PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی کردن...

shamim24
31-10-2007, 11:19
سلام به دوستان عزیز....

من یک dvd نرم افزاری خریدم یه جور کتابخونه دیجیتال هست....اما متاسفانه کامپیوتر اون جایی که باید ازش استفاده کنم dvd rom نداره....حالا چند تا سوال:

1-میشه این رو روی cd رایت کرد؟؟؟اگه میشه ممنون میشم که راهشو بگید....من توی نرو(7) نگاه کردم آپشنی تحت عنوان کپی کردن دی وی دی برنامه روی سی دی ندیدم....فقط copy dvd-video movies to cd دیدم...که اون هم error میده:your 3 days trial version of mpeg-4 video encoding,AVC/H.264 encoding support has expired...
در حالیکه من سی دی اریجینال نرو رو نصب کردم و هنوز هم موجوده....حالا البته نمی دونم الان این بدرد کار من میخوره یا نه؟؟؟

2-مطلب بعدی اینه که فروشنده گفته این نرم افزار فقط روی یک سیستم نصب میشه(نهایتا تا 3 بار...اگه مثلا ویندوز رو فرمت کنید) و در این حالت من توی خونه نمی تونم ازش استفاده کنم و این جوری خیلی ضرر کردم....می خواستم بپرسم برای این مشکل چی؟؟؟راهی هست؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.....خصوصا مورد اول رو....

nightmare
31-10-2007, 11:28
ببینید دوست خوبم ٬ اینکه شما میخواین یه دی وی دی رو به سیدی تبدیل کنید ٬ در مورد دی وی دی هایی که برنامه ها و اطلاعات و فایل هایی غیراز فایل های مالتی مدیا هستن ٬ امکان پذیر نیست .

شما میتونید یک فیلم دی وی دی رو به سیدی تبدیل کنید ( اون گزینه نرو هم همین هست ) ٬ چون تو این کار میشه مثلا از کیفیت فیلم کاهش داد تا حجمش کمتر بشه و اونو آورد روی سیدی اما در مورد اطلاعت و برنامه ها همچین چیزی تا به حال نشده ٬ مگر اینکه شما اول دی وی دی تون رو کپی کنید توی هارد و تمام اطلاعاتش رو به کمک برنامه ای مثل Winrar کمپرس کنید و ببینید حجم چقدر کاهش پیدا می کنه و اونارو روی سیدی بریزید ( که این کار منطقی که نیست هیچی ٬ کمی هم خنده داره )

راستی برنامه نرو شما Expire شده و باید کرکش کنید .

در مورد مطلب دومتون هم فکر می کنم این نوعی قفل دی وی دی و سیدی هست که دوستان صاحب نظر زیادی توی فروم در این زمینه داریم .
امیدوارم بیان و راهنماییتون کنن که آیا راهی هست که بشه اونو شکوند یا نه ...

تا بعد ...

golmohammadi
31-10-2007, 14:31
يك سوال مگر DVD به هارد كپي نميشود؟
همه فايلهاي اصلي منظورم نرم افزارها بايد در داخل يه پوشه باشند كه ويندوز اونو نشون نميده
احتمالا فقط يك اتوران در dvd هستش
فكر كنم بهترين را اينه كه برنامه Isu Buster را نصب كني و همه نرم افزارها را كپي كني به هارد و بعدشم بريزي تو CD