PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بالا آمدن نرم افزارها در هنگام شروع به کار ویندوز

MichaelQwerty
28-10-2007, 19:41
kaspersky و yahoo messenger چه طور میشه غیر فعال کرد تا زمان شروع به کار ویندوز فعال نشوند من تیکشونو از startup هم بر می دارم بعد از دو بار restart خودشون تیکشونو میزنن

hamilton
28-10-2007, 20:34
شما علاوه بر موارد فوق از Start Menu گزينه Run رااجرا كرده و msconfig را تايپ كنيد و Ok را بزنيد.در پنجره اي كه براي شما باز ميشه گزينه Stratup را انتخاي و تيك كنار avp كه مربوط به كاسپرسكي ميباشه را برداريد.همين كار را براي ياهو مسنجر هم انجام بديد و درنهايت Apply و Ok كنيد و يكبار سيستم را Restart كنيد.

MichaelQwerty
29-10-2007, 14:07
آقای عزیز اون بالا عرض کردم که تیکشونو بر می دارم ولی خودشون تیکشونو میزارن

Alastoor
29-10-2007, 19:37
سلام

در برخی برنامه ها با هر بار اجرای برنامه، برنامه در لیست Startup ویندوز قرار می گیرد. پس اگر برنامه را هم از Startup حذف کنیم، به محض اجرای مجدد برنامه، به صورت خودکار برنامه در Startup قرار می گیرد.
اگر با برنامه ای دیگر هم جلوی اجرای این برنامه ها رو بگیریم، در موقع استفاده از برنامه ها دچار مشکل می شویم.
به نظر نمی رسه راه حل عادی برای رفع این مشکل باشه یا حداقل من نمی دونم. فقط شما می تونید قبل از هربار خاموش کردن کامپیوتر این برنامه ها رو از لیست Startup حذف نمایید.

mahdi7610
29-10-2007, 20:15
سلام

کاسپر اسکای را باز کنید و به قسمت setting برید و از صفحه باز شده در سمت چپ گزینه start up abject را انتخاب کنید و از سمت راست تیک گزینه at application start up را بردارید .
بعد از هر بار اجرا کردن موقع خاموش کردن سیستم باید برید و از msconfig تیک اونا از start up برداید .

برای یاهو مسنجر هم باید ابتدا با اون لاگین کنید و سپس از طریق منو های اون اونا غیر فعال کنید . داخل یکی از منوها یک گزینه داره دقیقا یادم نیست .

golmohammadi
30-10-2007, 00:52
آنتي ويروس را كه دوستمون اشاره كرد
ياهو را هم من ميگم
در صفحه اصلي كليدهاي تركيبي Ctrl+Shift+P را بزن تا وارد صفحه تنظيمات بشي
در بالاي صفحه تب General همون گزينه اول تيكشو بردار يعني تيك :Automaticilly Start Yahoo! Massenger

من چون به اين چيزا حساسم برنامه هاي استارتپ اضافي غير ممكنه كه بزارم بيان بالا
حالا مال وينمپ را ميگم
در Winamp كليدهاي تركيبي ctrl+P را بزنيد و بعد در همون صفحه اول مربوط به File Types تيك گزينه Enable Winamp Agent را برداريد بعد Close را بزنيد بعد كار تمومه
موفق باشيد