PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتوان کام‍‍‍‍‍‍‍‍پیوتر را در فاصله زمانی معین restart کرد ؟؟؟

nasa20
07-11-2007, 00:11
دوستان , کامپیوتر من به طور اتو ماتیک در ساعت معینی روشن میشود و من نیاز دارم که وقتی ۱ ساعت از روشن شدنش گذشت سیستم restart بشه همین !
لطفا من را راهنمایی کنید که چکار باید بکنم
سپاس فراوان

DrXoX
07-11-2007, 10:07
سلام

براي اين كار هم مي تونيد از برنامه هايي كه در اين زمينه وجود دارن استفاده كنيد و هم از دستور

با استفاده از برنامه Power Shutdown می تونید خاموش شدن ، ریست شدت ، لاگ آف و... رو زمانبندی کنید

دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامه ديگه اي هم كه براي اين كار مي تونيد استفاده كنيد برنامه AutoShutdown هستش

يا با استفاده از دستور زير بدون نياز به برنامه اين كار رو انجام بدين:

اگر تو Run يا CMD بنويسي Shutdown -r -t 3600 يعني اينكه سيستم بعد از 3600 ثانيه (1ساعت) ريست ميشه ، براي Cancel

كردنش هم از دستور Shutdown - a استفاده كنيد

موفق باشيد

winxp
08-11-2007, 01:45
سلام

براي اين كار هم مي تونيد از برنامه هايي كه در اين زمينه وجود دارن استفاده كنيد و هم از دستور

با استفاده از برنامه Power Shutdown می تونید خاموش شدن ، ریست شدت ، لاگ آف و... رو زمانبندی کنید

دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه ديگه اي هم كه براي اين كار مي تونيد استفاده كنيد برنامه AutoShutdown هستش

يا با استفاده از دستور زير بدون نياز به برنامه اين كار رو انجام بدين:

اگر تو Run يا CMD بنويسي Shutdown -r -t 3600 يعني اينكه سيستم بعد از 3600 ثانيه (1ساعت) ريست ميشه ، براي Cancel

كردنش هم از دستور Shutdown - a استفاده كنيد

موفق باشيد

بسیار مفید و مختصر بود

جا داره از ایشون تشکر کنیم
:10:
موفق باشی
:11: