PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک Real Player 10.5

shahbab
02-10-2005, 19:44
با آنکه ورژن قدیمی این نرم افزار رو بصورت plus داشتم ، هنگامی که خواستم به ورژن جدید آنرا آپدیت کنم آنرا بصورت تریال و 14 روزه نصب کرد حالا چطور می توانم آنرا بصورت plus و full کرک و یا register نمایم؟
از همکاریتون متشکرم.

postchi_rr
02-10-2005, 23:15
real player 10.5 free
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
03-10-2005, 01:35
من نسخه قبلي RealPlayer v10.5 دارم كه با كركي كه در آدرس زير آپلود كرده ام آن را به Plus تبديل كرده ام و اكنون مي توانم از امكانات نسخه Plus مثل ضبط صدا و رايت آهنگ روي CD و... استفاده كنم شما هم اين كرك را دانلود كنيد وروي نسخه جديد امتحان كنيد شايد جواب بدهد زيرا كرك براي نسخه هاي---.v10.5 از اين برنامه است.

shahbab
06-10-2005, 13:04
با تشکر از دوستان...
لینکی که postchi_rr عزیز دادند کار نکرد(404Not Found )
از لینک Mikail جان یه فایل ناشناس و احتمالا نا قص به حجم 29kb دانلود شد که معلوم نیست چگونه باز می شود؟
با تشکر مجدد اگر مقدور است لینک هایتان را مجددا تصحیح کنید
برو بچ دیگر هم اگر اطلاعاتی دارند دریغ نکنند.

Mikail
06-10-2005, 13:35
براي دانلود با آدرس داده شده را در مرورگر خود وارد كنيد وپس از لود شدن صفحه گزينه Download this file را بزنيد و با Internet Explorer فايل كرك 29 كيلوبايتي را دانلود كنيد كه فايلي فشرده با فرمت zip است پس از Extract كردن فايل مذكور داخل پوشه برنامه و اجراي آن گزينه Apply Patch را زده تا مراحل Patch انجام شود ودر آخرين خط عبارت Registry Patch ok ديده شود در اينصورت كرك عمل كرده است. شما اين مراحل را انجام دهيد شايد روي اين نسخه از برنامه جواب دهد و آن را به Plus تبديل كند!

Mehdi_Best
06-10-2005, 13:40
شهباب جان سلام
اين كرك براي تبديل real به نسخه پلاس هست. روي همه ورژن ها كار مي كنه. فقط بايد در پوشه نصب برنامه كپي كرده و اجرا كني. ضمنا برنامه real هم نبايد در هنگام اجراي كرك باز باشه.
2 جا آپلودش كردم كه مشكلي نداشته باشي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahbab
06-10-2005, 15:48
مهدی بسیار عزیزم....متشکرم.
کرک ارسالی شما را از پرشین گیگ در یافت و اجرا کردم
نمی دانم با پلاس کردن مشکل تریال بودن نیز حل می شود یا نه؟
یک سوال در رابطه با فایل های ra دارم که در توپیک Jet Audio جواب ندادید در اینجا هم آنرا مطرح می کنم :
چگونه می توانیم فایل های ra (Real Playe را در Jet Audio جرا کرد؟ البته با راهنمایی شماjet audio به ورژن plus ارتقاع پیدا کرد و می تواند این فایل ها را اجرا کند مشکل اینه که وقتی روی یه فایل ra کلیک می کنیم بطور پیش فرض با real player باز میشه !
و من مجبورم ابتدا سورس آنرا با یک دانلود منجر دانلود کرده و سپس با کلیک راست از jet audio برای باز کردن اصل آن استفاده کنم
نمی دانید چگونه jet audio را بصورت پیش فرض برای باز کردن فایل های ra قرار بدم؟ می دانید که این فایل ها معمولا دانلود نمی شوند و با فاصله اجرا می شوند و به همین دلیل نمی شود باز کننده آنها را با روش معمولی انتخاب کرد.

locked account
06-10-2005, 17:48
من نسخه قبلي RealPlayer v10.5 دارم كه با كركي كه در آدرس زير آپلود كرده ام آن را به Plus تبديل كرده ام و اكنون مي توانم از امكانات نسخه Plus مثل ضبط صدا و رايت آهنگ روي CD و... استفاده كنم شما هم اين كرك را دانلود كنيد وروي نسخه جديد امتحان كنيد شايد جواب بدهد زيرا كرك براي نسخه هاي---.v10.5 از اين برنامه است.
همين كرك كار ميكرد ديگه من استفاده كردم. ايول ميكائيل