PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين اديتور

saghishab
30-10-2007, 17:59
كسي ميدونه بهترين اديتور براي كار با php چيه؟؟؟؟ من با phpED كار ميكنم..كسي چيز بهتري سراغ داره؟؟؟

كسي ميدونه بهترين نرم افزار كار با mysql چيه من با mysqlfront كار مي كنم... منظورم نرم افزار گرافيكي كه ديگر

براي كار با mysql نياز به رفتن به كنسول نباشه...

peyman1987
30-10-2007, 20:17
بهترين اديتور اديتوريه که شما باهاش راحتي!!!
من با PHPDesigner2007 خيلي راحتم. يکي با DreamWeaver راحته. يه دوستمون از EMEditor خوشش مياد. يکي ميگه Zend به من کمک زيادي ميکنه. خلاصه هر کي با يه چيزي راحته.

درباره واسط گرافيکي براي MySQL قبلنا بيشتر از همون phpMyAdmin استفاده ميشد ولي الان من هم با phpMyAdmin کار ميکنم هم با MySQL Administrator هم با Navicat.

کلا بين اينا بنظرم Navicat از همشون کاملتره.

saghishab
31-10-2007, 02:31
متشكرم.واقعا ممنون

sahare8
31-10-2007, 14:13
من که با dreamweaver از همش راحت ترم. و phpmyadmin برای mysql.
اگر هم برای برنامتون مشکل rtl ندارید delphiforphp

mohammad_molana
13-11-2007, 06:02
من هم فکر می کنم که dreaweaver خیلی خوبه....

چون علاوه بر php می تونی همزمان با تمام زبان های اسکریپتی هم کار کنی و امکانات فوق العاده ای هم داره.

arash_black
13-11-2007, 13:13
مي توني از Notepad ++ هم استفاده كني چون خيلي كامل به نظر ميرسه براي mysql هم phpmyadmin از همه كاملتر به نظر مي رسه.

neopersia
13-11-2007, 14:55
من قبلاً از phpDesigner 2007 استفاده می کردم. نرم افزار خوبیه چون هم سنگین نیست که کار با بقیه برنامه ها رو به صورت همزمان مشکل کنه و هم از مدل برنامه نویسی شیء گرا پشتیبانی میکنه.
تازگیها ورژن جدیدش هم به بازار اومده که یه سری از باگهای ورژن قبلی رو حذف کرده.
البته فعلاً نتونستم کرک phpDesigner 2008 رو پیدا کنم احتمالاً باید یه مدت صبر کنم چون خیلی وقت نیست که اومده
البته Zend Studio هم خوبه ولی یه کم سنگینتره شاید شما باهاش مشکلی نداشته باشید ولی من خودم برنامه های سنگین رو زیاد دوست ندارم