PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سيستم تا 600 هزار تومان

SATpt
29-10-2007, 12:42
سلام.
اولا لطف كنيد و سيستمي رو كه معرفي ميكنيد، قيمتش بيشتر از اين نشه ولو 1000 تومان!
ثانيا يه مفروضاتي رو من براي اين سيستم دارم:
1- مونيتورش لامپي 17 اينچ باشه و درايو نوريش هم دي وي دي رايتر باشه!
2- دوام قطعات حتما لحاظ بشه، يعني اينكه يه جوري نباشه يعد از 1 سال نياز به تعويض داشته باشه!
3- با اولويت اين قطعات مطرح بشه: 1- هارد ديسك 2- كارت گرافيك 3- رم و نهايتا سي پي يو!
4- در ضمن اگه براتون ممكنه با ذكر تمامي قطعات و با هر دو نوع اينتل و اي ام دي پيشنهاد بدين!
5- نكته آخر اينكه يا قطعاتي رو نام ببريد كه اينجا يعني تو مشهد راحت پيدا بشه و يا راه خريدش رو هم ذكر كنيد!

پي نوشت: چون ميخواستم از دوباره كاري جلوگيري كنم، مجبور شدم زياده نويسي كنم! ببخشيد ديگه!

Actros
30-10-2007, 03:33
cpu :amd 4400x2
main: asus m2a vm
ram: patriot 1 gb pc800
vga: nvidia 8500gt xfx
hdd: western: 250 sata2
dvdrom: asus sata
modem: giga vista
monitor: lg t730pu
case: elegance
keyboard: frassoo2880
power:Cooler Master 430W
speaker: creative sbs 2.1

SATpt
30-10-2007, 11:18
cpu :amd 4400x2
main: asus m2a vm
ram: patriot 1 gb pc800
vga: nvidia 8500gt xfx
hdd: western: 250 sata2
dvdrom: asus sata
modem: giga vista
monitor: lg t730pu
case: elegance
keyboard: frassoo2880
power:Cooler Master 430W
speaker: creative sbs 2.1
ضمن تشكر از شما.
چند تا سوال دارم:
1- ظاهرا Amd x2 دو مدل داره كه يكيش EE داره! ميخواستم بدونم فرقشون چيه و شما كدوم يكي رو توصيه كرديد؟!
2- اين داريو ايسوز كه نام بردين رايتر هستش ديگه؟
3- پاوري كه ذكر كردين همون پاورهاي همراه با كيس الگانسه؟! يا جداي از اون بايد تهيه اش كنم؟
4- من اگه بخوام دو تا رم 1 بردارم كه قيمتش بيشتر از 100 نشه، چي پيشنهاد ميدين؟
5- چرا سيستمي از اينتل نام نبردين؟! يعني تو اين قيمتها اينتل جاي رقابت با اي ام دي نداره؟

M.Z.Y
30-10-2007, 11:33
سلام

دوست من سی پی یو های amd از نوع دو هسته ای به این نام مشهورندamd athlonx2فقط به همین نام نه کم نه زیاد.
شما می تونید دوتا رم 512از نوع oczیا corsairبا fsb800بر دارید دقت کنید اگر fsbرم از این کمتر باشد کارایی آن نیز کاهش می یابد

شما برای cpuهایamdقیمت کمتری پرداخت می کنید ولی با همان کارایی بالا .مطمئن باشید از خرید cpuهایamd پشیمان نمی شوید.

SATpt
30-10-2007, 12:11
يه سوال ديگه هم برام پيش اومده كه چرا درحاليكه مينبوردي كه معرفي كردين در سايتش مطرح كرده AMD Validated Solutions هست ولي در سايت اي ام دي در ليست مينبوردهاي پيشنهادي براي AMD Athlon™ 64 4400+ X2 Socket AM2 نيست!

SATpt
30-10-2007, 12:52
سلام

دوست من سی پی یو های amd از نوع دو هسته ای به این نام مشهورندamd athlonx2فقط به همین نام نه کم نه زیاد.
شما می تونید دوتا رم 512از نوع oczیا corsairبا fsb800بر دارید دقت کنید اگر fsbرم از این کمتر باشد کارایی آن نیز کاهش می یابد

شما برای cpuهایamdقیمت کمتری پرداخت می کنید ولی با همان کارایی بالا .مطمئن باشید از خرید cpuهایamd پشیمان نمی شوید.
اولا از پاسخگوييتون ممنونم.
اما راجع به اون EE منظورتون رو نفهميدم! شما ميگي همچين چيزي وجود نداره؟! اگه اينه كه يه سر به اين تاپيك بزن: رده بندي پردازنده هاي فعلي در اين لينك:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اما اگه چيز ديگه اي منظورته كه من نفهميدم! در مورد رم هم حواسم هست! راجع به اي ام دي هم من خودم چندين ساله كه هر سي پي يو اي كه خريدم اي ام دي بوده! ولي بالاخره تعصب ندارم!(اينو هم ميدونم كه در قيمتهاي بالاتر مثلا حدود 200 هزار تومان! قطعا اينتل پردازنده هايي داره كه از اي ام دي بهتر عمل ميكنه حتي تو رده قيمتي خودشون!) برا همين ميخواستم بدونم تو اين رده قيمتي پايين چه طوريه؟!

راستي جناب Actros راجع به درايو نوري لطف كنيد و مدل دقيقش رو ذكر كنيد.

M.Z.Y
03-11-2007, 23:13
سلام دوست من

منم اولين باريه كه مي بينم ،فكر مي كنم كه منظورش Extreme Editionباشه.

Stream
04-11-2007, 19:36
پسوند های HE و EE مخفف High-Efficiency و Energy-Efficiency هستند.