PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی با ریمو کردن حافظه های قابل حمل!

AdriftSlave
01-11-2007, 02:08
سلام
چند روزی بود که هر وقت میخواستم ام پی پلیرم رو ریمو کنم ارور میداد که یه جای دیگه داره ازش استفاده میشه و شما نباید اینکارو بکنی و من هم بعد جند بار تلاش متاسفانه تسلیم میشدم و دستگام رو مثل(:18:) میکشیدم بیرون .
تا اینکه امروز فهمیدم یه processor به اسم soundmix.exe اجازه ریمو کردن نمی ده . و این مشکل هنگام ریمو کردن گوشیم هم وجود داره !

حسابی قاطی کردم ، نمی دونم باید چیکار کنم ؟ نمی دونم ایا واقعا" مشکل از اون پروسسره ؟
دوستان لطفا" راهنمایی کنید که بدجور بهم ریختم !

meysam2145
01-11-2007, 02:16
چندی پیش با تروجانی ( بهتر است عنوان کنم ویروس! ) برخورد کردم که کاربران زیادی رو آلوده کرده بود . این ویروس که با نام soundmix.exe در Process Manager قابل مشاهده است عملکرد جالبی نیز دارد! چنانچه سعی کنید این فایل را در لیست پروسه های در حال اجرا Terminate نمایید دوباره اجرا می شود! و اگر هم در محیط Safe Mode بالا آمده و آنرا از فولدر system32 حذف کنید دیگر هیچ فایل اجرایی ، اجرا نخواهد شد!
دلیل این اتفاق نیز ایجاد یک کلید در رجیستری ویندوز است که باعث می شود همراه با اجرای هر برنامه اجرایی این ویروس نیز اجرا گردد :
HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\open\command
قابل ذکر است فایل های اصلی ویروس با نام soundmix.exe و zipexr.dll قابل رویت است. هم چنین به راحتی در فلش دیسک ها کپی شده و بر روی سیستم های دیگر نیز پخش می شود!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید