PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد باز کردن فایل با پسوند .img برنامه میرعماد

فرشاد.ج
31-10-2007, 19:41
سلام دوستان . من برنامه میرعماد رو دانلود کردم ( 2 فایل RAR )

بعد که این فایلها رو باز میکنم یک فایل به نام MirEmad.img هستش که نمیدونم باید چطور بازش کنم . البته از بعضی ها پرسیدم گفتن باید روی سی دی رایت بشه . اما میخوام بدون اینکه رایت کنم بازش کنم . کمکم کنید

در ضمن بعضی جاهها پسورد این فایل img هستش و در بعضی جاهها هم dir.

به هر حال در هر دو صورت ( رایت سی دی ) و باز کردن فایل ها توضیح بدید

بسیار بسیار ممنونم :31:

golmohammadi
31-10-2007, 22:17
فكر كنم بايد با نرو رايت كني به يك سي دي و بعد از اين سي دي استفاده كني اگه اينكارو ميخواهي بكني از سي دي ري رايت استفاده كن تا بعد از كپي به هارد سي دي هدر نره
راه ديگه اي هم هست اينكه موقع رايت كردن به CD رايت نكني بلكه Image را انتخاب كني كه در اين صورت يك ايميج به هارد ميگيره و بعد از اتمام Image ميتوني با يك برنامه درايو مجازي اين Image را باز كني و بعد از باز كردنش محتوياتشو كپي كني به هارد
اكثر برنامه هاي رايت ميتونند درايو مجازي توليد كنند
اگر سوالي داشتي بپرس

s_a_m4000
31-10-2007, 22:28
سلام.
virtual clone drive رو نصب کن تا یه درایو مجازی ایجاد کنه بعد روی فایل ایمیج دابل کلیک کن و از درایو مجازی ایجاد شده می تونی هر کاری که خواستی بکنی کپی..نصب...

mazda_dalvandi
01-11-2007, 09:31
سلام.
virtual clone drive رو نصب کن تا یه درایو مجازی ایجاد کنه بعد روی فایل ایمیج دابل کلیک کن و از درایو مجازی ایجاد شده می تونی هر کاری که خواستی بکنی کپی..نصب...

با سلام وتشكر

ميخواستم بدونم بعد از انجام دادن كارمون آيا درايو مجازي رو ميشه پاك كرد ؟

اگر ميشه چطور؟

در ضمن من اين نرم افزار رو از كجا گير بيارم؟ كرك شدش وجود داره ؟

ممنون و تشكر از توجهتون

s_a_m4000
01-11-2007, 11:31
با سلام وتشكر

ميخواستم بدونم بعد از انجام دادن كارمون آيا درايو مجازي رو ميشه پاك كرد ؟

اگر ميشه چطور؟

در ضمن من اين نرم افزار رو از كجا گير بيارم؟ كرك شدش وجود داره ؟

ممنون و تشكر از توجهتون
سلام.
بله میشه . کافیه درایو مجازی رو از تو خوده برنامه Disable کنی . تو بخش نرم افزار فکر کنم باشه ولی من لینکشو برات میذارم.
در ضمن کرک هم نمیخواد free هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فرشاد.ج
01-11-2007, 15:42
S_A_M4000 جان من این برنامه رو نصب کردم و وقتی روی درایو مجازی کلیک میکنم پیام میده : Please insert a disk into drive

s_a_m4000
01-11-2007, 16:46
S_A_M4000 جان من این برنامه رو نصب کردم و وقتی روی درایو مجازی کلیک میکنم پیام میده : Please insert a disk into drive
شما باید اول از خود برنامه Number of drives رو 1 بکنی بعد بری رو فایل با پسوند img از اون ایمیج دوبار کلیک کنی تا مونت بشه بعد از طریق my computer می تونی بهش دسترسی داشته باشی دقیقا مثل این میمونه که یه سی دی انداختی تو سی دی رام.

golmohammadi
02-11-2007, 00:25
همچنين ميتوني از برنامه Alcohol 120% 1.9.5.3105 نيز استفاده كني كه امكاناتش از Clone CD بيشتره
و آموزش كامل كار با اين برنامه را هم برات ميذارم
موفق باشي