PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تخصصی ترین بررسی گوشی W910

B L A S T E R
02-11-2007, 00:04
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل W910 جديدترين گوشی واکمن سونی اريکسون است که دارای طراحی کشويی شيک و باريک می باشد . اين گوشی به نرم افزار جديد ، صفحه نمايش بزرگ و کارايی های پيشرفته ، مجهز است . W910 سونی اريکسون در ظاهر شبيه مدل W880 است اما قطر گوشی جديد فقط 2.5 ميلی متر است ، کليدهای کوچکی دارد و رنگ شاد و قرمز آن جلوه زيبايی به تلفن می دهد . سونی اريکسون W910 علاوه بر رنگ قرمز دارای نسخه مشکی نيز می باشد اما رنگ قرمز آن جذاب تر است . وزن گوشی 86 گرم است و شما به راحتی می توانيد آن را در جيب حمل کنيد . درب کشويی گوشی به آسانی باز و بسته می شود و فنری که به عملکرد مکانسيم کشويی کمک می کند بقدر کافی قوی است و تنها ايراد آن صدايی است که ايجاد می شود .

اندازه صفحه نمايش 2.44 اينچ است ، وضوح آن QVGA می باشد و 262K رنگ را نشان می دهد . صفحه نمايش از کيفيت بالايی برخوردار است ، روشنايی آن بقدر کافی است و تصاوير را واضح و شفاف نشان می دهد . تصاويری که از قبل در گوشی بارگذاری شده اند ، صفحه نمايش را زيباتر نشان می دهند و با نمای کلی دستگاه متناسب می باشند . کليد حرکتی مدور ، کليدهای دريافت و پايان تماس ، کليد C و منو علاوه بر دو Softkey زير صفحه نمآيش قرار دارند . صفحه کليد عددی از 12 کليد تشکيل شده است . تمام کليدها به رنگ قرمز هستند اما کليد حرکتی مدور به رنگ نقره ای است که عملکردهای موسيقی روی آن حک شده است . کليدهای اطراف کليد حرکتی اندازه کوچکی دارند اما استفاده از آنها آسان است . کليدهای عددی کاملا تخت هستند .

محل بندمچ ، کليد ولوم ، محل کارت حافظه M2 و کليد ميانبر دوربين در طرف راست تلفن وجود دارد . کانکتور چند منظوره سونی اريکسون در طرف چپ تلفن مشاهده می شود لنز دوربين 2 مگاپيکسل در قاب پشت تلفن در بالای گوشه چپ قرار گرفته است که ناحيه اطراف لنز دارای برآمدگی کمی است . قسمت پايين قاب پشت را درب باتری تشکيل می دهد که آرم سونی اريکسون روی آن حک شده است . درب باتری دارای قفل است که موجب ثبات آن می شود . درب باتری يک قطعه پلاستيکی کوچک و باريک است .

نرم افزار W910 جديد است و در واقع نرم افزار گوشی های قديمی غير هوشمند را ارتقاء داده است . در پايين صفحه نمايش Stand by علاوه بر عملکردهای Softkey ، ويژگی قسمت مرکزی کليد حرکتی نيز نشان داده می شود اما در بيشتر موارد فقط " Select " مشاهده می شود . صفحه نمايش Stand by از فايل های انيميشن GIF بصورت تصوير پيش زمينه پشتيبانی می کند . سيستم منو مانند مدل های قبلی است و منو را بصورت ماتريس 4 × 3 از آيکن ها يا بصورت ليست عمودی برای زير منوها نشان می دهد .

اين مدل نيز مانند ساير گوشی های واکمن دارای تم های فلش برای منوی اصلی است که می تواند آيکن ها و ظاهر منو را تغيير بدهد . منوهای دفترچه تلفن Organizer و پيام رسانی تغيير نکرده اند و دارای گزينه های استاندارد می باشند . در زمان اضافه کردن مخاطب جديد ، زمينه های ذخيره شده در نوارها نشان داده می شوند و شما می توانيد چند شماره تلفن ، آدرس ، عکس و زنگ شخصی و اطلاعات تاريخ تولد را اضافه کنيد . منوی Organizer دارای مديريت فايل ، آلارم ، تقويم ، کارها ، يادداشت ، ماشين حساب ، کرونومتر و ... است. منوی پيام شامل پيام های متنی ، چند رسانه ای ، Email Client ، Feed های RSS و گزينه MY Frieds برای چت است .

اين يک گوشی واکمن است و ويژگی های چند رسانه ای و موسيقی از قابليت های بارز آن محسوب می شود . W910 نخستين گوشی با واکمن 3 است که از نسخه 2.0 ارتقاء يافته است .

منوی پخش تغييرات زيادی نداشته است و گزينه تنظيمات در قسمت بالا و اطلاعات تراک در پايين صفحه نشان داده می شود .

شاخص عملکرد کليد حرکتی نيز قابل مشاهده است . امکان اين گوشی به راديو FM استريوی داخلی نير مجهز است که در زمان استفاده از آن بايد از هدفون بعنوان آنتن استفاده کنيد . راديو RDS پشتيانی می کند و بنابراين اطلاعات متنی از ايستگاهها دريافت می شود .

