PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقا سیتمی قدیمی و زیر خاکی

Zokoo
29-10-2007, 10:48
سلام خدمت عزیزان سخت افزاری:40:
دوستان الان رو به روی یه سیستمی نشستم که مدت 3یا 4 ساله ارتقا نیافته ...وبرنامه solidworkو هم به علت رم کمش نمیتونه اجرا کنه!!!!
cpuبه نظرم میشه باهاش سر کرد ولی mbرو با ید یه کاری کرد چون ddr1رو ساپورت میکنه عوض کرد وبه تبع باید از یه رم وگرافیک جدید رو یه این بورد استفاده کرد!!!!
دوستان من مدت زیادی باید با این سیستم سر کنم پس باید یه ارتقا خوب روی mb , رم,گرافیک و هارد داشته باشم ...بقیش زیاد حالا مهم نیست نسبت به اینا چون اولویت اول من اجرای برنامه هی گرافیکی نسبتا بالا است که این اصلا solidwork رو هم که برنامهای مخصوص گرافیک نیست رو هم باز نمیکنه!!!

این مشخصات اون: cpu:intel (R)celeron(R)2.40 ghz
mb:Asus p4vp- mx
ram:256 kingstone
vga:643d graphic s3graphic prosavage ddr
power:atx500 turbo
cdrom:52x samsung
cd-rw:52.32.52 samsung
case:phoenix
h.d.d:80+maxtor
این mbمعلومه مثل اینکه گرافیکه ان بورد داره اخه تو اسلاتهابه جزیه مودم چیز دیگه ای نبود!!!! حالا من روی همین drr1برم رم وگرافیک بگیرم!!! که فکرکنم بده چون خیلی قدیمیه برد ...پس لطفا mb ,رم کارت گرافیک پیشنهاد بدید والبته یه هارد فوق عالی که اگه یه وقتی گذاشتم باسه دانلود اف لاین کم نیاره
لطفا تورو خدا این mbبا رمو کارت گرافیکی که معرفی میکنید وهمچنین این cpu که من گفتم جور باشه

اولویتهاوبودجه که باید گفت :1- اجرای برنامه های گرافیکی حداقل دیگه solidwork...
2-پخش فیلم وموزیکو...
3- دانلود افلاین در اینده نزدیک پس هارد مهمه!!!!
4- کم برای بازی استفاده میشه
راستش میخواستم از دست این ddr1فعلا خلاص شم ویه مین خوب به این بندازم ویه رم وگرافیک خوب هم باشه که این نرم افزارهای معمولی رو دیگه اجراکنه!!!در کل اگه نیاز به تغییر کلیه وباید کله اینو بریزم دور بگید چه کنم؟؟اصلا میشه اینا رو یه جا فروخت یا بندازم دور؟؟یه دی وی دی رام هم وکلا یه سیتم به من پیشنهاد بدید!!! :40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40:
تا350 هم میتونم بدم ولی اگه ارزش داشته باشه مثل روی مین بورد!!!
از تمام دوستان ومدیران وهمکاران وکاربران فعال کمک میخواهیم!!!! :دی
من قبلا این جا باپستهای گابانای عزیز وactrosوvirjilاشنا هستم و اقا مسعود رو هم همینطور...خوشحال میشوم پیشنهادات همه دوستان رو بشنوم!!!

Actros
30-10-2007, 03:35
دوست عزیز همه چیزو گفتی غیر از پول:20:
مهمترین چیز
چه قد پول خرج میکنی و برا چه قطعاتی؟

Zokoo
30-10-2007, 09:40
دوست عزیز همه چیزو گفتی غیر از پول:20:
مهمترین چیز
چه قد پول خرج میکنی و برا چه قطعاتی؟

سلام actros جان دوست من...مگه شما یه جوابی بدی!!! ساعت 3 نصف شب که میاید اینجا خوب شاید یه چیزایی رو نبینی دیگه!!! من که نوشتم تا350 واگه قراره مادر بورد خوبی داشته باشم برای اینده...با این cpuمن هم مچ باشه هرچند هرچی شما توصیه کنی!!!

لطفا راجع این سیستم اگه توصیه ای داری در کنار سیستمی که معرفی میکنی برای من بگو...من نمیئونم الان چی بهتره فقط لیست قیمت های این ماه رو دارم ولی نمیدوونمکئوم بهتره برای همین هم این جا به شما اعتماد کردم وبرسیدم...تا به من بگید الان چی خوبه....مثلا مادر بورد چی باشه خوبه...رم وهارد چی؟؟

حالا راستی دوست من میگی این گرافیکی که نوشتم چیه؟؟ برام عجیبه ؟؟ روی خنکی سیستم بعد اینکه قطعات رو گفتی اگه تذکری داری بگو لطفا!!!

