PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک کم حافظه

aminmousavi86
03-10-2005, 10:02
با عرض سلام
کارت گرافیک من حافظه اش پایین است. آیا امکان دارد که با ارتقای رم این کمبود را پوشاند؟ آیا راهکار خاصی دارد؟ وآیا اون کارایی کارت گرافیک جدید رو داره؟ لطفا توضیح دهید.

مهدی 2007
03-10-2005, 21:04
فکر نکنم چون اگر مادر بورد شما آنبورد باشه تا جایی که در Setup سیستم به شما اجازه دهد می توانید حافظه کارت گرافیک رو افزایش دهید البته در سیستم های آنبورد خیلی به حافظه بستگی نداره چون من خودم حافظه ام را در ست آپ تا 8 مگابایت آوردم ولی هیچ تغییری در اجرای بازیها به وجود نیامد و همونجوری که قبلا اجرا می شد اجرا می شه البته نباید به none تغییر داد چون سیستم دیگه بالا نمیاد ولی با ارتقای رم فکر کنم فقط سرعت کامپیوتر شما بالا بره ولی در کارت گرافیک فکر نکنم تغییری ایجاد بشه البته اگر دوستان دیگر می دونند ایشون را راهنمایی کنند من خودم یه مدتی به دنبال این کار بودم و از چند تا مشاور اینترنتی سوال کردم و اونها هم همین جوابها را به من دادند شما اگر به جای ارتقا رم یک کارت گرافیک بخرید بهتر است

javadshahvand
04-04-2007, 15:18
سلام::8:
گرافیکتون آنبرده؟
یا اینکه کارتی یه؟
اگه کارتی هست چند مگابایته

Lord_theOne
05-04-2007, 03:09
اگر كارتي هم باشد رم مي تواند كمكش كند در بازي اما بايد هسته گرافيك قوي باشد تا بتواني بازيهاي سنگين را اجرا كني نه حافظه گرافيك اونهم تاثير دارد ولي اول هسته و... بعد حافظه

valas
17-06-2007, 12:59
با سلام

دوستان بنده هم مشکلی با همین عنوان تاپیک دارم، و کارت گرافیکم آنبرد و با 32 مگابایت حافظه هست.

برای اجرای بازی(تو تاپیک بازی ها توضیح دادم) باید 64 باشه.

صحنه های بازی اصلا قابل تشخیص نیستند و به عبارتی بازی کردن غیر ممکنه!

البته مطمئن نیستم که این قضیه به حافظه کارت گرافیک حتما ربط داشته باشه.

صحنه ها به صورت خیلی سفید و نور زده دیده می شن و رنگها درست نمایش پیدا نمی کنن.
تو مایه های عکسی که سوخته باشه.