PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خواندن ایمیل های فارسی

nami123
29-10-2007, 09:51
سلام
من یه مشکلی داشتم در مورد ایمیل هام
و اینکه بیشتر ایمیل های که به زبان فارسی برام فرستاده میشه خطش عوض میشه و به صورت کلماتی به صورت شبیه به انگلیسی ظاهر میشه
حتی برای خوندشون به کافی نت هم که می رم همینطوری
لطفا بگید باید چیکار کنم ممنون:11:

wordist
29-10-2007, 10:11
سلام
من یه مشکلی داشتم در مورد ایمیل هام
و اینکه بیشتر ایمیل های که به زبان فارسی برام فرستاده میشه خطش عوض میشه و به صورت کلماتی به صورت شبیه به انگلیسی ظاهر میشه
حتی برای خوندشون به کافی نت هم که می رم همینطوری
لطفا بگید باید چیکار کنم ممنون:11:
سلام دوست عزيز

راه حل ساده است

كافيه از هر مرورگري كه استفاده مي‌كني و از قسمت منوي View اون بري و Encoding رو روي Unicode (UTF-8) يا Arabic (Windows-1256) تنظيم كني

البته يه نكته مهم اينكه اگه از ايميل ياهو استفاده مي كني اينكار رو بايد بوسيله دكمه More Action انجام بدي كه داخل دكمه‌هاي خود ايميل هست و نه از منوهاي مرورگر

C0nd@ct0r
29-10-2007, 10:16
shoma bayad browser encoding ra be FA set konid

nami123
29-10-2007, 16:45
سلام
از یاهو استفاده می کنم ولی more action رو پیدا نکردم اگه میشه توضیح بیشتتری بدید در حد دیپلم

جناب pcdownlodاگه میشه شماهم در مورد روشتون توضیح بدید
با تشکر

Tornado2800
29-10-2007, 17:50
این روشی که دوستامون رو گرفتند با Ie تست کنید !

qaderi
29-10-2007, 17:59
سلام
از یاهو استفاده می کنم ولی more action رو پیدا نکردم اگه میشه توضیح بیشتتری بدید در حد دیپلم

با تشکر
همین روشی که دوستمون گفتند انجام بدید درست میشه در با لا صفحه 100 درصد منو view رو دارید و نمی خواد دنبال گزینه more action بگردید

wordist
30-10-2007, 07:37
سلام

با تشکر
سلام دوست عزيز

همونجايي كه ليست ايميلها را داري مي‌بيني گزينه More Action هم هست

نكته خيلي مهم: اين گزينه (More Action) در ياهو ميل بتا (Beta Yahoo Mail) وجود داره و در حالت كلاسيك وجود نداره

حالا اول مشخص كن كدوم حالت نمايشي ايميل رو داري استفاده مي كني كلاسيك با بتا

اگه از كلاسيك هم استفاده كني همونجايي كه خوانده نميشه رو كليك راست كن و از Encoding همون گزينه‌هايي رو كه گفتم تست كن

همین روشی که دوستمون گفتند انجام بدید درست میشه در با لا صفحه 100 درصد منو view رو دارید و نمی خواد دنبال گزینه more action بگردید

qaderi عزيز اگه ايشون از Beta Yahoo Mail استفاده كنه كه نمي‌تونه بدون More Action اين كار رو بكنه ، يعني از View يا با كليك راست هم جواب نميده

nami123
30-10-2007, 11:31
از همون منوی view درست شد
خیلی ممنون از همه