PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دماسنج ها

Golden eye
05-11-2007, 20:34
دوستان سلام . راستش دبیر فیزیک ما برای نوبت 1 گفته که باید درباره ی دماسنج ها یک تحقیق خوب انجام داده و تا آخره نوبت 1 به او تحویل بدیم . من هم اکنون 8 صفحه درباره ی این موضوعات تحقیق کردم .:21:

انواع دماسنج ها
دماسنج گازی
رطوبت سنج
اندازه گیری دما
و مفهوم دما

اما با توجه به وقت زیادی که بهم داده شده باید یک تحقیق درست و حسابی به او تحویل بدم در حالی که تعداد صفحات این تحقیق کم است :41:. حالا می خواستم بدونم کسی از دوستان تحقیقی به غیر از موضوعات بالایی داره که برای من مفید باشه !( مخصوصا تاریخچه دماسنج )
با تشکر .:40:

Mohammad Hosseyn
06-11-2007, 10:29
با سلام ...
چشم طلائی جان وقتی تحقیق می نویسی به صفحه نگاه نکن ، به مفهوم نگاه کن ... هی چی تحقیقت مفهموی تر باشه ارزشش بیشتره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دوتا مقاله خودم تو آرشیوم داشتم که الان براتون ضمیمه کردم ... اگه یکم منتظر بمونید شاید بتونم در مورد تاریخجه هم کمکتون کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم که بهترین تحقیق رو ارائه بدید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه توصیه که مطمئنم خودتون خیلی بهتر از من می دونید ... این مقالاتی که من می دم به شما یا از هر جایی که می گیرید رو هیچ وقت همشو تو ورق کپی نکنید ... حتما اونا رو بخونید و کاملا بفهمید و اون چیی رو که فهمیدید رو با زبان خودتون وارد ورق کنید ... شما هم که وقت زیاد دارید . هم یه موضوعی رو خیلی خوب فهمیدید و هم مطمئن باشید بهترین نمره رو می گیرید و هم براتون لذت بخش می شه ... البته برای یاداوری گفتم نه به عنوان نصیحت . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا این دوتا رو بگیر ...
موفق باشید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
06-11-2007, 10:40
اینجا هم می تونی مطالب خوبی گیر بیاری ...البته انگلیسی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Golden eye
06-11-2007, 11:46
محمد حسین جان از کمکت ممنون ولی اون تحقیق انواع دماسنج ها رو خودم داشتم . اون یکی تحقیق هم فرمت Php که من نمی دونم با چه برنامه ای باید بازش کنم ؟ اگه بتونی درباره ی تاریخچه ی دماسنج کمک کنی واقعا ممنونت میشم .
راستی از بابت سایتی که دادی هم ممون .

Mohammad Hosseyn
06-11-2007, 15:43
محمد حسین جان از کمکت ممنون ولی اون تحقیق انواع دماسنج ها رو خودم داشتم . اون یکی تحقیق هم فرمت Php که من نمی دونم با چه برنامه ای باید بازش کنم ؟ اگه بتونی درباره ی تاریخچه ی دماسنج کمک کنی واقعا ممنونت میشم .
راستی از بابت سایتی که دادی هم ممون .
اون دومی رو درست کردم .. دوباره دانلود کن ...

چشم ... یکم منتظر بمونی پیدا می کنم برات ...