منوی دوربين مانند مدل K850 است . منوی دوربين در مدل W910 سه ثانيه بعد از فشار دادن کليد ميانبر مربوطه اجرا می شود و از کل صفحه نمايش بعنوان نماياب استفاده می کند که حالت آن افقی است . Softkey چپ منوی گزينه ها را باز می کند که در آن امکان تنظيم حالت ( دورنما ، کادردار ، ... ) ، وضوح و ساير تنظيمات مانند حالت شب ، تعادل رنگ سفيد و ... وجود دارد . مانند گوشی های Cybershot ، اين مدل نيز دارای ميانبرهايی برای فعال و غير فعال کردن حالت شب و حالت عکسبرداری در بالای صفحه است .

دوربين در وضوح QVGA فيلمبرداری می کند . و فايل ها در 15 FPS در فرمت 3GP ذخيره می شوند که موجب فشردگی زياد و کاهش کيفيت آنها می شود . با استفاده از جهت های کليد حرکتی می توان به دوربين فيلمبرداری يا گزينه پيش نمايش رفت . منوی دوربين فيلمبرداری مانند عکسبرداری است و در پيش نمايش می توانيد برای مشاهده تصاوير در جهت راست يا چپ حرکت کنيد و در عين حال به آسانی به منوی دوربين برگرديد . کيفيت صوتی گوشی در حد مطلوب است و صدای تماس های دريافتی کمی ضعيف تر از صدای خروجی گوشی است .

منبع : موبایلستان

amir2011
02-11-2007, 02:43
ممنون...
گوشی خوبیه یکجورایی یاد اون اولها که w850 اومده بود میافتم...
احتمالا کیفیت صداش از بقیه گوشیهای سونی بهتر باشه...(چون در واقع باید سونی Walkman 3 رو با خاطره خوب تو ذهن هواداراش جا بندازه...!

Nabakhshoode
02-11-2007, 09:15
نسخه ی جاوای گوشی های سونی به نظر میرسه از K850 به اینور تغییراتی کرده و مثه گوشی های سری 40 نوکیا شده ! و مثه قبل که دکمه ی اجرایی سمت چپ و راست رد و یا جواب تماس رو میدادن نیست و دکمه های اختصاصی واسه رد و یا جواب تماس وجود داره !

Highbury
02-11-2007, 10:47
حیف که سیمباین نیست و گرنه میگرفتم

! Alex !
03-11-2007, 19:19
دوست عزیز این تاپیک بنده در موبایلستان رو بدون اجازه و ذکر منبع همین طوری کپی کردید اینجا ؟ اگه کسی این کار رو با خود شما بکنه ناراحت نمیشید ؟؟؟

boy iran
03-11-2007, 19:24
دوست عزیز این تاپیک بنده در موبایلستان رو بدون اجازه و ذکر منبع همین طوری کپی کردید اینجا ؟ اگه کسی این کار رو با خود شما بکنه ناراحت نمیشید ؟؟؟

ببخشید دوست خوب از کجا معلوم شما خودتون کپی نکرده باشید !!!

مطلبی که تو نت میاد معلوم نیست برای کسی هست

امیدوارم ناراحت نشده باشید

! Alex !
03-11-2007, 19:44
اینم لینک مطلبی که همین جا کپی شده به تاریخ توجه کنید
متوجه تمام مطالب بشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B L A S T E R
03-11-2007, 19:45
ببین الکس جون تو فقط دنبال این هستی که ببینی یکی از سایتت یه چیزی کپی کرده دعوا راه بندازی.اون موقع هم به بوی ایران گیر داده بودی که اخر دعوا شد.با اجازه من هر وقت خواستم از سایت شما کپی میکنم.منم اصلا ناراحت نمیشم که یکی بدون ذکر منبع مطلبمو کپی کنه:27:
شما خودت از کجا کپی کردی؟:21:

! Alex !
03-11-2007, 19:52
ببخشید دوست خوب از کجا معلوم شما خودتون کپی نکرده باشید !!!

مطلبی که تو نت میاد معلوم نیست برای کسی هست

امیدوارم ناراحت نشده باشید
دوست عزیز شما همون کسی نیستید که آواتورتون عکس رونالدینهو بود ؟ چرا هستی
شما همون کسی نیستی که از موبایلستان مطلب کپی کرده بودی از W880 و ما هر چی از شما انتقاد کردیم
به تاپیک خودتون یعنی همون 880 سر نزدید ؟؟ و جواب ما رو ندادین ؟
دوست عزیز شما میتونید به تاریخ تاپیک بنده مراجعه کنید زمانی من تاپیک W910 رو زدم هیچ فروم ایرانی بررسی تخصصی این گوشی رو در خودش قرار نداده بود و بنده با review کامل gsm arena و ترجمه سریع اون تونستم این مطلب رو زودتر از همه فروم ها و سایتهای ایرانی در سایت موبایلستان قرار بدم
در ضمن ما اومدیم اینجا که همه بهم کمک کنیم نه رنج زحمت های کسه دیگه رو به نام خودمون تموم کنیم

