PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::درخواست کرک یا سریالی برای error doctor 2006 v1.2 ::

Razel
01-10-2005, 12:21
سلام
ممنون میشم اگر کسی کرک یا سریالی برای برنامه error doctor 2006 v1.2 برام بده.
کرکهایی که در سایتهای مختلف معرفی شده اند،هیچ کدوم کار نمی کنه و برای حذف errorها بازم سریال فعال کننده می خواد.
لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید چون حدود 300 تا error از سیستمم پیدا کنه.

در ضمن می دونم جاش نیست ولی می خوام بدونم نظر دوستان راجع به این برنامه چیه و می تونم به این برنامه اعتماد کنم یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمتون گرم

Mehdi_Best
01-10-2005, 13:02
محسن جان سلام

Error Doctor 2006 1.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Razel
02-10-2005, 01:56
دمت گرم آقا مهدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل همیشه مشکلم رو حل کردی. واقعا ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
فقط نگفتی که من می تونم به این برنامه اعتماد کنم یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همیشه سیستمم رو با system mechanic 5 اسکن میکنم ولی این برنامه error doctor 300 تا ارور از سیتمم پیدا کرده. به نظرت من این ارور ها رو پاک کنم یا نه؟
می ترسم به ویندوزم و فایلهای اساسیم صدمه بزنه .

خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
02-10-2005, 08:04
محسن جان سلام
من خودم شخصا با اين برنامه كار نكردم به خاطر همين جوابي به سؤالت در موردش ندادم. اما فكر مي كنم برنامه خوبي به نظر برسه.
البته خودم خيلي با اين برنامه ها كار نمي كنم. يعني مثل كسي كه ماشينش رو سرويس نمي كنه و فقط بنزين مي زنه و باش راه مي ره من هم فقط از ويندوزم استفاده مي كنم و كار مي كشم و خيلي دنبال اين نيستم كه با اين برنامه ها تعميرش كنم! ولي همونطور كه گفتم برنامه خوبي به نظر مي رسه. درد مورد كرك هم قابلي نداشت.

Lord_theOne
02-10-2005, 10:13
ايول آقا مهدي منم از اين برنامه ها استفاده نمي كنم ويندوز را عوض كني خيلي بهتره واقعآ بهتره منم خودم تست كردم برنامههاي تعمير ويندوز اونجور كه دلت مي خواهد تعمير نمي كند

Razel
02-10-2005, 20:32
آقا مهدی و لورد عزیز ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی به نظر من اطلاعات هارد فقط ویندوز نیست ، بلکه اطلاعات مهم دیگه ای هم هست که اگه حواستون نبا شه ممکنه آسیب ببینن و چاره ای جز فرمت کردنشون نداشته باشی.
. بهتون توصیه مکینم سیستم مکانیک رو نصب کنین . چون امکانات زیادی از جمله دیفرگ ،تعمیر رجیستری ، انتی ویروس و فایر وال (کاسپرسکی)،انتی اسپم و از بین برنده فایلهای junk داره که به سرعت هارد خیلی کمک میکنه و کلی فضای اضافه هارد رو آزاد میکنه. به هر حال خود دانی، از ما گفتن.
ولی چیزی که برای من سواله اینه که error چیه که این برنامه300 تا از هاردم پیدا کرده؟ که حدود 100 تاش از درایوهای دیگمه.اکثرشون با پسوندdll و سایر پسوندها هستن که خیلی عجیبن.
اگه اطلاعاتی دارین لطفا راهنماییم کنید.

Lord_theOne
02-10-2005, 20:53
من اعتقادي به اين برنامها ندارم اگر مي خواهي فضا آزاد كني برنامههاي ديگه اي هست كه چيزاي اضافي را پاك مكنه ديفراگ كردن هم بدرد نمي خوره چيزه بيخوده هروقت ديفراگ كردم چند روز بعدش مشكلاتم زيادشد شايد همون موقع خوب باشه ولي بعد از چند روز سرعت كم مي شود و اگر ديفراگ درست انجام نشود مي تواند برنامه ها رو خراب كند و منجر به ويندوز پاك شدن شود شما هم مثله آقا مهدي توش بنزين بريز و از پاك كردن چيزاي اضافي هم از خود ويندوز استفاده كن بهتره از ما گفتن بود
راجبه اروره هم فكر كنم مي خواهد فايلهاي بقوله خودش بيخودي را پاك كنه يا تميز كنه يا درست كنه ولي بدترشون مي كنه

Razel
03-10-2005, 19:17
اقای lordدر مورد error doctor من هم با شما موافقم ،چون این برنامه shortcut کانکشنم رو حذف کرد و مدیا پلیرم هم بعضی از فایلهای صوتیمو پخش نمی کنه. اینا چیزایی هستن که من در اولین بررسی دیدم و شاید چیزهایی باشن که من متوجه نشدم. این برنامه error doctor به نظر برنامه راحتی نمیاد .
در مورد دیفرگ هم شاید شما درست می گین ولی من کار system mechanic رو خیلی قبول دارم.

موفق باشید

KING ESFANDIYAR
03-11-2005, 11:33
با سلام لطفا به جاي استفاده از اين بزنامه از system mechanic و registry mechanic استفاده كنيد چون هم معروفتر و پيشرفته ترند و هم اينكه هر دو برنامه در بهينه سازي سيستم شما در سطح جهاني از رتبه بالا تري بر خودارند

سريال هر كدام هر در اين سايت موجود است
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستدار همه شما عزيزان كه علم خود را در اختيار ديگران قرار مي دهيد.