PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپ فارسی مانند ورد

ghafeleh
03-11-2007, 15:15
با سلام خدمت دوستان
من نمی دانم که باید چگونه در فتوشاپ مانند نرم افزار ورد تایپ کرد بدین صورت که وقتی تایپ می کنی خط به اندازه ای که رسید خط بعدی را ایجاد کند
من وقتی تایپ می کنم کل متون یا نوشته من را در یک خط ایجاد می کند که من باید بعدا بخش بخش متن را انتخاب و کات کرده خط بعدی را ایجاد کنم و انرا پیست کنم
کمکم کنید ؟؟؟؟.... که چگونه تایپ کنم و مانند ورد از دو طرف متنم را میزان نمایم ...

Saeed kmss-D
03-11-2007, 15:48
سلام،
عضويتتون رو تبريك ميگم،

اگه شما ابزار تايپ رو برداريد و روي صفحه كليك و دراگ كنيد به طوري كه يه مستطيل ايجاد بشه ، وقتي متن به انتهاي كادر رسيد ، اتوماتيك به خط زير منتقل ميشه.
فكر ميكنم شما براي تايپ كردن فقط روي صفحه كليك ميكنيد،براي همين تا وقتي اينتر نزنيد اين خط ادامه خواهد داشت!

موفق باشي♥♥♥

ghafeleh
03-11-2007, 19:30
می خواستم یه سوال دیگاه هم بپرسم که فاصله بین خطوط را هم بایدبوسیله زدن ctrl+t و انتخاب گزینه Character انجام داد

Maysam-BFU
05-11-2007, 06:50
می خواستم یه سوال دیگاه هم بپرسم که فاصله بین خطوط را هم بایدبوسیله زدن ctrl+t و انتخاب گزینه Character انجام داد

دقیقا !

شما با زدن دکمه Ctrl+T در حالت نوشتن وارد پنجره Character شوید و از آنجا گزینه ای بنام Set the traching for the selected characters را تغییر دهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghafeleh
14-11-2007, 20:11
ممنون از کمکی که به من کردید ...