! Alex !
03-11-2007, 20:00
ببین الکس جون تو فقط دنبال این هستی که ببینی یکی از سایتت یه چیزی کپی کرده دعوا راه بندازی.اون موقع هم به بوی ایران گیر داده بودی که اخر دعوا شد.با اجازه من هر وقت خواستم از سایت شما کپی میکنم.منم اصلا ناراحت نمیشم که یکی بدون ذکر منبع مطلبمو کپی کنه:27:
شما خودت از کجا کپی کردی؟:21:

حالا خوبه شما این رو قبول داری که مطلب بنده رو کپی کردید اما بعضی ها ندارند
اجازه کپی رایت تنها با ذکر منبع مجازه آقای بلاستر
حالا شما ناراحت نمیشی یک مطلبی هست جدا اما بنده ناراحت میشم چون واقعا زحمت کشیدم
در ضمن توضیحات سوال آخرتون رو هم در پست بالا دادم آقای بلاستر

B L A S T E R
03-11-2007, 20:05
بلاستر نه و بلستر
حالا بیخیال من اهل دعوا نیستم پستمو ویرایش کردم

! Alex !
03-11-2007, 20:19
من اهل دعوا نیستم ولی ممنون از اینکه حداقل اومدی تو تاپیکت و حرفت رو زدی متوجه منظورم که هستی یا علی

boy iran
03-11-2007, 20:22
خوب دوست خوب شما که اینقدر ادعاتون میشه و اونجا میگید همه رو بلدید میتونید ip من رو بردارید و بزارید اینجا

خیلی تاسف میخورم چرا زود حرف زدید

چون من اصلا تو موبایلستان عضو نیستم و برخی اوغات مهمان اونجا سر زدم

در ضمن اگر یک وبلاگ من بیام بزنم و مطلب رو بزارم بدون تاریخ شما هیچ ادعائی نمیتونید کنید

اهل جنگ دعوا نیستم همه من رو تو این انجمن میشناسن
ولی حرف حق رو باید زد

و در آخر هر کی سبیل داره بابای شما نیست هست

ببخشید هر کی عشق رونالدینهو داره من هستم نه نیستم

رونالدینهو میلیونها هوادار داره حالا هر کس اومد آواتورش رو گذاشت رونالدینهو قرار نیست من باشم

! Alex !
03-11-2007, 20:46
من مشکلم در این تاپیک حل شده شما هم اگه اون موقع حرفی داشتی در W880 حرفاتون رو میزدید کپی برداری عینا مو به مو و کلمه به کلمه در ضمن من ip شما رو بر میداشتم که چی بشه ؟؟ اون وقت ؟
در ضمن من دارم صحبت از موبایلستان میکنم نه چیز دیگه مثل وبلاگ سایت تاریخ میخوره و قابل تغییر هم نیست
دوستمون در این تاپیک همه چیز رو قبول کردن ینده نمیدونم چرا شما نمیخواین قبول کنید
شاید 15 هزار پست براتون غرور به همراه داره این طور نیست ؟ موفق باشید من دیگه به بحث ادامه نمیدم چون بحث بنده در این تاپیک به نتیجه رسیده و دوست منطقی ما هم زحمتش رو کشیده امیدوارم شما هم w880 خودتون رو ویرایش کرده باشید و اگر هم نه ویرایش کنید یا علی

boy iran
03-11-2007, 21:03
من مشکلم در این تاپیک حل شده شما هم اگه اون موقع حرفی داشتی در W880 حرفاتون رو میزدید کپی برداری عینا مو به مو و کلمه به کلمه در ضمن من ip شما رو بر میداشتم که چی بشه ؟؟ اون وقت ؟
در ضمن من دارم صحبت از موبایلستان میکنم نه چیز دیگه مثل وبلاگ سایت تاریخ میخوره و قابل تغییر هم نیست
دوستمون در این تاپیک همه چیز رو قبول کردن ینده نمیدونم چرا شما نمیخواین قبول کنید
شاید 15 هزار پست براتون غرور به همراه داره این طور نیست ؟ موفق باشید من دیگه به بحث ادامه نمیدم چون بحث بنده در این تاپیک به نتیجه رسیده و دوست منطقی ما هم زحمتش رو کشیده امیدوارم شما هم w880 خودتون رو ویرایش کرده باشید و اگر هم نه ویرایش کنید یا علی

جالبه خودتون رو تائید می کنید

زیاد این بحث رو دنبال نمیدم چون میدونم حرف من حق هست و جوابی ندارد

در ضمن فکر کنم شما که تو یک انجمن مدیر هستی غرور گرفتتون نه من

من که یک کاربر ساده هستم و هیچ ادعائی ندارم

موفق باشید دوست خوب

hamed1297
06-11-2007, 23:40
این هم یک ریویو خارجکی از این گوشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید