PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو هاردم این پیغام رو میده Is not valid win32 application

Mhd 007
02-11-2007, 17:16
یه مدتی که درایوهای هاردم باز نمی شن ( یعنی با دو کلیک باز نمی شن و وقتی که این کار رو انجام میدم کامپیوتر بهم میگه با چه برنامه ای درایو تو باز کنم یا این پیغام رو به من میده Is not valid win32 application ) ویندوز رو عوض کردم ولی بازهم این مشکل وجود داره می خواستم بدونم بدون اینکه هاردم رو فرمت کنم راه دیگه ای برای سالم کردن هاردم وجود داره
در ضمن میدونم که این اشکال توسط یه ویروس انجام شده که این ویروس رو هم توسط کاسپر اسکای از بین بردمش ولی خرابیاش بر جای مونده اگر میتونید به من کمک کنید

این مشکل هم مربوط به دوستم : مشکلش اینه که 1) چند وقتی که وقتی دی وی دی میخواد ببینه با هر برنامه ای که اون رو اجرا میکنه صدا نداره 2) مشکل بعدیش هم اینه که وقتی فولدراش رو از حالت هیدن در فولدر اپشن در میاره و ok میزنه فولدرای هیدن شده از حالت هیدن در نمی یاند

Mhd 007
03-11-2007, 22:25
حیف شد فکر میکدم کسی بتونه بهم کمک کنه

s_optimize
05-11-2007, 02:06
سلام دوست عزیز ..درسته که گفتید با تعویض ویندوزت مشکلت حل نشده اما یه پیشنهاد انشا الله حل میشه ..از یه سی دیه ویندوز دیگه برای فرمت استفاده کن در ضمن توصیه میکنم با دقت اف دیسک رو انجام بدی و فرمت رو ان تی اف اس اتوماتیک انتخاب کن . اگه مشکلت حل شد اطلاع بده..

winxp
06-11-2007, 02:00
حیف شد فکر میکدم کسی بتونه بهم کمک کنه

سلام عزیزم

اینجا بی جواب نمیمونی

منم چند روز از دست مدیران ناراحت بودم نتونستم بیام

برین اینجا کامل جواب میگیرین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشین

Mhd 007
07-11-2007, 23:09
منظورم این بود دوست عزیز که بدون فرمت کردن درایو هام این مشکل از بین بره

winxp
08-11-2007, 01:12
سلام عزیز من

بدون فرمت از بین میره

شما اصلا به اون تاپیک که گفتم سر زدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

را ها رو تست کن مطمئن باش جواب میگیری

موفق باشی

omidboxter
23-06-2011, 08:24
با سلام
من جدیدا همین مشکل رو پیدا کردم البته با سی دی رام. به طوری که فایل های اجرایی را اجرا نمیکرد و همین ارور is not a win32 application رو میداد که با تعویض کابل IDE سی دی رام مشکلم حل شد.و فهمیدم که کابل IDE که به مادربورد وصل میشه خراب شده.احتمالا دوستمون هم کابل اتصال به مادربوردش خراب شده که میتونه با یک کابل دیگه امتحان کنه ببینه درست میشه یا نه!