PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش: چطوری دانلود یک فایل رو بعد از تعویض ویندوز ادامه بدیم؟!

smahdis
31-10-2007, 10:01
سلام دوستان,
(اگر تکراری نباشه)
این چند روزه چیزهای جالبی پیدا میکنم.

تا هبه حال شده یه فایل حجیم 700 یا 1000 مگابایتی رو بخواین دانلود کنین وسط دانلود یه مشکلی برای ویندوز پیش میاد و باید عوضش کنین ولی از طرفی میگید که من یه فایل 700 مگی دارم که دارم دانلود میکنم و مثلا 83 درصدش کامل شده و اگر من ویندوز رو پاک کنم اون فایل هم ناقص میشه و دانلود نمیشه!

(این روش بر روی IDM امتحان شده و کار میکنه و باید روی سایر دانلود منیجر ها هم کار کنه!)

اول از همه به Temporary Folder برنامه بروید. آدرس این فولدر رو میتونید از IDM > Options > Save To > Temporary Folder پیدا کنید.
نام فولدری رو که دانلود شما در اون ذخیره شده رو پیدا کنید. نام فولدر همان نام فایلی است که شما در حال دانلود آن هستید. مثلا من دارم یک فایل با نام Winrar.exe رو دانلود میکنم پس باید دنبال یه فولدر با نام Winrar بگردم.
بعد از اینکه پیدا کردین اون رو کپی و به درایو دیگه ای ببرید. یادتون باشه که لینک دانلود فایل رو هم جایی ذخیره کنید, لینک دانلود فایل رو که دیگه میدونید از کجا پیدا کنید!!!.
حالا ویندوز رو با خیال راحت تعویض کنید و IDM رو هم نصب کنید.
لینک دانلود فایل رو به IDM بدین تا دانلود رو شروع کنه. بعد از اینکه نوشت Recieving دکمه Cancel رو بزنین تا دانلود لغو بشه.
حالا فولدری رو که در درایو دیگه ای کپی کرده بودید رو به Temporary Folder برنامه IDM ببرید و Paste کنید . پیغام خواهد داد که باید Replace بشوند بزنیدYES و ادامه بدید.
IDM رو اجرا کنید و دانلود رو ادامه بدید میبینید که دوباره از همون 83 درصد ادامه خواهد داد.
لذت ببرید!!!

منبع(که مال خودم هست):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahedi
03-11-2007, 09:22
خوب من از ida استفاده می‌کنم راهش هم اینه که:
برو به :file/import/unfinished downloadبعد هم دانلود ناتمامت را باز کن
هر دانلود منیجری فرق داره

smahdis
03-11-2007, 15:19
ممنونم!
آخه توی Idm به این راحتی ها نمیشه این کار رو کرد.

shahedi
04-11-2007, 11:27
من منظورم این بود که هر مدیریت دانلودی متفاوته

Eblis 2011
17-04-2013, 17:51
اول از همه به Temporary Folder برنامه بروید. آدرس این فولدر رو میتونید از IDM > Options > Save To > Temporary Folder پیدا کنید.

مال منم نوشته : C:\Users\Bar3lona\AppData\Roaming\IDM\

اما همیچین مسیری تو درایو نداره ...

مهندس الهه
18-04-2013, 16:43
1 . باید از این مسیر کپی بردارید :

XP

Seven

2 . از این مسیر رجیستری هم باید بکاپ بردارید

میتونید این کدها رو تو نت پد کپی کرده و با فرمت .bat سیو کنید . این بچ فایل رو اگر اجرا کنید از این مسیر رجیستری بکاپ برداشته میشه (بکاپ میره تو system32)

بکاپ با اسم IDMBackup.reg ذخیره خواهد شد که شما میتونید تو این کد به جای IDMBackup هرچی دلتون خواست بگذارید

---------------------------------
برای ریستور کردن این بکاپها هم فایلها و فولدرهای کپی شده مرحله 1 رو برمیگردونید تو همون مسیر گفته شده
نکته : IDM بعد نصب این مسیر رو ایجاد نمیکنه . برای اینکه این مسیر ایجاد بشه باید حداقل یه کیلوبایت با IDM دانلود کنید تا مسیر مرحله شماره 1 ایجاد بشه تا بتونید فایلها و فولدرها رو توش کپی کنید
و سپس اون فایل رجیستری رو روش کلیک میکنید تا اجرا شه

حالا IDM رو با همه دانلودهای نیمه کاره و صفها و زمانبدیهای سابق دارید

نکته : یادتون باشه اسم ویندوز بعد نصب دوباره باید همونی باشه که ویندوز قبلی داشت . مثلا ویندوز قبلی من اسمش Elahe بود و باید تو ویندوز جدیدی که نصب میکنم هم Elahe باشه

Eblis 2011
18-04-2013, 17:31
ویندوزم سون اما این قسمت همونطور که گفتم برا من وجود نداره : C:\Users\l3al3ak\AppData\Roaming\IDM

Ghaioom
18-04-2013, 18:14
ویندوزم سون اما این قسمت همونطور که گفتم برا من وجود نداره : C:\Users\l3al3ak\AppData\Roaming\IDM

باید بگردی. باید باشه.
فکر کنم تو پوشه AppData پوشه IDM بود.

amin_g_p
18-04-2013, 18:31

وجود داره. از فولدر آپشن تیک گزینه Hide Protected operating system files را برداری و show hidden files را هم انتخاب کنی اونوقت راحت داخل پوشه یوزر پیداش می کنی.

این آدرس هم می تونی توی آدرس بار پیست کنی و مستقیم بری به پوشه:

it_0098
22-05-2013, 18:10
درود به شرفت روحت شاد دمت گرم
خیلی عالی بود

Joaquin
24-05-2013, 18:15
خیلی عالی بود. تشکر