PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hellgate : London

StormWielder
05-11-2007, 17:51
همان تیمی که بازی مشهور Diablo II را ساختند ، حالا بازی دیگری در سبک Role-Playing به بازار عرضه کرده اند :
اگر از نابود کردن موجودات اهریمنی و تسخیر گنج های آنها و در عین حال بدست آوردن Experience برای رسیدن به Level های بالاتر لذت می برید ، این بازی رو از دست نخواهید داد .

بسیاری از تیم شرکت Blizzard North از آن خارج و شرکت Flagship Studios را شکل دادند و حالا این شرکت اولین بازی خود با نام Hellgate : London را عرضه کرده است . این بازی جدید یک بازی کاملا سه بعدی اول شخص است که داستان آن در آیندۀ نزدیک لندن اتفاق می افتد . در حالیکه توسط موجودات اهریمنی اشغال شده و فقط چند نفر باقیمانده اند که با نا امیدی می جنگند تا شهر را نجات دهند .

بازی همین چند روز پیش عرضه شده و مشخصات بازی از این قرار است :
ناشر : EA Games
سازنده : Flagship Studios
سبک : Role-Playing
درجۀ MATURE : ESRB
توضیحات Blood and Gore, Mild Language, Violence : ESRB
تاریخ عرضه : October 31 -2007

سایت بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند عکس از بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حداقل سیستمی که برای بازی لازم دارید (البته این مشخصات هنوز نهایی نشده است) :

* Processor: 1 .8GHz or faster - 2.4GHz for Vista

* RAM: 1GB or more - 2GB for Vista

* Video: DirectX 9.0c/10 compatible device w/ 128MB RAM or better and Pixel Shader 2.0 support; requires NVIDIA GeForce 6200/ATI Radeon 9000 chipset or greater
* Audio: DirectX 9.0c compatible device
* Disc drive: 8x DVD or faster
* Hard drive: 6 GB or more free space

StormWielder
06-11-2007, 13:54
شما می توانید در دو حالت بازی کنید : حالت سوم شخص و حالت اول شخص ، اولی هنگام استفاده از سلاح هایی مانند شمشیر و مبارزۀ تن به تن مناسب و دومی برای سلاح های دوربرد مناسب است . شما توانایی های بسیاری را می توانید کسب کنید و سلاح های کاملا متنوعی که می توانند با demonic artifacts ، تکنولوژی های جدیدتر و حتی holy relics (آثار باستانی مقدس ) ترکیب شوند و ارتقاء پیدا کنند .

یکی از کاراکتر های متعددی که می توانید برای بازی انتخاب کنید ، The Templar است . این کاراکتر متعلق به یک جامعۀ سری به نام The knights Templar می باشد که اعضای آن توانایی این را دارند که همزمان از یک زره (Body Armor) و کلاه خود (Helmet) استفاده کنند در حالیکه در هر دست خود یک سلاح دارند - دو سلاح Melee ، دو عدد Gun ، یا یک شمشیر و یک Gun . (منو یاد شخصیت Barbarian در Diablo II میندازه ) .

این کاراکتر از Skill ها (توانایی ها) یی که بر Aura ها متمر کز هستند استفاده می کند (Aura ها حوزه هایی از انرژی هستند که از بدن او متشعشع می شوند و می توانند جلوی دشمنان را بگیرند و یا نیروهای خودی را تقویت کنند .)

بازی Skill های بسیار متنوعی دارد که می توانید با تخصیص Skill Point های خود به آنها ، تعداد مشخصی را انتخاب کنید . با تخصیص هر Point ، آن Skill قوی تر میشود . در حین بازی شما نمی توانید Skill ها را تعویض کنید ، بنابراین Flagship Studios طوری آنها را طراحی کرده که در سرتاسر بازی مفید باشند ، حتی آنهایی که در ابتدای بازی بدست می آورید و ، خوشبختانه در هر زمان که بخواهید می توانید تعیین کنید که به هر یک از Skill ها چه تعداد Point اختصاص داده اید .

با توجه به توضیحات Bill Roper ، در طول بازی نه تنها گنجینه ها ، سلاح ها و وسایل مختلفی بدست می آورید ، بلکه به مرور بخش هایی از داستان را کشف می کنید که توضیح میدهد چگونه این موجودات برای خود سلسله مراتب و به ظاهر انگیزه هایی فراتر از نابودی و تسخیر دارند . در حالیکه مراحل و مأموریت هایی را انجام میدهید که ممکن است با جنگجویان دیگر برخورد کنید و یا به شهروندان معمولی برسید که فقط برای زنده ماندن تلاش میکنند ، این انگیزه ها در طول بازی برای شما روشن می شود .

