PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد Add/Remove کردن برنامه ها

brain
04-11-2007, 11:06
سلام
کسی می دونه چه جوری میشه اسم یه برنامه مثلا فتوشاپ رو از توی Add/Remove ویندوز پاک کرد ولی خود برنامه پاک نشه و سالم بمونه.....................؟یعنی فقط (اسمش) پاک شه نه خود برنامه...............
با تشکر

Sam@n
04-11-2007, 11:43
سلام
کسی می دونه چه جوری میشه اسم یه برنامه مثلا فتوشاپ رو از توی Add/Remove ویندوز پاک کرد ولی خود برنامه پاک نشه و سالم بمونه.....................؟یعنی فقط (اسمش) پاک شه نه خود برنامه...............
با تشکر

دوست عزیز حالا چرا میخوای این کار رو بکنی ؟ خوب چه فرقی میکنه که اسم برنامه نباشه ولی یه حجمی از ویندوز در اختیار اون باشه؟

Bizhan26
04-11-2007, 12:52
انجام اين كار خيلي راحته اگر ايكونش روي دسكتابته روي آيكون راست كليك كن و اونو delete كن اگر سم و آيكون اون توي ليست All programms هست اونهم به همين طريقه كه ميتوني روي اسمش راست كليك كني و پاكش كني براي اجراي برنامه بايد وارد فولدر پروگرام فايلز بشي و فولدر برنامه مورد نظر رو پيدا كني و واردش بشي و روي فايل EXE اون برنامه دوبار كليك كني
موفق باشي

brain
04-11-2007, 13:06
دوست عزیز حالا چرا میخوای این کار رو بکنی ؟ خوب چه فرقی میکنه که اسم برنامه نباشه ولی یه حجمی از ویندوز در اختیار اون باشه؟

شاید نخوام کسی بفهمه که چه برنامه ای رو نصب کردم .................. (بنا به دلایلی......:31:)

انجام اين كار خيلي راحته اگر ايكونش روي دسكتابته روي آيكون راست كليك كن و اونو delete كن اگر سم و آيكون اون توي ليست All programms هست اونهم به همين طريقه كه ميتوني روي اسمش راست كليك كني و پاكش كني براي اجراي برنامه بايد وارد فولدر پروگرام فايلز بشي و فولدر برنامه مورد نظر رو پيدا كني و واردش بشي و روي فايل EXE اون برنامه دوبار كليك كني
موفق باشي
منظورم این نبود........من میگم می خوام تو لیست ADD/REMOVE اون برنامه ای که می خوام نباشه ولی خود برنامه هنوز رو دستگاهم بمونه ...........:46:................

mahdi7610
04-11-2007, 13:15
سلام
با تشکر
سلام عزیزم :46:

چرا نمی شه . اگه هم نشه ما یه کاری می کنیم بشه .

کارهایی را که بهت می گم انجام بده .

حتماً مي‏دانيد تمام برنامه‏هايى را كه در ويندوز نصب مي‏كنيد، مي‏توانيد در منوى Add/Remove ببينيد ( خوب تابلوی اینا همه می دونن دیگه ) .:20:

اگه مثل دوست خوبم brain دوست دارید کسی نتونه برنامه های نصب شدتون را توی اونجا بینه این کار را بکنید .

به آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall برويد.

+ مربوط به unistall را باز کنید تمام برنامه های نصب شده دیده می شن .

حالا روی هر برنامه ای که دوست دارید کلیک کنید و در سمت راست صفحه روی گزینه display name دوبار کلیک کنید و اسم اونا پاک کنید .

حالا رجیستری را ببندید و به Add/Remove نگاه کنید .:27:

K A R I M I
04-11-2007, 18:28
با اجازه اساتید ( ! ) خصوصا mahdi6600

با 4 کلیک می توانید این کار رو انجام بدید : ( صبر کنید که تصویر به طور کامل لود شود )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Carl
04-11-2007, 20:16
حالا اگه یه نفر TuneUp رو نداشته باشه چی؟!

K A R I M I
04-11-2007, 21:49
حالا اگه یه نفر TuneUp رو نداشته باشه چی؟!
اونوقت مجبوره که طبق این دستورات عمل کنه !

به آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall برويد.

+ مربوط به unistall را باز کنید تمام برنامه های نصب شده دیده می شن .

حالا روی هر برنامه ای که دوست دارید کلیک کنید و در سمت راست صفحه روی گزینه display name دوبار کلیک کنید و اسم اونا پاک کنید .

حالا رجیستری را ببندید و به Add/Remove نگاه کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
امروزه کمتر کسی پیدا میشه که تن آپ نداشته باشه ...

brain
04-11-2007, 22:13
مرسی .... من tune up رو دارم ........................

brain
04-11-2007, 22:22
ممنون از همگی مخصوصا آقای K A R I M I و mahdi7610
در ضمن من Tune Up رو هم دارم......پس حالا که با Tune up میشه با خیلی از برنامه ها هم میشه .....من یکیشو داشتم نم دونستم........ممنون