PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موس‌ها!

shahedi
02-11-2007, 15:50
سلام من قبلا یه مشکل با موسم داشتم که موسه را عوض کردم ویه موس جدید گرفتم دلیل مشکلم هم این بود که وسط کار یه هو از کار می افتاد و اشاره گر عکس العملی نشان نمی داد. موس جدیدم تا چند وقت پیش خوب کار می کرد الان هم می کنه ولی گاها مشکل قدیمی با این موس تکرار می شه موس a4tech است و درایور مربوطه هم نصبه پورت یو اس بی هم هست و مشکل از اون هم نیست چون وسیله‌ی دیگری را به اون پورت وصل کردم و بدون مشکل کار می کنه ولی این موس جدید هم گاهی از کار می افته تا راه اندازی بعدی سیستمم هم یه بار سیستم عاملشو عوض کردم بنا به دلایلی و ویروس هم ندارم

M.Z.Y
02-11-2007, 17:04
سلام دوست عزيز

من يه موس با اين مارك گرفتم اصلا از همون اول خراب بود ،يه مارك ديگه بگيرa4شد مارك آشغاله من بهت توصيه يه موس با قدرت 1600يا2000dpiاز شركت فراسو بگير واقعا معركه است من الان يكيشو دارم حرف نداره مدل 3160يا3165بگير.

موفق باشي.

shahedi
02-11-2007, 19:24
سلام دوست عزيز

من يه موس با اين مارك گرفتم اصلا از همون اول خراب بود ،يه مارك ديگه بگيرa4شد مارك آشغاله من بهت توصيه يه موس با قدرت 1600يا2000dpiاز شركت فراسو بگير واقعا معركه است من الان يكيشو دارم حرف نداره مدل 3160يا3165بگير.

موفق باشي.
آخه دوست گرامی موس قبلی هم همین مشکل را داشت و مال شرکت دیگه‌ای بود که الان اسمش یادم نیست

Stream
02-11-2007, 19:45
این مسئله میتونه به بایوس مادربورد هم برگرده. بایوس رو آپدیت کنید ممکنه درست بشه.

shahedi
02-11-2007, 20:12
موس قبلی ام اسمش qenerous و موس کنونی‌‌ام optical 2 well 5 button 4d++است تاریخ درایورش هم 2005/09/21 است
, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آپدیت بایوس دردسر داره
فعلا جدیدترین دراورش رو گرفتم ولی فکر نکنم به اینجور چیزا باشه.

mobiledead
02-11-2007, 20:40
شما چرا از ps/2 استفاده نمی‌کنی؟
بیشتر این مشکلات با ps/2 حل میشه
به نظر من اصلا نباید کیبرد و ماوس رو به usb زد
بهتره بری یه‌دونه از این تبدیل کوچولوهای واسه usb به ps/2 بگیری

M.Z.Y
02-11-2007, 22:57
به نظر دوستمون عمل كن وبا ps2به مادربودت وصلش كن اگه ديدي بازهم مشكل داشت ،بايد بايوس مادربوردتو آپديت كني چاره اي نداري ولي اگر ديدي جواب داد مي تونه مشكل از پورت usbباشه،توي باقي پورت ها هم امتحانش كردي؟(امتحانش ضرر نداره)

shahedi
03-11-2007, 08:50
شما چرا از ps/2 استفاده نمی‌کنی؟
بیشتر این مشکلات با ps/2 حل میشه
به نظر من اصلا نباید کیبرد و ماوس رو به usb زد
بهتره بری یه‌دونه از این تبدیل کوچولوهای واسه usb به ps/2 بگیری
البته همراهش پورت ps/2هم هست فعلا درایور جدیدش را نصب کردم ببینم چی می شه

S_ADEL
06-11-2007, 00:08
سلام. اگر موس در حين كار قفل ميشه اما با تكان دادن مشكلش حل مي‌شه ، يك اتصالي كوچك در موس رخ داده است كه مي‌توان محل اتصالي در سيم موس را پيدا كرد و مشكلش را حل نمود . اما اگر موس كامل قفل مي‌شه و حركت نمي‌كنه سيم در جايي قطعي داره . ربطي هم به پورت و مادربورد و باياس و ... نداره . فقط مشكل از استفاده نادرست موس است . احتمالا با موس به شكل بدي رفتار مي‌شه و يا فاصله سيم موس تا رايانه زياد است و باعث كشش در سيم آن مي‌شه .

shahedi
02-12-2007, 11:37
احتمالا با موس به شكل بدي رفتار مي‌ش
دست شما درد نکنه دیگه یعنی کردینم خشن!

درایورش را کن نصب کردم مشکلم حل شد