Oracle_Eldorado
08-11-2007, 12:47
2 تا دمو از سایت Youube ( میتونید آنلاین نگاه کنید . حتی با Dial Up ! )

در مورد بازی من زیاد چیزی نمیدونم ولی اینو میدونم که باز هم زمین در تسخیر یک سری موجودات هست که 2 نفر باید اونا رو از بین ببرند . یک زن و یک مرد با قدرت های فوق انسانی .
خلاصه بگم که باید بازی جالبی باشه ولی از قدیم گفتند شنیدن کی بود مانند دیدن !
این بازی در 2 DVD عرضه شده .

DaRiOuShJh
08-11-2007, 14:44
من یه چند روزی میشه که گرفتمش
ولی درگیره oblivion هستم فعلا
حتما در اولین فرصت تستش میکنم
واقعا که demo ها و ... یه جالبی داده بیرون
امیدوارم سیستم هم راه بیاد!

Sam Fisher 11
09-11-2007, 09:25
اسم تاپیک نامناسب بود عوضش کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gamespot امتیاز 7.0 به بازی داد !

اینم حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

Processor: 1 .8GHz or faster (2.4GHz for Vista)
RAM: 1GB or more (2GB for Vista)
Video: DirectX 9.0c/10 compatible device w/ 128MB RAM or better and Pixel Shader 2.0 support; requires NVIDIA GeForce 6200/ATI Radeon 9000 chipset or greater
Audio: DirectX 9.0c compatible device
Disc drive: 8x DVD or faster
Hard drive: 6 GB or more free space

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 21:54
خوب دوستان من بازی رو گرفتم .
نظرات من در مورد این بازی :
بازی جالب و سرگرم کننده ای هست ولی یکمی خسته کننده .
داستان و دموهای جالب و با گرافیکی داره . گرافیک خود بازی هم خیلی خوب کار شده .
ولی اونطوری که 2 سال پیش دمو نشون دادند نبود .
من که شخصا خوشم نیومد ولی طرفدارهای Jandark و بازی های شمشیر زنی خیلی خوششون میاد چون اصلا تفنگ توی این بازی خوب استفاده نشده .
یه جالبی دیگه ای داره اینه که واسه خودت میتونی اول بازی شخصیت درست کنی .
چه زن و چه مرد با هر مدل مویی و هر اندام و قیافه ای !!! و با هر اسمی که دلتون میخواد .
در کل بازی جالبیه و میتونه برای یه مدتی سرگرمتون کنه .

Prince_ of _Persia
11-11-2007, 13:44
این گیم اسپات تازگی ها چرا اینقدر خسیس شده به این بازی داده 7 به time shift داده 6.5 فکر کنم جو GOW گرفتدش شاید هم ماله half life orange box باشه call of duty 4 هم که تو راهه چه شود این ماه.

@R3Z
11-11-2007, 13:57
تو راه نيست اومده
خبرا دير ميرسه ؟؟؟

Prince_ of _Persia
11-11-2007, 21:24
اشتب نکن اونی که اومده نسخه دمو 5 -6 تا مرحله هم بیشتر نداره حداقل فروشنده اینطور می گفت. 9 نوامبر اومده یعنی دو روز پیش فکر کنم هنوز نتوستند کرکش کنند.

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 22:13
اشتب نکن اونی که اومده نسخه دمو 5 -6 تا مرحله هم بیشتر نداره حداقل فروشنده اینطور می گفت. 9 نوامبر اومده یعنی دو روز پیش فکر کنم هنوز نتوستند کرکش کنند.

منظورت Call Of Duty 4 هست ؟! ای بابا ! عجب ضدحالی !

تو راه نيست اومده
خبرا دير ميرسه ؟؟؟

آخه بعضی شهر ها دیر میرسه .
مثلا فروشگاه بازی به من گفت فردا میارم !!!!

این گیم اسپات تازگی ها چرا اینقدر خسیس شده به این بازی داده 7 به time shift داده 6.5 فکر کنم جو GOW گرفتدش شاید هم ماله half life orange box باشه call of duty 4 هم که تو راهه چه شود این ماه.

+ Need For Speed Pro Street !
دیگه درس و مدرسه تعطیل ....

saye
01-01-2010, 21:14
سلام
راهنمای این بازی رو کسی نداره ؟
من یه جایی گیر کردم
تو قسمت chocolate park نمیدونم باید تو اون قسمت چیکار کنم
هرچی میگردم چیز خاصی نمیبینم