PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Internet Download Manager

Ariarman85
01-11-2007, 14:21
درود به شما:
من از این نرم افزار خیلی راضی بو دم ولی مشکلی با هاش دارم که می خوام بذارمش کنار:
وقتی فایلی رو برای دانلود می زاری یا در واقع رزوم می گیری فقط تا زمانی که سیستم روشن و با یکبار ریست شودن یا شات دان رزوم از بین می ره و وقتی بعد از ریست شدن برای ادامه ی دانلود اقدام می کنی میگه که دیگه نمی تونه با سرور ارتباط برقرار کنه ویا بدون رزوم دانلود می کنه.

ممنون میشم کمک کنید منکه هرچی گشتم تنظیمی برای این مورد پیدا نکردم.

با سپاس

c0dest0rm
01-11-2007, 18:34
نه! عجیبه! من از ورژن 5.11 بیلد 8 استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم.
ورژن شما چنده؟! شاید باگ داره؟
ولی این چیزی که میگید خیلی عجیبه! مطئن باشید تنظیمی در این مورد نداره که پیدا نکردید! فایلتو رزوم داره حتما؟!

hamilton
01-11-2007, 19:15
من هم همچين مشكلي تا بحال با اين برنامه نداشتم.شما از كدوم سايت دانلود ميكنيد كه اين اتفاق ميافته؟احتمالا مشكل مربوط به سايتي هست كه از آن دانلود ميكنيد.لطفا اسم سايت و لينكي را كه تست كرديد بذاريد تا تست كنم و نتيجه را خدمت شما بگم.

Ariarman85
02-11-2007, 17:35
با تشکر از شما دوستان:
من با تمامی سایتها این مشکل رو از وقتی IDM رو نصب کردم دارم.
مثلا:GameSpot-Microsoft-9down
من فکر می کردم این ضعف نرم افزار هستش ولی مال شما این طوری نیست برام عجیب هستش!!!

adel28
02-11-2007, 17:38
به نظر من مشکل از کرک باید باشه.
ابدون کرک کردن نصب و تست کن.

farshad_4017
03-12-2007, 23:47
من هم همين مشكلو دارم !
بدون كرك كردن هم امتحان كردم باز هم همين مشكل رو دارم !

seppeehr
04-12-2007, 09:29
دوستان اصلا دلیل مهمی که از این جور نرم افزار ها استفاده میشه، به خاطر قابلیت رزیوم کردن دانلوده.البته در مورد سایت هایی که امکان رزیوم رو بدن. و گرنه که دیگه ارزش ندارن!

seppeehr
04-12-2007, 09:32
حالا من یه مشکل دیگه دارم، من وقتی دانلود یه فایل رو با کمک IDM انجام می دم، به 100-200 کیلوبایت آخرش که می رسه، سرعتش شدیدا افت می کنه. کلی باید هندل بزنه تا دانلود کنه. اگه هم اینجا دانلود رو کنسل و دوباره resume کنم، connection timed out می ده. باید چند بار این کار رو تکرار کنم تا بالاخره شر این 100-200 کیلو هم کنده بشه. یکی می گفت تو قسمت options--->connection تعداد کانکشن ها رو بزار روی 1 درست می شه. من این کار رو کردم هم نتیجه خاصی نداد. ضمن این که سرعت رو هم خیلی کم کرد. کسی از دوستان پیشنهادی برای حل این مشکل داره؟