PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن خاصیت Hibrnation

s1978b
03-11-2007, 01:20
سلام دوستان

من جدیداً یه ویندوز برای یکی از دوستام نصب کردم که تازگیا سیستمشو جمع کرده و از سیدی ویندوزی استفاده کردم که برای خودم هم استفاده میکنم ولی مشکل اینجاست که تو سیستم طرف خاصیت Stand by و Hibernation فعال نیست یعنی می خوای خاموش کنی این دو تا خاصیت غیر فعالند و وقتی روی دسکتاپ کلیک راست می کنی ، در قسمت Screen Saver و بعدش هم power ، قسمتی به نام Hibernation وجود نداره از بیخ وبن.

میشه یه دوستی راهنماییم کنه چیکارش کنم تا این مسأله فعال بشه ؟
ممنونم
سعید

Javad_Ed
03-11-2007, 01:26
start>control panel>performance and maintance>power option>hibernation
تیکشو فعال کن
اگه غلط املایی داشت ببخش

s1978b
03-11-2007, 02:17
دوست عزیز وقتی به این قسمت میرم اصلاً چیزی به نام Hibernation وجود نداره که بخوام فعالش کنم.ببین راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟

ممنون
سعید

wordist
03-11-2007, 09:13
دوست عزیز وقتی به این قسمت میرم اصلاً چیزی به نام Hibernation وجود نداره که بخوام فعالش کنم.ببین راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟

ممنون
سعید
دوست عزيز شما درايورهاي سيستمت رو كامل نصب نكردي

مانند درايور مادربورد ، كارت گرافيك و ...

براي همين روي My Computer كليك راست كن و properties رو بزن و از زبانه hardware دكمه Device Manager رو انتخاب كن و ببين كدوم از گزينه‌ها زرد رنگه يعني شناخته نشده بايد اونا رو نصب كني

golmohammadi
03-11-2007, 20:05
هر وقت گزينه Stand by در منوي Shutdown غير فعال بود يعني اينكه درايو كارت گرافيكي نصب نشده و يا درست نصب نشده.

s1978b
06-11-2007, 01:43
آقا دم همتون گرم خیلی حال داد
رفتم دیدم کارت گرافیکش خوب نصب نشده بود و دوباره یه حالی بهش دادم و ردیف شد و اینم یه تجربه جدید توپی بود.

موفق باشید
سعید