PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در باره ی برنامه ی مناسب ویژوال برای یک برنامه ی تحت وب

m.beh
02-11-2007, 18:18
سلام
برای یک آدمی که تغریبا از برنامه نویسی و کامپیوتر حالیش می شه ولی نه خیلی حرفه ای
می خواد یک برنامه برای اینکه رو اینترنت بذاره بنویسه
که مثلا یک سری اطلاعات از کاربر بگیره و بعد از یک سری محاسبات و مقایسه ها یکسری جواب بده و چند مرحله هم پیش بره.
کدوم برنامه بهتره
ویژوال بیسیک،دلفی،جاوا اینارو کاندید کردم هرکدوم که بهته یا برنامه ی بهتری که دارید بگید
راستی یه سوال یاید یک برنامه ی جدا بنویسم روی این ویژوال ها و بعد یک برنامه مثل فرانت پیج بنویسم برای روی اینترنت که این برنامه ی ویژوال را انجام بده یا می شه فقط یک برنامه نوشت که تو وب هم جواب بده؟
راستی با فرانت پیجم می شه اینکارارو کرد که دیگه مستقیم رو وب جواب بده؟
در نظر بگیرید که قرار نیست خیلی هم حرفه ای باشه و تازه میخوایم این برنامه را یاد بگیرد پیشنهاد بدید
ممنون

piremard
02-11-2007, 20:53
شما می خواهید یک اکتیویس بنویسید یا یکجور کامپوننت برای دسک تاپ که اطلاعاتش بشکل آن لاین دریافت و ارسال بشه ؟
بهتره موضوع مورد نظر رو در تالار مربوطه : انجمن برنامه نویسی دنبال کنید

m.beh
03-11-2007, 22:44
نمی دونم این چیزهای تخصی که گفتی چیه ولی به عن.ان مثال می گم مثلا برنامه اش اینجوری باشه که یکی به یک صفحه از یک سایت اینترنتی مراجعه می کنه و مثلا می خواد که محاسبات برای حل یک مسئله رو براش انجام بدن مثلا وزن و طول یک سازه را می دهد میخواد ببینه این سازه قابل ساخت هست یا نه اول وزن و طول رل وارد می کنه بعد یک دکمه می زنه اون وقت مثلا ازش می پرسه که می خواد سازش فلزی با شه یا بتنی و سوالات دیگه اون وقت که جواب داد کامپیوتر با استانداردها اطلاعات را مقایسه می کنه بعد جوابشو میده که قابل ساخت هست یا نه بعد اگه طرف بخواد هزینه شو هم محاسبه میکنه
یه همچین چیزی نه دقیقا این یک ذره محاسبات پیچیده تر داره
خوب من راحت میتونم تو ویژوال بیسیک بنویسم البتهاگه بعضی توابع ریاضی رو اون تو پیدا کنم ولی اگه بخوام بذارمش رو اینترنت چی؟
به نظر شما هم عمل می کنم توی انجمن برنامه نویسی هم می ذارمش ممنون

m.beh
03-11-2007, 22:52
نمی دونم این چیزهای تخصی که گفتی چیه ولی به عن.ان مثال می گم مثلا برنامه اش اینجوری باشه که یکی به یک صفحه از یک سایت اینترنتی مراجعه می کنه و مثلا می خواد که محاسبات برای حل یک مسئله رو براش انجام بدن مثلا وزن و طول یک سازه را می دهد میخواد ببینه این سازه قابل ساخت هست یا نه اول وزن و طول رل وارد می کنه بعد یک دکمه می زنه اون وقت مثلا ازش می پرسه که می خواد سازش فلزی با شه یا بتنی و سوالات دیگه اون وقت که جواب داد کامپیوتر با استانداردها اطلاعات را مقایسه می کنه بعد جوابشو میده که قابل ساخت هست یا نه بعد اگه طرف بخواد هزینه شو هم محاسبه میکنه
یه همچین چیزی نه دقیقا این یک ذره محاسبات پیچیده تر داره
خوب من راحت میتونم تو ویژوال بیسیک بنویسم البتهاگه بعضی توابع ریاضی رو اون تو پیدا کنم ولی اگه بخوام بذارمش رو اینترنت چی؟
به نظر شما هم عمل می کنم توی انجمن برنامه نویسی هم می ذارمش ممنون

piremard
04-11-2007, 14:09
کار شما خیلی ساده بنظر می رسه: یک صفحه دی اچ تی ام لا یا پی اچ پی بهمراه یک روند محاسباتی با جاوا اسکریپت
یعنی در واقع شما چند خط باید جاوا بنویسید و کسانی که تحت وب به سایت شما می آیند این محاسبات رو آن لاین انجام می ده
البته اگر من درست معنای هدفتون رو متوجه شده باشم
پس تو انجمن برنامه نویسی تحت وب پیگیری کنید لطفا
موفق باشید