PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : p1 یا w960 یا همین p990 ?

vahid_civil
01-11-2007, 21:52
سلام

من یه p990 دارم خیلی هم دوستش دارم.

به نظرتون میارزه با 960 یا p1 عوضش کنم؟

بدی پ1 به مموری ام2 و گرونشه و حسن 960 به 8 گیگ حافظش.

البته هنوز نمیدونم 960 چنده حتی حدود قیمتش رو هم نمیدونم!

راستی این پاکت پی سی ها مگه چی دارند که اینقدر گرونن؟

ممنون میشم نظرتون رو بگید

solo_88
01-11-2007, 22:00
سلام.

دوست من اگه میخوای 1 مگا پیکسل دوربینت رو افزایش بدی یا اینکه از قیافه ی گوشیت خسته شدی (که خودت گفتی دوسش داری!)اینکارو بکن.ولی اگه

نیازت رو بر اورده میکنه عوض نکن و صبر کن هر وقت لازم شد عوض کن.چون الان زیاد ضرر میکنی و در عوض زیاد

نمیتونی ارتقاء داشته باشی.

کسایی هستن الان که هنوز پی 900 دارن و چون ازش راضی هستن اصلا به فکر ارتقاء نیستن.

Highbury
01-11-2007, 23:18
سلام.

دوست من اگه میخوای 1 مگا پیکسل دوربینت رو افزایش بدی یا اینکه از قیافه ی گوشیت خسته شدی (که خودت گفتی دوسش داری!)اینکارو بکن.ولی اگه

نیازت رو بر اورده میکنه عوض نکن و صبر کن هر وقت لازم شد عوض کن.چون الان زیاد ضرر میکنی و در عوض زیاد

نمیتونی ارتقاء داشته باشی.

کسایی هستن الان که هنوز پی 900 دارن و چون ازش راضی هستن اصلا به فکر ارتقاء نیستن.
شدیدا تایید میشه من توی این چند ماه کلی موبایل عوض کردم ولی همش ضرر بود صحبت دوستمون رو من کاملا تایید میکنم در صورتی که از قیافه اش خسته شدی یا اینکه برات حملش عذاب آور هستش این کار رو بکن
وگرنه ارزش این همه تفاوت قیمت رو ندارن

moein_drj
05-11-2007, 12:54
میشه بگید فرقشون چیه؟
چار تا امکانات تشریفاتی بهشون اضافه شده.( البته به غیر از رم 8gb w960 . که ازش نمیشه گذشت) در کل من جای شما بودم این کارو نمیکردم. مگر اینکه با قیافیه ی گوشیم حال نکنم. :41:

در ضمن مموری m2 هم اونجوری که فکر میکنی گرون نیست. من همین چند وقت پیش یه 2gb رو گوشیم انداختم 35 تومن.:21: