PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه وایرلس برای دوتا لب تاپ

ITSatOnline
06-11-2007, 20:54
سلام
دوستان من میخوام دوتا لپ تاپ که یکی ویندوز ویستا داره و یکی دیگه ایکس پی را از طریق وایرلس شبکه کنم تا هر دو بتونن از اینترنت استفاده کنند و فایل shareکنند
من چند تا موضوع در این مورد دیدم اما هیچکدام توضیح واضح نداده بود
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند

abbasreazat
23-11-2007, 12:39
سلام من می خوام لب تاب را با کامپیوتر شبکه کنم با وایر لس . هر دو هم کارت وایر لس دارند ولی از تنظیمات هیچ کدام از کامپیوتر ها سر در نمیارم لطفا آموزش کامل را ارائه دهید ممنون

abbasreazat
23-11-2007, 12:56
سلام لطفا آموزش شبکه کردن یک لبتاب با کامپیوتر از طریق وایرلس را با ذکر تمام جزئیات و اگر هم شد همراه با عکس در این قسمت قرار دهید چون در هیچ سایتی پیدا نکردم و اگر هم بود سعی کردن بیشتر به معرفی انواع دستگاه ها و کارت ها بپردازند و آموزش مرحله به مرحله را ننوشتند . من از شما خواهش می کنم این آموزش را برای تمام کسانی که به دنبال این کار هستند قرار دهید .
آموزش های درخواستی از شما :
1 - آموزش کامل شبکه کردن دو دستگاه دارای وایر لس ( مثلا نوت بوک و کامپیوتر ) .
2- آموزش چگونگی انتقال فایل و اطلاعات بین دو دستگاه بالا از طریق وایر لس .
3 - آموزش اتصال نوت بوک به اینترنت از طریق کامپیوتر متصل به اینترنت .
4 - معرفی چند برنامه کامل ، معروف و مناسب برای مانیتورینگ ، اشتراک برنامه ، اشتراک بازی ها و ... با استفاده از شبکه وایر لس .
5 - هرچیز دیگری که خودتون مناسب این بحث میدونید.

شما با قرار دادن این آموزش ها کمک زیادی با من و 10000 نفر دیگری که تو این یک هفته جستجو در اینترنت این مشکل رو داشتند خواهید کرد . ضمنا از شما خواهش می کنم لینک به این طرف و آن طرف ندهید و در همین جا به صورت کامل توضیح دهید ( حرف دل بقیه ).
ممنون .

irannetworking
01-03-2008, 14:39
با سلام

ابتدا از کنترل پنل خود پنجره Network Connection را بازکنید.
سپس Wireless Network Connection را بازکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در سمت چپ این پنجره گزینه Chenge the order of Preferrednetworks را کلیک کنید.

حال گزینه Use Windows to configure my wireless network setting را به حالت فعال در آورده.
کلید Advanced را بزنید

گزینه Computer-to-computer (ad hoc) network only را انتخاب کرده و گزینه Automatically connect to non-preferred networks را نیز به حالت فعال در آورده و کلید Close را بزنید.

کلید Add را در پایین پنجره بزنید تا پنجره Wireless network properties باز شود

در این پنجره در قسمت Network Name یا همان SSID نام شبکه خود را وارد کنید.
در قسمت Network Authentication گزینه Open و در قسمت Data encryption گزینه Disabled را انتخاب کنید.

--------------------------------------------------------------
دوستان و یاران
این بازه را در نظر داشته باشید تا ادامه تاپیک را آماده و به بحث اضافه کنم.
حق یارتان

elahezz
11-02-2009, 02:02
لطفا تنظیمات بین گوشی و لب تاپ رو هم بزارید .

صفا شهناجی
19-02-2009, 00:52
دوستان و سروران گرامی بنده محمدرضا شفیعی دانشجوی کارشناسی ارشد سازه هستم و دارای مدارک mcse2000 و mcse2003 از ترکیه و چندین و چند مدرک دیگر از جمله ccna و غیره ......
به علت این که نصب شبکه کار تخصصی است اگر مایل باشید برای راهنمادی در نصب شبکه خود با همراه من به شماره :09149115400 و یا به آدرس email : mrsk_shatel@ahoo.com درخواست خود را مطرح کنید تا بصورت کاملا حرفه ای برایتان پاسخ داده شود

moh3ennod
29-05-2009, 22:47
سلام از اساتید عزیز این سوال را دارم من یک نوت بوک دارم که دارای کارت شبکه بیسیم هست و یک مودم adsl بیسیم که با کابل شبکه به کامپیوترم وصل هست چطور میتوانم نوت بوک و pc ا با هم شبکه کنم و اینترنت هم داشته باشم ممنون

lordsaber
30-05-2009, 10:49
سلام از اساتید عزیز این سوال را دارم من یک نوت بوک دارم که دارای کارت شبکه بیسیم هست و یک مودم adsl بیسیم که با کابل شبکه به کامپیوترم وصل هست چطور میتوانم نوت بوک و pc ا با هم شبکه کنم و اینترنت هم داشته باشم ممنون
نوتبوک رو با wireless به مودم ارتباط می دی ( اگر dhcp مودمت فعاله که هیچ اگر نه باید به نوتبوک IP بدی) بعد به راحتی با زدن IP مربوط به pc می تونی به اون دسترسی داشته باشی.

n340
15-07-2009, 17:44
دوستان من ip هم دارم ولی نمی تونم اشتراک بزارم فایلام رو

green_wave
19-07-2009, 20:11
سیستم ها همدیگر را می بینند؟
سیستم عامل ها چی هستش؟

avirazita
14-05-2011, 23:19
من میخوام 4 تا لپ تاپ که ویندوز 7 روشون نصبه واسه بازی کردن شبکه کنم لطفا راهنمایی کنید
email: avirazita@yahoo.com
با تشکر