من روی این قطعاتی که شما بگی جدی فکر میکنم !!! بس شما هم مثل همیشه یه بست خوب به مابده!!
اگه توصیه ایداشتی هم به مابگو!!! از شما ممنونم!!!:40:

نمیدونم چرا کسی زیاد این جا به مانظر نمیده!!!!:41:

Zokoo
30-10-2007, 21:12
سلام دوستان!!!:40:
امیدوارم خوب باشید. 50 بازدید کننده و1 نظر!!!:18: فکر نمی کنید ازمرام سخت افزاری ها بعید باشه!!!
من میخوام رو مین بورد وهارد وصد البته رم وکارت گرافیک ارتقا بدم...بودجه هم گفتم که ایا شما پیشنهاد میکنید که مین رو عوض نکنم وروی همین مین رم قوی تر بگیرم ؟؟؟ خودم فکر کردم درست نیست واگه از الان یه مین خوب بگیرم کهddr2 یا هرچی جدیده ساپورت کنه بهتره؟؟درست میگم؟؟
تا350 هزار هم که راه اومدم نمیدونم اگه لازم باشه من پاور وسی پی یو رو هم عوض کنم ولازم باشه مشکلی نیست 400یا بیشتر هم شاید تونستم!!! dvd-rom هم ودرکل یه نیمه سیستم میخوام!!!
ولی اگه پست اول رو بخونید مشکل اصلی من با رم قوی تر به راحتی قابل حله منتها مین بورد قدیمیه!!!
افراد باتجربه کمک کنند به طور دقیق!!! پست اول روهم مطالعه کنید .خوشحال میشم کمک کنید!!!
ممنون.:10:

Actros
31-10-2007, 00:36
mainboard: EliteGroup - P965T-A قیمت 90 تومن
cpu شما celeron d دیگه ؟؟؟؟؟
ram: patriot 1 gb pc800 قیمت 50 تومن
hdd: western digitall 250 sata2قیمت 65 تومن
vga: nvidia 8500gt xfx 256 قیمت 100 تومن(فقط 256 بگیر)
اینا فک میکنم خوب باشه میشه 305 تومن
پاورت چیه؟
اگه خوبه نیست یه green 380 watt بگیر 30 تومن
ولی اگه cpu هم عوض کنی خیلی بهتره

Stream
31-10-2007, 00:40
Cpu این دوستمون سوکت 478 هست. باید Cpu رو هم عوض کنه.

Actros
31-10-2007, 00:50
Cpu این دوستمون سوکت 478 هست. باید Cpu رو هم عوض کنه.

درسته ویرژیل جان من به مادربردش دفت نکردم

این cpu خوبه
Intel Dual-Core E2160 - 1.8GHz
قیمتشم 80 تومن

Zokoo
31-10-2007, 01:09
سلام دوست من!!! خوب من قیمت های اینا رو چک کردم ..تقریبا درست بود ازشما ممنون!!!
به نظر تون هارد خوبه؟؟ ظرفیتش چقدره؟؟؟ پاور هم tvm نوشته بود ...جلوی مدل اون هم atx 500 turbo نوشته است!!!!
اون dرو هم بعد celeronشک کردم ولی تو device manager تو قسمت processors این طور نوشته بود!!!

ااا به به دوستمون virjil هم اومدن...پس اخر این سیستمه باید سی پی یوش هم عوض شه..عیب نداره اماده بودم ..حالا این قطعات رو بریزم دور ؟؟ ونو بگیرم !!!! dvd-rom چی شد؟؟؟

فکر کنم رم وگرافیک خوب ومناسب کارم باشه!!!:20:

Zokoo
31-10-2007, 01:15
حالا مطمئنا این مادر بورد وسیپی یو معرفی شده به هم میخورن؟؟؟؟
اگه اطلاعات وعکسی دراولویت از این مادربورد و این سی پی یو بگذارید ممنون میشم !!! اگه حوصله ندارین لطفا سایتش رو معرفی کنم تابدونم چیه ومشخصاتش چیه؟؟؟ پست بالایی رو هم در صورت فرصت با این یه جا جواب بدید ممنون.:40:

