PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن علامت کانکت به اینترنت

nami123
04-11-2007, 08:45
سلام
نمی دونم چی شده که علامت کانکت به اینترنتم حذف شده یعنی وقتی به اینترنت وصل می شم دیگه علامت دو تا کامپیوتر ها کنار ساعت ظاهر نمیشه باید چیکار کرد تا دوباره ظاهر بشه
یکی هم اینکه اگه خواستیم از طرف شخصی یا سایتی برامون ایمیل نیاد باید چیکا رکنیم ؟
با تشکر :11:

wordist
04-11-2007, 13:11
سلام
نمی دونم چی شده که علامت کانکت به اینترنتم حذف شده یعنی وقتی به اینترنت وصل می شم دیگه علامت دو تا کامپیوتر ها کنار ساعت ظاهر نمیشه باید چیکار کرد تا دوباره ظاهر بشه
یکی هم اینکه اگه خواستیم از طرف شخصی یا سایتی برامون ایمیل نیاد باید چیکا رکنیم ؟
با تشکر :11:
سلام دوست عزيز

شما كافيه از properties كانكشني كه داري ازش استفاده مي كني بري و تيك گزينه زير رو بذاري

show icon in notification area when connected

در مورد دوم هم نوع ايميل (ياهو ، جي ميل يا ...) و اگه ياهو نوع ورژن (كلاسيك يا بتا) رو مشخص كنيد تا جواب كامل باشه

موفق باشي

nami123
05-11-2007, 08:55
از یاهو و کلاسیک استفاده می کنم
ممنون

wordist
05-11-2007, 09:08
از یاهو و کلاسیک استفاده می کنم
ممنون
سلام دوست عزيز

اگه از ياهو توي حالت كلاسيك استفاده مي‌كني بايد لينك Option را از صفحه كليك كني و در صفحه جديد گزينه Block Addresses رو بزني و باز از صفحه جديد و توي كادر مخصوصي كه در اختيارت قرار داده ميشه آدرس ايميل موردنظر جهت بلوك‌شدن رو بنويسي و Add Block كتي و ديگه كار تمام

راستي به نظر من ياهو بتا سريع‌تر و راحت‌تر از كلاسيك هست

البته دفعه اول فقط كمي طول ميشكه تا بياد ولي دفعات بعدي نه

موفق باشي

nami123
05-11-2007, 09:42
چه جوری باید از یاهو حالت بتا استفاده کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

wordist
05-11-2007, 10:30
چه جوری باید از یاهو حالت بتا استفاده کرد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام دوست عزيز
شما در همون صفحه ايميل همون گزينه Option رو بزن و بگرد دنبال گزينه زير توي يه كادر بنفش رنگ و كليك كن و خودبخود همه‌چيز روبراه ميشه

The new Yahoo! Mail has arrived! Try it now!

nami123
06-11-2007, 19:36
خیلی از راهنمایی شما ممنون خوش باشید