PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال ورد.تخصصی

ila
29-10-2007, 20:49
سلام من چند سوال تو برنامه ورد دارم..میشه یکی یکی و خیلی با دقت و کامل جوابم رو بدید..ممنون میشم..تو انجمن مخصوص ورد هم پرسیدم ولی جوابی نگرفتم...امیدم اینجاست فقط خیلی هم ضروری است.ممنون میشم
1-توی منوی فایل یه گزینه وجود داره به نام propertise ..وقتی این گزینه رو میزنی یک پنجره باز میشه که چندین سر برگ داره....تو سربرگ اول یعنی سربرگ general یه قسمتی هست به نام MS dos name..این اسم چه جوری انتخاب شده..ممنون میشم.توضیح بدید..
تو سربرگ Summary میشه تمام گزینه هاشو یکی توضیح بدید و اینکه این ها رو چه جوری میشه دید..یعنی کجای برنامه ورد دیده میشن..مثل عنوان که تو اسمش دیده میشه بقیه کجا..؟ممنون
تو سربرگ statisitic ..گزینه revision number چیه؟چی رو نشون میده؟
و همچنین در مورد سربرگ custom..یعنی تمام قسمتهای سربرگ custom رو اگه توضیح بدید ممنون میشم..تو رو خدا کمکم کنید..ممنون..ببخشید این همه سوال کردم
2-منظور از Digitl Signature تو برنامه ورد چیه...یعنی چه جوری میشه امضا درست کرد..ممنون باز هم..
3- تو قسمت protect document یه گزینه هست به نام filing in form.. منظور از این قسمت یعنی چی....میشه با یه مثال توضیح بدید..ممنون

Bizhan26
30-10-2007, 16:34
اين گزينه اي گفتي مال آفيس 2003 هست و من مدتهاست كه از آفيس 2007 استفاده ميكنم كه خيلي فرق داره ولي سعي ميكنم تا آونجا كه يادمه جوابتنو بدم. Ms dosname همون اسمي كه شما براي فايل ورردتون انتخاب ميكنيد ميتونه فارسي يا لاتين باشه Summary همون خلاصه است و شما ميتونيد در اونجا موضوع فايل خلاصه اي از اون و نام پديد آورنده اثر رو بنويسيد (البته مورد آخر رو كامپيوتري كه باهاش فايل تايپ شده بطور خودكار نام يوزرزش رو مينويسه كه شما ميتونيد اصلاحش كنيد) گزينه Statistics اطلاعات مربوط به فايل رو شامل تعداد صفحه، سطر، كلمه و ... رو نشون ميده بقيه قسمتها فعلاً يادم نيست و بايد يكبار به آفيس 2003 مراجعه كنم و واست بنويسم
كاربرد اين اطلاعات از اين نظر اهميت داره كه شما فايلهاي زيادي روي كامپيوتون دارين بدون نياز به باز كردن فايل ميتونيد اطلاعات رو ببينيد و فايل مورد نظرتون رو پيدا كنين.
لازم به توضيحه كه اين Property مختص ورد نيست و شما براي تمام فايلهاي موجود در كامپيوترتون ميتويند قسمتهائي از اين اطلاعات مثل Ms dos name و Summary و Author و Comment رو ايجاد كنيد كافي روي اسم فايلتون راست كليك كنيد و گزينه Properties رو انتخاب كنين