Actros
31-10-2007, 01:27
حالا مطمئنا این مادر بورد وسیپی یو معرفی شده به هم میخورن؟؟؟؟
اگه اطلاعات وعکسی دراولویت از این مادربورد و این سی پی یو بگذارید ممنون میشم !!! اگه حوصله ندارین لطفا سایتش رو معرفی کنم تابدونم چیه ومشخصاتش چیه؟؟؟ پست بالایی رو هم در صورت فرصت با این یه جا جواب بدید ممنون.:40:

بله میخورن
.................
با سیستمت میخوای چی کار کنی؟

می تونی بری تو سایت رایان صبا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Zokoo
31-10-2007, 01:32
بابت سایت ممنونم دوست من!!! کارهاییکه میخوام بکنم رو در همون پست اول نوشتم!!!!! به خصوص مورد اول رو...شما دوست داشتی اون پست رو بخوون!!!!
dvd-rom؟؟؟؟ میشه این قطعات قدیمی رو فروخت یا دور بریزم؟؟؟

Actros
31-10-2007, 01:35
بابت سایت ممنونم دوست من!!! کارهاییکه میخوام بکنم رو در همون پست اول نوشتم!!!!! به خصوص مورد اول رو...شما دوست داشتی اون پست رو بخوون!!!!
dvd-rom؟؟؟؟ میشه این قطعات قدیمی رو فروخت یا دور بریزم؟؟؟

اخه اون پست اولت ان قد زیاده که آدم حالش گرفته میشه
dvdrom :asus sata

Stream
31-10-2007, 01:46
قطعات فعلی رو میشه فروخت. به درد کافی نت میخوره.

Zokoo
31-10-2007, 02:16
اخه اون پست اولت ان قد زیاده که آدم حالش گرفته میشه:18::37:
dvdrom :asus sata
باشه که اینطور پس asus!!!:46:

Viren
31-10-2007, 02:25
قطعات فعلی رو میشه فروخت. به درد کافی نت میخوره.

به نظر شما چند می خرند؟

Zokoo
31-10-2007, 11:34
به نظر شما چند می خرند؟

تایید میشه!!!
1-دوستان این dvd rom قیمتش چنده؟؟؟
power -2 هم tvm با مدل atx500 turbo بود!!! ساخته ایران!!! input:180-260v/30وoutput:150-180
این پاور باید عوض شه؟؟؟ green 380 watt که actros معرفی کردند خوبه بگیرم؟؟!!!
کیس هم اگه لازمه بدانید: در قسمت پایین نوشته powered by asus یعنی asus وروش بزرگ نوشته phoenix
که زیر اون هم اومدهmulti mediacomputer system !!!!!!! گفتم شاید لازم باشه!!!
3-کابل های ideکه واسط بین قطعه وpataاست رو باید جدا گرفت یا اینکه با کدوم قطعه میدن؟؟؟ 80 wireهست؟؟؟
4- کارت صدا هم باید بگیرم یا نه مثل این مین بورد قدیمیه خودش داره؟؟؟ چه جوری هاست؟؟؟
ممنون. اگه توصیه یا پیشنهادی دارید ممنون میشم!!!

Actros
01-11-2007, 01:13
تایید میشه!!!
1-دوستان این dvd rom قیمتش چنده؟؟؟
power -2 هم tvm با مدل atx500 turbo بود!!! ساخته ایران!!! input:180-260v/30وoutput:150-180
این پاور باید عوض شه؟؟؟ green 380 watt که actros معرفی کردند خوبه بگیرم؟؟!!!
کیس هم اگه لازمه بدانید: در قسمت پایین نوشته powered by asus یعنی asus وروش بزرگ نوشته phoenix
که زیر اون هم اومدهmulti mediacomputer system !!!!!!! گفتم شاید لازم باشه!!!
3-کابل های ideکه واسط بین قطعه وpataاست رو باید جدا گرفت یا اینکه با کدوم قطعه میدن؟؟؟ 80 wireهست؟؟؟
4- کارت صدا هم باید بگیرم یا نه مثل این مین بورد قدیمیه خودش داره؟؟؟ چه جوری هاست؟؟؟
ممنون. اگه توصیه یا پیشنهادی دارید ممنون میشم!!!

قیمت DVDROM حدود 25
پاور هم همون GREEN 380 WATT
کیست چند تا فن داره اگه قدیمیه عوضش کن ویه کیس بگیر که تهویه خوبی داشته باشه ELEGANCE 2201S خوبه
کابل هم رو قطعات هست دیگه
کارت صدا هم آنبرد هستش