 30 روزه هست میتونی با همون خط دوم این محدودیت رو برداری ولی یکمی فکر کنی خودت هم به این نتیجه میرسی کرک اینجور برنامه ها بصرفه تر از کارای دیگه هست.
خود منم با هخامنش موافقم کرک کردن اینجور برنامه ها بهتر از ایجاد فایل لایسنس براشونه !

v65j
21-11-2007, 09:31
یه چیزی یادم رفت :
فکر کن من می خواستم اون فایل 1.36 کیلوبایتیه HCCLock رو درست کنم ! چی بسرم میومد؟! حتم دارم دیوونه میشدم ولی اگه یادت باشه بکمک بچه ها با تغییر 1 بایت و یه فایل Key.dat با همون سایز کاره برنامه ساخته شد !