PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس کمک کنید

panizgraphic
05-11-2007, 16:36
سلام بچه ه من نمی دونستم کجا مطرح کنم دیگه همین جا دادم کمک کنید من یک ویروس گرفتم تمام پارتیش رو به هم زده ترکونده بعد با رم دیگه که وین عوض کردم ok شد ولی تا رم خودمو گذاشتم باز ترکید فکر کنم ویروس سخت افزاری باشه بعد اینکه تا ویروسه اومد نوشت نمیدونم آمریکا این جوری کرد انجوری کرد بعد فارسی هم می نوشت کمک کنید چیکار کنم.

c0dest0rm
07-11-2007, 20:09
دوست من زیادی هول کردی!
ویروس های سخت افزاری انگشت شمار هستند و مطمئن باش ویروس رو رم نمیشینه! چون رم تا برقش قطع بشه کاملا پاک میشه.
عرض کنم که به نظرم شما یک نرم افزاری نصب میکنی هر دفعه، که آلودست.
ویندوز رو دوباره نصب کن
قبل از هر چیز، حتی درایور ها یک آنتی ویروس نصب کن و فول اسکن کن.
سی دی ها تم قبل از نصب اسکن کن تا ببینی از کجاست.
راستی! ویندوزت هم اسکن کن (سی دی رو) شاید خودش آلودست؟!
آها ! قبل از تعویض ویندوز، آنتی ویروس تو دانلود کن.
موفق باشی، یعنی خواهی شد.

DrXoX
08-11-2007, 00:57
سلام

panizgraphic عزيز

شما بهتره يه آنتي ويروس خوب مثل Nod32 يا KasperSky رو نصب و آپديت كني بعد در حالت Safe mode سيستم رو اسكن كني انشاا... درست ميشه

موفق باشيد

usfelme
08-11-2007, 01:17
اگه بازم مشکل داری از آنتی ویروس های live استفاده کنو تو سیدی هایی مثل hiren boot cd و یا ویندوزهای لایو پیدا میشه حتی اگه سخت افزاری باشه مشکلت حل میشه.احتمالش است ویروس boot sector رو گرفته باشی.

R.Alikhani
09-11-2007, 12:43
دوست من زیادی هول کردی!
ویروس های سخت افزاری انگشت شمار هستند و مطمئن باش ویروس رو رم نمیشینه! چون رم تا برقش قطع بشه کاملا پاک میشه.
عرض کنم که به نظرم شما یک نرم افزاری نصب میکنی هر دفعه، که آلودست.
ویندوز رو دوباره نصب کن
قبل از هر چیز، حتی درایور ها یک آنتی ویروس نصب کن و فول اسکن کن.
سی دی ها تم قبل از نصب اسکن کن تا ببینی از کجاست.
راستی! ویندوزت هم اسکن کن (سی دی رو) شاید خودش آلودست؟!
آها ! قبل از تعویض ویندوز، آنتی ویروس تو دانلود کن.
موفق باشی، یعنی خواهی شد.

دوست عزیز، با توجه به تکنولوژی های موجود در سیستم عامل های مدرن امروزی و توجه تولید کنندگان قطعات رایانه ایی، دیگه احتمال وجود ویروس های سخت افزاری به صفر رسیده و دیگه شاهد بوجود آومدن چنین ویروس هایی نیستیم.

موفق باشید.

Sam@n
11-11-2007, 22:17
از ابزار های امنیتی بسیار عالی و رایگان dr.web - trend micro cwshredder - trendprotect هم میتونی استفاده کنی . همشون مفید هستند.